Jump to content
zon

Maailma kallim võileib

Recommended Posts

Poolteist tonni on võileiba eest ikka palju. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neile, kes tõeliselt värske toidu elamust hindavad, soovitan Londonisse sattudes kindlasti Harrodsisse sööma minna. Sealse toiduosakonna juurde kuulub saal, kus on palju erinevaid "kööginurki": austrid ja värske seafood, sushi, juustud, grill-liha, tapad jne. Toiduosakond iseenesest on ka omaette elamus.

Antud võileib iseenesest on Harrodsi kohta üsna normaalse hinnaga, arvestades seda, et kolm korrust ülalpool on võimalik endale hankida £5000 maksvaid T-särke. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.hilaliya.com/2006/04/selfridges...lds_most_1.html

ühes teises artiklis oli kirjutatud, et võileib sisaldab spetsiaalselt toidetud Jaapani veise liha, mida on seal vahel kokku kogunisti pool kilo.... Minul läks selle peale kõht tühjaks igaljuhul...:D

see võileib mille ma hommikul tegin ja lauale vedelema jätsin.. ma müüks selle 10000 krooniga ära.. keegi soovib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see võileib mille ma hommikul tegin ja lauale vedelema jätsin.. ma müüks selle 10000 krooniga ära.. keegi soovib?

Kus see naljakoht on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks igaüks sööb vastavalt võimalustele ja soovidele. Maailmas väga väga palju kallimaid toite. Isegi Eesti restoranis saab paar pliini lusikakese kaaviariga 3000 krooni eest osta.

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus see naljakoht on ;)

siin polegi naljakohta.. lihtsalt ma ei saa aru.. ma olen joonud täitsa tavalist kohvi mis on maksnud peaaegu 100 kr tass, ega siis kohv paremini ei maitsenud.. see kohvik leidis lihtsalt jälle ühe lolli kes on nõus maksma.. ja sama jutt käib võileiva kohta- ega see tegelikult paremini ei maitse kui oma tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×