Jump to content
Ahha

Savisaar MAHA!

Recommended Posts

http://www.mahasavisaar.com/

- Savisaar: Palun venelastelt vabandust! (http://sloleht.ee/index.aspx?id=227037)

- Savisaar: Mille eest vene inimesi pekstakse? (http://sloleht.ee/index.aspx?id=227224)

- Paet: Savisaar ei aita kaasa rahu tagamisele linnas. (http://www.postimees.ee/290407/esileht/siseuudised/257861.php)

...jne mida Savisaar on oma tegudega näidanud ja teinud.

Kas sellist linnapead me tahamegi?

PANGE ÕIGED NIMED (esialgne nimekiri, nimed kontrollitakse ja läbustajad ning ebasobivad või puudulikud nimed eemaldatakse)

SAVISAAR MAHA!

Muudetud kasutaja Ahha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.mahasavisaar.com/

- Savisaar: Palun venelastelt vabandust! (http://sloleht.ee/index.aspx?id=227037)

- Savisaar: Mille eest vene inimesi pekstakse? (http://sloleht.ee/index.aspx?id=227224)

- Paet: Savisaar ei aita kaasa rahu tagamisele linnas. (http://www.postimees.ee/290407/esileht/siseuudised/257861.php)

...jne mida Savisaar on oma tegudega näidanud ja teinud.

Kas sellist linnapead me tahamegi?

SAVISAAR MAHA!

Minu allkiri läks keskpäeval kirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See allkirja andmine on sama nagu merre kusemine, seda võivad teha kasvõi kõik Eestlased, kuid ega meri sellepärast soolasemaks lähe- vene sitta tuleb ikka rohkem juurde.

Ka mina olen savipätsi vastu, kuid oma allkirja ma ei anna.

p.s. vabandan mõne ebatsensuurse sõna pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.... nende allkirjade andmine? Ma võin ise ju nii 250 tükki anda, mis mul neid tuttavaid siis sinna panna on ? Ja mõne võin ju välja kh veel mõelda jne jne... :P

Et, mina pooldan seda teemat samuti, aga, kas ei peaks asi kuidagi karmimalt käima... Rohkem andmeid, id- kaardi kaudu, e-panga. Või, mis iganes...

Näiteks alltoodud andmed? need ei ole ju arvestatavad....

Kaija K. 21 üliõpilane

Katri T 17 õpilane

Jaanika P. 23 tudeng

Lauri S 18 õpilane

Astrid V 17 õpilane

Jaanika P 23 tudeng

merje e 20 üliõpilane

siim s 17 õpilane

Krista R. 19 Õpilane

Liina I 21 müüginõunik

Erti S 32 objektijuht

Jaanika T 36 juhataja

Kertu L 20 üliõpilane

Kadri S 16 õpilane

Anu L 14 õpilane

Renaldo L 34 tööline

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See allkirja andmine on sama nagu merre kusemine, seda võivad teha kasvõi kõik Eestlased, kuid ega meri sellepärast soolasemaks lähe- vene sitta tuleb ikka rohkem juurde.

Ka mina olen savipätsi vastu, kuid oma allkirja ma ei anna.

p.s. vabandan mõne ebatsensuurse sõna pärast.

iga õige eestlane astub eesti eest välja! järelikult sina nende hulka ei kuulu kahjuks on sinusuguseid palju ja selle pärast on aint kurb meel...

õige eestlane vähemalt üritab midagigi teha mitte ei istu mune kodus laiaks ja kommenteerib tv ees miukesed need venelased küll on ja kui venelast näeb hea et ennast täis ei si*u. hale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja pealegi? Kui suur õigus on nüüd minul, eesti teises otsas elaval poisikesel, tallinna linnapea tagasiastumist nõuda... :P

loe raamatuid ja saa targemaks poisike

eesti rahval on kõige suurem võim EESTIS!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga õige eestlane astub eesti eest välja! järelikult sina nende hulka ei kuulu kahjuks on sinusuguseid palju ja selle pärast on aint kurb meel...

õige eestlane vähemalt üritab midagigi teha mitte ei istu mune kodus laiaks ja kommenteerib tv ees miukesed need venelased küll on ja kui venelast näeb hea et ennast täis ei si*u. hale

...ja loeksid nüüd enda juttu? :P

Et kui sinu õigekirja arvestada, tekib endalgi kahtlus, kas sa ikka see õige eestlane oled ? :D

Demokraatia on meie riigis´- ja igalühel on õigus oma arvamusele- ja kui sa meil nüüd selline Isamaalane oled, austa siis teiste arvamusi ka! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
loe raamatuid ja saa targemaks poisike

eesti rahval on kõige suurem võim EESTIS!

aga alaealisena mul Hääletamis õigust pole, kas nüüd äkki on õigus kellegi tagasiastumist nõuda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja loeksid nüüd enda juttu? :P

Et kui sinu õigekirja arvestada, tekib endalgi kahtlus, kas sa ikka see õige eestlane oled ? :D

Demokraatia on meie riigis´- ja igalühel on õigus oma arvamusele- ja kui sa meil nüüd selline Isamaalane oled, austa siis teiste arvamusi ka! :D

Kes ütles et ma teiste arvamusi ei austa ma ütlesin mida mõtlen.

