Jump to content
paprica

ACC

Recommended Posts

Lugesin Sinu poolt kirjutatud artiklit ACC-st, oli väga huvitav lugemine ja tekkis huvi seda toodet proovida. Usutavasti kasutaksin seda 2 (3) korda päevas, enne ja peale treeningut. Kusjuures peale treeningut oli plaan seda kasutada koos HT-R-ga. Kas neid tooteid on mõistlik koos tarbida ja kas neid tooteid on mul arvestades allpooltoodud taustainfot üldse mõistlik kasutada. Kui, siis millised peaksid olema kogused?

Taustainfo: kaalun 105 kg, treenin 4-6 korda nädalas, sellest jõutreening 2-3 korda nädalas (eesmärk jõu arendamine); heitetreening (vasaraheide) 2-3 korda nädalas (s.h erilane jõud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid tooteid ei ole mõistlik koos kasutada, sest mõlemad sisaldavad 10% kreatiini! ACC juurde pead valima kreatiinivaba valgu/süsivesiku segu.

Samas enne trenni AC-C ja peale trenni HT-R peaks olema päris hea lahendus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd Sinu soovituste järgi talitanud, siiski kõigest 2 korda olen seda päevas tarbinud:)

Tahaks kuulda Sinu seisukohta ka ses osas, kas trennivabadel puhkepäeval on mõtet ACC-d ja ka teisi toidulisandeid üldse tarbida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüd Sinu soovituste järgi talitanud, siiski kõigest 2 korda olen seda päevas tarbinud:)

Tahaks kuulda Sinu seisukohta ka ses osas, kas trennivabadel puhkepäeval on mõtet ACC-d ja ka teisi toidulisandeid üldse tarbida?

Kui kasutad ACC-d beeta-alaniini laadimiseks, siis jah, kui ei, siis kindlasti mitte.

Sõltub lisandist, kuid enim kasutatavaid kreatiini ja valgu- ning taastuspulbreid mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole, saad liiga palju kreatiini.

Ca. 5-6g kreatiini trennipäeval on liiga palju?

Lugedes erinevaid teemasid foorumis, tundub, et selline kreatiini kogus paistab just selline korralik kogus olevat.

Mõlemas tootes on kreatiini 10%, ehk 100g peale 10g kreatiini. Kulp millega pulbrit võtan on umbes 30g. Laadimiskuuri pole plaaninud teha ja kavatsen lihtsalt tarbida trennipäeval ACC-st ja HT-R-st saadud kogust.

Väidetud on ka seda, et kreatiini ülemanustamine algab alles kuskil 20g päevas ja ka siis on tegemist kergete kõrvalnähtudega. Nii palju pole mul ever plaanis võtta, seega ei näe 5g päevas erilist kahju.

Ma ei ole mingi kreatiini fanaatik nagu paljud siin on, kelle jaoks see on mingi "imerohi". Paljud on kiitnud AC-C-d kui jõunäitajad ja vastupidavastu parandavat toodet ning HT-R-i on kiidetud kui väga head taastumistoodet.

Usun, et 5-6g kreatiini on liigne kogus, kuid kuna ma ei kasuta tooteid ainult kreatiini jaoks siis ma ei näe sellel suurt kahju.

Hr. Antson, äkki seletate veidikene rohkem lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd kus see toode on juba mõnda aega turul olnud, sooviks siis teada, et kas keegi on ka sellega mõne kilo lihast juurde saanud? Jõu arenemisest on siin juba juttu olnud aga mind huvitaks just lihaste kasvamise seisukohalt. Kas on ka juba tulemusi näha? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd kus see toode on juba mõnda aega turul olnud, sooviks siis teada, et kas keegi on ka sellega mõne kilo lihast juurde saanud? Jõu arenemisest on siin juba juttu olnud aga mind huvitaks just lihaste kasvamise seisukohalt. Kas on ka juba tulemusi näha? :rolleyes:

Jõudu tuleb tõesti siin ja seal juurde tasapisi. Ennast on visuaalselt raske hinnata. Kehakaalu järgi samamoodi ei saa väita, et olen kasvanud, pigem on kaal allapoole läinud, kuid ka üldine pilt on tunduvalt kuivem. Loogiliselt võtta, et kõik need lihasgrupid kus olen suutnud teha seeria suuremate raskustega, peaksid ka olema kasvanud. Teisiti ei saa nagu olla. Aga eks sa ise vana tegijana tead ju, et mass on kiire kaduma kui peaksid tegema mingeid vigu. Seda siis kas treeningutes või tõitumises. Eks sügisel näha mis lõpuks välja tuleb ja mis minust alles jääb.

Hetkel pole võistlemisplaani maha matnud, veel :D

Kuidas endal edeneb? Kas plaanid võistelda ka? Sügisel näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valmistume, valmistume... Peale meie Moskva võistlust olen üritanud natuke oma nõrku kohti parandada ja tiba liha luudele juurde saada. Nii, et samad sõnad ka minu poolt, eks näis mis alles jääb :-) Jõudu Sulle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×