Jump to content
Pesamuna

vaadake üle, saan ma niimoodi kaalust alla

Recommended Posts

olen 16, kuskil 165cm pikk ja kaalun praegu 63 kg.

tahaks alla võtta kuskil 55 peale.

kõigepealt siis menüü:

hommikuks : jogurt, vahel ka müsli piimaga

lõuna: koolitoit, ehk siis mingi praad, või supp magustoiduga, magustoitu ei söö alati ära.

õhtuks: mingi puuvili või kodujuustu või porgandi-kapsa salat.

Trennist nii palju et hommikul ja lõunal on koolitee kuskil 2 km pikk, ehk siis kokku 4 km, kõnnin rahulikus tempos, kuskil 20min kooli ja 20 tagasi. kuskil kella 18-19 vahel lähen ma uisutama, uisuteele kõndimine võtab ka kuskil 20 minti jälle, siis uisutan kuskil 30-40 minti ja siis 20 minutit tagasi. õhtuti käin jooksmas kuskil 15-20 minutit.

kas ma pingutan trenniga üle või on sellest piisav, et alla võtta või peaks ma hoopis rohkem sööma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohkem toidukordi, vähemalt 5! Hommikul söö rohkem, nt. puder. Ah parem loe foorumit! Paar teemat ja mõni artikel läbi lugeda ning saad nii palju teadmisi, et aru saada mida sa valesti teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis anaeroobse treeninguga? Uuri HIITi kohta, väga hea programm maha võtmiseks.

mike mentzer ka kasutas seda ja neiu ei tegele raskustega ja koormused teatud ajahetkel teised ,et min arvan,et see ajahulk ei ole piisav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HIIT (High Intensity Interval Training) ja HIT (High Intensity Training) on kaks erinevat asja ikkagi. HIIT-i puhul on tegu jooksu või muu sarnase aeroobse tegevusega ja HIT on Mike Mentzeri ülistatud treeningviis jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah uurin seda asja HIITi kohta

EDIT -vaatasin üle ,keegi on copy paste teinud mentzer-i teooriast . et jah vöimalik selline variant on aga see antud tüdruk kuidas jää peal realiseerib 100 protsenti ,kiiruisutaja on vöi? ta isegi ei jookseks nii nagu tegelikult peaks,eriti veel algajad. et alguses tavaline treening avaldab ka head möju. siis kui inimene juba joosta oskab tegelegu sellega tösisemalt.ärge pange pahaks aga olen näinud pajusid tüdrukuid ja poisse kes kohapeal hüppavad söna otsese möttes

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×