Jump to content
anelka

Kohvi joomine

Recommended Posts

Kui järgida menüüs Teie põhimõtteid ehk siis hoida süsivesikutega madalat profiili kas siis kohvi tohib juua? Lugesin, et kofeiin pidavat veresuhkru taset alandama - Atkinsi dieedil olles kofeiin keelatud. Ilmselt tänu türosiinile on mul hommikune ja lõunane kofeiini vajadus kadunud aga sooviks teada kas tohin endale tassikese hommikul lubada. Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui järgida menüüs Teie põhimõtteid ehk siis hoida süsivesikutega madalat profiili kas siis kohvi tohib juua? Lugesin, et kofeiin pidavat veresuhkru taset alandama - Atkinsi dieedil olles kofeiin keelatud. Ilmselt tänu türosiinile on mul hommikune ja lõunane kofeiini vajadus kadunud aga sooviks teada kas tohin endale tassikese hommikul lubada. Tänud.

Kohvi magusta meega...dieedi ajal ongi mesi minu jaoks ainuke asi,millega oma magusa isu ohjes hoian!:ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on kohv üks praeguse dieedi lahutamatu osa. Isegi võiks öelda, et üks tähtsamaid komponente.

Muidu ma eriti kohvisõber ei ole olnud, aga nüüd võtan kaks-kolm tassi mustalt päevas ja abi on meeletu. Isegi maitsma on hakanud. Paneb hästi ainevahetuse tööle ja vere liikuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle kohv üldse ei istu,paneb südame taguma ja hingeldus tuleb peale.Eks see tuleb kõrgest vererõhust kah(85/135)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohvi magusta meega...dieedi ajal ongi mesi minu jaoks ainuke asi,millega oma magusa isu ohjes hoian!:ph34r:

Magusa isu peaks kaduma kui õigesti valkudega mängida. St valgurikka toidupuhul ei tohiks "magusaisu" tekkida.

Ise joon kohvi poole tl suhkruga ja 3,5% piimaga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusa isu peaks kaduma kui õigesti valkudega mängida. St valgurikka toidupuhul ei tohiks "magusaisu" tekkida.

Huvitav, mul on tõsiseid probleeme piisava valgukoguse kättesaamisega, ent magusaisu pole. Kas see võib tulla sellest, et söön suhteliselt rasvast toitu?

Kohvi sisse panen küll mett ja koort ja see mesi ongi mu ainuke magus. Harva, kui kommi või kooki söön. Kohvi joon hommikuti ühe kruusitäie.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka kohv hommikul (paar tassi, mille kangus kaldub ekspresso poole... vahest teen ka p2risekspressot) koos vahukoorega justkui kohustuslik :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusa isu peaks kaduma kui õigesti valkudega mängida. St valgurikka toidupuhul ei tohiks "magusaisu" tekkida.

Ise joon kohvi poole tl suhkruga ja 3,5% piimaga

Inimesi on erinevaid....erinevate vajadustega:) Lihtsalt enda dieedi ajal suhkur on out!:ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, mul on tõsiseid probleeme piisava valgukoguse kättesaamisega, ent magusaisu pole. Kas see võib tulla sellest, et söön suhteliselt rasvast toitu?

Kohvi sisse panen küll mett ja koort ja see mesi ongi mu ainuke magus. Harva, kui kommi või kooki söön. Kohvi joon hommikuti ühe kruusitäie.

Mesi rahuldab väga hästi magusavajadusi!:ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mesi rahuldab väga hästi magusavajadusi!:ph34r:

Ma tean, mida t2hendab n2lg aga ei saa ma aru, mida t2hendab MAGUSAVAJADUS???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata Aile, see on see, kui kõht isegi nagu tühi ei ole aga siuke tunne on, et tahaks midagi magusat :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata Aile, see on see, kui kõht isegi nagu tühi ei ole aga siuke tunne on, et tahaks midagi magusat ;)

Jorx! Suured t2nud :ph34r:

Mul v6ib selline tunne tulla, kui ma spetsiaalselt l2hen mingit kooki piiluma eelm6ttega, et t2na v6iks endale midagi lubada (kui mul on v6imalus v6tta ainult yks kook, siis ma seda ei tee ;) ). See tundub mulle pseudoprobleem. St ise tekitatud probleem, millel ei ole organismi vajadustega mitte kui midagi pistmist.

Minu jaoks on probleemiks hoopis see, et mul on k6ht tyhi ja ma otsustan magusa peale minna. See t2hendab umbes 0,5 kg kooke ja liiter j22tist (buliimia...:P ). Ma ei nimetaks seda magusavajaduseks (ma m6tlen siin puhtfysioloogilist vajadust).

