Jump to content
Marek

Max rinnalt

Recommended Posts

Selle mehe kohta arvan et lobasuu pingviiniga on tegemist,aga miski võimatu see pole ka kuna ise nägin kuidas vägilane Tarmo Mitt surus 150 kilost kangi rinnalt 15 korda.See oli Tartus noorte rinnalt surumise võistlustel kus ta tegi näitlikult ette,kusjuures kohtunik ütles ,et Tarmol on lihase vigastus seetõttu ta maksimumi peale ei suru ja teeb kordusi.Samas tegi näitlikult ette ka Erkki Laiv kes surus rinnalt 230 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle 1)vaata selle nn. mareki keha pildil:D

2) kas sa tõesti usud meest kui ta tuleb siia suvaliselt kysima sellist asja.. kui ise on nii kaugele jõudnud et teeb 130ga 10*.. ei tahax kohe mitte uskuda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See vend vist oli laksu all kui kirjutas, aga soovitus siiski-tee paar trenni surumist 120X20 neli seeriat, ja küll sa siis jõuad 130X15!

Jobu oled

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle Kuldar, sa oled nolk ja ei tea põkkamisest mitte midagi. Ma tunnen Marekut tykk aega ja ta ull tugev tegelt. Idi, ta licalt pani mingi luti pildi!!! Kui ei usu, saame kokku, siis ma alles õpetan sulle, kuda kangi rebida. Ja kui veel mölised, saad pexa. Said aru?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täitsa vittus...seda sinu pilti vaadates marek olen ma paratamatult naerukrampides...pulli vend oled ikka oma arust selle 130 jutuga...no egas ma ka tea palju sul seda pura(loe:jõudu) on kes teab võibolla teedgi ternni a siis see 130 on seal küll mingis teises mõõtühikus :))))) a mees sa oled pildi peal küll täielik aushwitz nii et hakka parem valku sööma ja lihast ka treenima...pura on sul ju sitta kanti kui 130 üles läheb :)))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul suht pohhui palju mingi Marek rinnalt surub või ei suru.... ise olen alles 13 ja surun 62 kilo... seeriaid teen ma 40 kiloga ja 3seeriat X 12

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen 14 ja surun 85 seeriaid teen 65-ga jõusaalis eriti aega käia ei ole sest käin ka tava trennis. Jõuan käia aint 2 korda nädalas vahest 3 olen käinud alles 5 kuud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×