Jump to content
Screwup

Vajan abi

Recommended Posts

Selline probleem on, et olen praegu 14 aastane ja külastan ka päris tihti jõusaali. mõni aeg peale seda hakkas enesetunne halvenema tulid sellised kiirelt üleminevad hood nagu, et peas lõi kõik tuimaks ja oleks tahtnud kohe pikali heita. ja seda on nüüd juba päris tihti. ühe teise trenni treener katsus pulssi ja ütles et süda jätab lööke vahele. Kas äkki teate mis seda põhjustab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline probleem on, et olen praegu 14 aastane ja külastan ka päris tihti jõusaali. mõni aeg peale seda hakkas enesetunne halvenema tulid sellised kiirelt üleminevad hood nagu, et peas lõi kõik tuimaks ja oleks tahtnud kohe pikali heita. ja seda on nüüd juba päris tihti. ühe teise trenni treener katsus pulssi ja ütles et süda jätab lööke vahele. Kas äkki teate mis seda põhjustab ?

Kõige tõenäolisemalt pingutad üle trennis. Selle lahendaks eale ja võimetele vastav kava. Samas tuleb arsti juures nii või naa enne kõva treeninguga alustamist käia, niiet käi seal ära. Kui kohe päris südamearsti juurde ei taha minna siis käi kasvõi perearsti juurest läbi.. targemaks saad kindlasti. Enne seda ära trenni rohkem tee - minu soovitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma millegi pärast kahtlen, et süda võib lööke vahele jätta ainult vanuse tõttu. Peab ikka mingi anomaalia olema. Kui minul südamega probleemid algasid, siis ütles kardioloog, et paksenenud südamelihas (nagu minul) võib tulevikus põhjustada seda, et süda hakkab mingil ajal lööke vahele jätma. Arst veel hoiatas, et kui ma sama tempoga trenniga jätkan, siis võib see löökide vahalejätmine põhjustada äkksurma. Ma ei taha küll kedagi hirmutada, aga nii ütles mulle arst. Tollal keelati mul ära igasugune võistlussport. Hiljem keelati ka üldse igasugune raskem trenn (ainult aeroobset võis teha).

Teema algatajale soovitan kindlasti minna kardioloogi juurde ja uurida, milles täpsemalt probleem seisneb. Ignoreerida selliseid asju ei tohi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma millegi pärast kahtlen, et süda võib lööke vahele jätta ainult vanuse tõttu. Peab ikka mingi anomaalia olema. Kui minul südamega probleemid algasid, siis ütles kardioloog, et paksenenud südamelihas (nagu minul) võib tulevikus põhjustada seda, et süda hakkab mingil ajal lööke vahele jätma. Arst veel hoiatas, et kui ma sama tempoga trenniga jätkan, siis võib see löökide vahalejätmine põhjustada äkksurma. Ma ei taha küll kedagi hirmutada, aga nii ütles mulle arst. Tollal keelati mul ära igasugune võistlussport. Hiljem keelati ka üldse igasugune raskem trenn (ainult aeroobset võis teha).

Teema algatajale soovitan kindlasti minna kardioloogi juurde ja uurida, milles täpsemalt probleem seisneb. Ignoreerida selliseid asju ei tohi.

aga kuidas siis su tervisega on? teed omal vastutusel, tagajärgedest hoolimata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

gmaster: no ma päris pikka aega ei käinudki jõusaalis. Ratast sõitsin peamiselt ja aerutamist tegin tasapisi. Võtsin kaalust alla päris palju ja hiljem läks asi paremaks. Vererõhu sain kontrolli alla ja enesetunne läks paremaks. Esialgu lubati vaikselt jõusaalis käia, aga seeriate vahel pidin tegema pikemad pausid ja eriti pingutada ei tohtinud. Hiljem hakkasin juba normaalselt treenima. Peaks suvel kardioloogi külastama ja uurima, kuidas hetkeolukord on. Aga enesetunne on praegu hea ja vererõhk normaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×