Jump to content
Karje

tsellofaan ja toidupakkimis kile

Recommended Posts

Lugesin siin ühest vastusest järgmist: jooksma minnes seo need kohad tsellofaniga või toidu pakkimis kilega kinni kust tahad maha võtta.

Kas on keegi seda proovind ja kas on mõjunud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellest kilesse pakkimisest ei ole mingit kasu. see ei lase nahal hingata ja ainuke asi, mida sa sellega kaotad, on vesi kehast. alla võtta see nüüd küll ei aita. kui tahad maha võtta, pane parem trenni voodriga dressipüksid, see pidi natuke mõjuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oot, aga kus siin siis loogika on? Kilega higistad vaid vee kehast välja, aga mis mõjuv effekt on siis paksudel dressipükstel?

Ma olen näinud nn kõhnumisvöösid, mis on seestpoolt kummiga kaetud. Effekt ju sama - veekaotus. Kas aga võib tegelikult see vee (higi)kaotust suurendav protsess mõjutada kuidagi ka rasvu? Oskab keegi kommenteerida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust on nii, et paksud dressipüksid soojendavad, lastes nahal siiski hingata...see pidi aitama. ma ise pole kunagi proovinud, aga on räägitud nii. tegelikult on kõige efektiivsem viis rasva kaotada rasvapõletuspulsil trenni teha ja toitumist muuta...see on enda peal proovitud, aitab küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi `80 nendate alguses tõesti nii tehtigi.

Arvati , et nii moodi rohkem higistades kahaneb ka rasvakord. Kahjuks on see ekslik arvamus ja enam selliste rumalustega ei tegeleta.

Sellel ajal ei tohtinud treeniguajal vettki juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui tohib lisada siis kuna tegu on jälle kaalulangetamisega.. siis jooge vett ikka tublisti.. pole hullu et kaal võib ainuüksi vee pärast 1,5kg-2kg.. kuid organism vajab korralikuks tööks ja ainevahetuseks vett... ja veel soovitan m ayldse suve poole napimas riietuses joosta.. selel eelis on see et lisaks jooksmisele aurub keha pinnalt vedelikku(higi).. mis kasutab 1g aurustamiseks 0,58kcal.. siit võib kõvasti võita.. minule selline variant istus hästi ja andis häid tulemusi!!!.. ja samas jahutab selline jooksmine keha.. mis on värskendav!!!

ja kindlasti ei poolda ma keha tsellofaani mässimist jne... peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×