Kui ma olen p2eval korralikult s88nud ja lisaks ka trenni teinud (endorfiin) ei ole mingit magusavajadust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jorx! Suured t2nud :ph34r:

Mul v6ib selline tunne tulla, kui ma spetsiaalselt l2hen mingit kooki piiluma eelm6ttega, et t2na v6iks endale midagi lubada (kui mul on v6imalus v6tta ainult yks kook, siis ma seda ei tee ;) ). See tundub mulle pseudoprobleem. St ise tekitatud probleem, millel ei ole organismi vajadustega mitte kui midagi pistmist.

Minu jaoks on probleemiks hoopis see, et mul on k6ht tyhi ja ma otsustan magusa peale minna. See t2hendab umbes 0,5 kg kooke ja liiter j22tist (buliimia...;) ). Ma ei nimetaks seda magusavajaduseks (ma m6tlen siin puhtfysioloogilist vajadust).

Kui ma olen p2eval korralikult s88nud ja lisaks ka trenni teinud (endorfiin) ei ole mingit magusavajadust.

Paistab,et Aile tunneb asja;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei saa lahutada "magusa isu" füüsilisest ja psüholoogilisest vajadusest - nad on ju seotud, mu lugupeetud kaassportlased :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paistab,et Aile tunneb asja;)

Oi, minu kodused r22givad minu s88mistest legende...

Seoses magusavajadusega tuli mulle meelde yks lugu (mitte minu lugu ;) )

Elle Kull oli noore n2itlejana kord filmiv6tetel ja nosis pidevalt shoksi. Kysis siis temalt rezhiss88r, et miks ta seda nii palju s88b. Elle vastas, et tema aju vajab. Rezhiss88r vastu, et siis piisaks ju vaid hernekommist :ph34r:

Vaene Elle, tema sai aru, et teine tahab v2ita... et Elle Kulli aju on v2iksev6itu ;) Meie v6iksime teda tagantj2rele lohutada muidugist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jorx! Suured t2nud :ph34r:

Mul v6ib selline tunne tulla, kui ma spetsiaalselt l2hen mingit kooki piiluma eelm6ttega, et t2na v6iks endale midagi lubada (kui mul on v6imalus v6tta ainult yks kook, siis ma seda ei tee ;) ). See tundub mulle pseudoprobleem. St ise tekitatud probleem, millel ei ole organismi vajadustega mitte kui midagi pistmist.

Minu jaoks on probleemiks hoopis see, et mul on k6ht tyhi ja ma otsustan magusa peale minna. See t2hendab umbes 0,5 kg kooke ja liiter j22tist (buliimia...:P ). Ma ei nimetaks seda magusavajaduseks (ma m6tlen siin puhtfysioloogilist vajadust).

Kui ma olen p2eval korralikult s88nud ja lisaks ka trenni teinud (endorfiin) ei ole mingit magusavajadust.

Mina jaoks on see magusavajadus,kui sa tunned,et taha midagi magusat saada! Dieedi ajal kustutan oma magusavajadust meega. Piisab 1spl. meest ja minu päevane magusavajadus on rahuldatud!;) Ma arvan,et me räägime hoopis erinevatest temaatikatest. Minu point on see,kui sa just nimelt TUNNED,et tahaks midagi magusat (organism vajab seda,annab sulle märku)...mitte, et lähed tühjakõhuga kommikarbi kallale! Need on hoopis kaks eri asja. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei saa lahutada "magusa isu" füüsilisest ja psüholoogilisest vajadusest - nad on ju seotud, mu lugupeetud kaassportlased :ph34r:

Ma ytleks siis, et tahtele alluv ja tahtele allumatu. Pikemas perspektiivis on maiustamisest loobujad siiski tunduvalt paremas olukorras.

Ma m6tlen selle all ainult rafineeritud suhkruga kyllastatud madala toitev22rtusega toiduaineid. Mesi ka ei sobi k6igile.

Meie armsad kaasv6itlejad ei viitsi aeg ajalt v6idelda ;) Otsivad igatsugu imelikke seletusi, et oma isusid rahuldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui järgida menüüs Teie põhimõtteid ehk siis hoida süsivesikutega madalat profiili kas siis kohvi tohib juua? Lugesin, et kofeiin pidavat veresuhkru taset alandama - Atkinsi dieedil olles kofeiin keelatud. Ilmselt tänu türosiinile on mul hommikune ja lõunane kofeiini vajadus kadunud aga sooviks teada kas tohin endale tassikese hommikul lubada. Tänud.

Tohid küll 1 tassi, kuid peale hommikusööki.

Toitumishäiretega inimesed (nii normaal-, üle- kui alakaalulised) otsivad reeglina kohvist energiat, aimamata, et vale toit tapab ära nende energiataseme.

Ma palun kõigil minu toitumispõhimõtteid Atkinsi omadega mitte seostada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×