Jump to content
Ott Kiivikas

Dennis Wolf nädal enne New York Pro -d

Recommended Posts

Ja mitte vähe ei ole mees kosunud : ) Muidugi jalatagaosa ja eriti säär karjuvad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mnjaaa ,ikka tösiselt pirakas poisu!sobiks oma ilmega öudusfilmidesse hästi

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui on puhas poiss, siis 100% respect. Mulle väga näo poolest ei imponeeri .. siuke ... rets tundub :D

Oijummel... kulturism on ikka üks imelik sport...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuulge naised, mis te teete sellis(t)ega? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No minuarvates on see juba rõve ;) .

Aga mis ma temaga teeksin :) ? Noh, võib ju olla, et ta on südamelt väga tore inimene, või mis?... :lol: / :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äi mina neid kulturiste mõista, nagu krt õhupallid, riided selga ei mahu, nägu kuis kartul ja liiga palju nõelajälgi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sina kirjeldasid küll ainult ühte liiki kulturiste.

ma kirjeldasin tõsiseid kulturiste - maailmaklass noh :) Mis ma neist poolpumbatutest ikka räägin :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äi mina neid kulturiste mõista, nagu krt õhupallid, riided selga ei mahu, nägu kuis kartul ja liiga palju nõelajälgi :)

Ei peagi kõike mõistma. Mina ei mõista jälle miks peab poksiringis üksteist (amatööride tasemel ) tümitama, eriti tulus see vist ei ole, ja mis seal vaadata on??. Või miks peab keegi mees ennast Maailmameistriks, kes on autoga teistest endasugustest esimesena finišisse jõudnud. Oleks kõigil ühe firma autod siis võiks veel aru saada. Jne jne.

Ainus ilus ala on jooks, olgu see siis maraton või sprint. Aga see on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kah õige...minule on kulturism imelik, Sinule on MMA. Fair enought... sellepärast ma seda ala maha ei laida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei peagi kõike mõistma. Mina ei mõista jälle miks peab poksiringis üksteist (amatööride tasemel ) tümitama, eriti tulus see vist ei ole, ja mis seal vaadata on??. Või miks peab keegi mees ennast Maailmameistriks, kes on autoga teistest endasugustest esimesena finišisse jõudnud. Oleks kõigil ühe firma autod siis võiks veel aru saada. Jne jne.

Ainus ilus ala on jooks, olgu see siis maraton või sprint. Aga see on minu arvamus.

Amatöörpoks ja motosport on oma olemuselt siiski tunduvalt tervislikumad kui tippkulturism. Iga ala on siis põnevam vaadata kui aru saad, mis toimub...

Aga hea kulturisti suhtumine "mis seal vaadata on". :)

Ega sporti siis vaid sellepärast tehta, et midagi vaadata oleks või raha jõena voolaks. Tippsport on pea alati ebatervislik, aga tippkulturism annab ilmselt kõigile teistele silmad ette ja seetõttu ma hästi sellel tasemel tegijaid ei mõista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina usun,et kulturism ja üldse raskejõustik on kõige mehisemad spordialad,spordialad tõelisele mehele.Mees peab ikka suur ja tugev olema ja ka välja nägema suur ja tugev.Samuti pole kulturism mitte moraalselt ja tahteliselt nõrgale indiviidile,kuna rassides raskustega peab olema eesli visadus,kuna erilised tulemused muud moodi ei tule.On küll ka keemikuid kultutriste,aga mis siis ikka,eesmärk pühendab abinõu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi pärast vaatasin mehe kodukat www.dennis-wolf.de ,et mismoodi mees siis treenib, kui nt. säärega on probleeme. Tuleb välja, et 4 korda nädalas. Kas on ta seda nüüd hakanud tegema või on ta seda teinud kogu aeg, seda kahjuks teada ei saanud aga ma uurin selle välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Hr Rebane kustutas vist nüüd pooled sõnavõtud ära.

Mõneti mõistan, miks seda tegi (suuresti räägiti teemast mõõda). Samas oleks siiski võinud inimestele jätta võimaluse oma seisukohti kaitsta. Ei leia, et diskussioonis midagi taunimisväärset oleks, kuna nii selgub sageli tõde või saavad diskuteerijad ja lugejadki lihtsalt näha erinevaid vaatenurki antud teemast. Kui asi läheb väga isiklikuks ja ebakonstruktiivseks, siis võiks osapooli korrale kutsuda, aga arvamuseavaldusi mingil teemal tervikuna piirama hakata - kas ikka on õige tegu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×