Mida tuled sina siin seletma poisike kes ei julge enda häältki anda?! sa peaksid ammu magama ja järgmist päeva voodi alt jälgima kui sa sealdki julged seda teha.

Lihtne kui see teema ei huvita ära tule siin mingit jama eks ?! Peace biach

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes ütles et ma teiste arvamusi ei austa ma ütlesin mida mõtlen.

Mida tuled sina siin seletma poisike kes ei julge enda häältki anda?! sa peaksid ammu magama ja järgmist päeva voodi alt jälgima kui sa sealdki julged seda teha.

Lihtne kui see teema ei huvita ära tule siin mingit jama eks ?! Peace biach

Proovi olla veidi tolerantsem :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga alaealisena mul Hääletamis õigust pole, kas nüüd äkki on õigus kellegi tagasiastumist nõuda?

Kle tont ega see mingi erakonna valimine pole no total IRW noh ... ( sinu 17 aastane vanus ei näita ikka mitte ühestki otsast välja pigem jääb see koolieeliku kanti)

tõsiselt mine tagasi sinna kust sa tulid ja ole lihtsalt kuss!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

järjekordne propaganda :P

Huvitav, kui palju teie demokraatiast alles jääks, kui keegi siinsamas avalikult õigustaks või pooldaks seda meest, keda te nii palju vihkate? Kuhu jäävad siis õigused poliitilistele ja muudele vaadetele? Mõtte- ja sõnavabadus? "Kedagi ei tohi poliitilistel, rahvuslikel jne põhjustel diskrimineerida". Millegi pärast on teie demokraatia vaid ühepoolne. Või vähemalt teie visioon sellest demokraatiast. Teie võite midagi väita ja propageerida ja teile vastu midagi öelda ei tohi. Kohe sõimatakse riigireeturiks, tiblaks, idioodiks jne. Mõni veel lööb nuga selga, kui tänaval kohtab.

"Sellist Eestit me tahtsimegi?"

PS: kes aru ei saanud, siis mina ei poolda ega vihka Savisaart. Ansipit ka pedeks ei sõima. Seda ütlen selleks, et vältida arusaamatusi.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes ütles et ma teiste arvamusi ei austa ma ütlesin mida mõtlen.

Mida tuled sina siin seletma poisike kes ei julge enda häältki anda?! sa peaksid ammu magama ja järgmist päeva voodi alt jälgima kui sa sealdki julged seda teha.

Lihtne kui see teema ei huvita ära tule siin mingit jama eks ?! Peace biach

Kui tahad midagi ära teha, mine abipolitseinikuks- ehk aitab.

Aga neti teel allkirja andmine sind küll nüüd "tegijaks Eestlaseks" ei tee.

Poisikeseks võid sa ennast pidada, mis õigusega sa seda teiste kohta ütled, kui ei tea mis vanuses ning mis inimesega tegu?

Ma arvan, et abipolitseinikuna on meist kõigist rohkem kasu, kui arvuti taga oma "kõvadust" näidates.

Nõme on sinu puhul see, et teiste arvamuse peale kukud kohe teisi maha tegema.

Tee tegusid ja peace tõesti.

Pole vaja, et Eestlased üksteise kallal ilguvad.

P.S. Olen samasugune savipätsi vastane kui enamus Eestlaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
järjekordne propaganda :P

Huvitav, kui palju teie demokraatiast alles jääks, kui keegi siinsamas avalikult õigustaks või pooldaks seda meest, keda te nii palju vihkate? Kuhu jäävad siis õigused poliitilistele ja muudele vaadetele? Mõtte- ja sõnavabadus? "Kedagi ei tohi poliitilistel, rahvuslikel jne põhjustel diskrimineerida". Millegi pärast on teie demokraatia vaid ühepoolne. Või vähemalt teie visioon sellest demokraatiast. Teie võite midagi väita ja propageerida ja teile vastu midagi öelda ei tohi. Kohe sõimatakse riigireeturiks, tiblaks, idioodiks jne. Mõni veel lööb nuga selga, kui tänaval kohtab.

"Sellist Eestit me tahtsimegi?"

PS: kes aru ei saanud, siis mina ei poolda ega vihka Savisaart. Ansipit ka pedeks ei sõima. Seda ütlen selleks, et vältida arusaamatusi.

täpselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
parafraseerin Ahha-d: on olemas vaid 2 arvamust - minu (Ahha) ja vale. On nii?

kahjuks või õnneks see ei ole nii lihtsalt eesti rahvas peaks seisma eesti eest!

Muudetud kasutaja Ahha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja pealegi? Kui suur õigus on nüüd minul, eesti teises otsas elaval poisikesel, tallinna linnapea tagasiastumist nõuda... :P

Eestis on demokraatia, ehk rahva võim, seega igaüks, kellel on arvamus, võib seda ka avaldada, kui see pole seadustega vastuolus !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×