Jump to content
Ott Kiivikas

Meie meeste konkurendid Euroopakatel

Recommended Posts

Üritame lähiajal panna siia üles potensiaalseid konkurente eri maadest, kellega meie meestel (Vähi, Vaible ja Ader) tuleb järgmisel nädalavahetusel rinda pista Euroopa meistrivõistlustel Bakuus. Võite vabalt ka kommenteerida, loomulikult ei ole 100% kindel, et need kõik ka EM tulevad, kuid praegu on need kohalike võistluste võitjad.

Vähi ja Vaible konkurent Tsehhist

post-22-1177674411_thumb.jpg post-22-1177674437_thumb.jpg

Aderi konkurent tsehhist

post-22-1177674489_thumb.jpg post-22-1177674514_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need on lihtsalt esimesed tsehhid kelle netist kätte sain, paljud ei tee reportaaze maa meistrivõistlustelt ja osadel on sellel nädalavahetusel veel võistlused. Saksamaalt tuleb pikas kategoorias 1 mees - kuid pilti ei õnnestunud saada, keskmises pikkuskategoorias ei olnud ühtegi meest Sakslaste poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädal tagasi käisin õla opil...

parema õlalihase kinnitused olid katki rebenenud ja

uuringute põhjal vajas õlg op-i..

kuna mul on tõenäoliselt vist kaasasündinud põlve trauma siis pidasin

paremaks et lasen oma vasakut põlve uurida(kuna põlv andis teatud ettappidel tunda nt.kui pikalt

püsti seisin)

kuna röndgen ei tuhastanud mingit vigastust ega traumat

siis suunati mind edasi ortopeedi juurde et saaks välja selgitada mis on mu põlvel viga ja mis seisukorras ta üldse on...

ise kaldun arvama et äkki on viga põlvesidemetes et nad liht.ei pea ja jalg vajub läbi...

kuid see on kõigest minu oletus ja arvamus..

kui 9-ndal mail ortopeedi juurde lähen ex siis selgub mis on viga ja mis mu põlvega tehakse...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel elan päev korraga ja kahjuks mingeid kindlaid ja konkreetseid plaane polegi

teinud...

praegu liht.ootan ja loodan et põlvega midagi väga tõsist pole...

kuid kunagi ei või teada mis välja võib kooruda ja mis ootamatu üllatus võib mind põlve suhtes

tabada...

praegu liht.loodan parimat et kõik läheks nii kui peab...

Suurimad tänud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsehhi meeskond Euroopakatel nagu näete on juba Vähjal ja Argol sealt 3 meest kategoorias. Viimase info põhjal on nii -178cm katis kui +178cm katis mõlemis 19 meest. Nii, et tõsine võistlus seisab ees.

75 kg - Marek Zatloukal

80 kg - Ota Hrdlička

90 kg - Libor Kaše

Klasická kulturistika

do 170 cm - Marcel Hájek

do 178 cm - Pavel Bartoníček

do 178 cm - František Huf

do 178 cm - Marek Vomáčka

nad 178 cm - Jiří Wagner

nad 178 cm - Tomáš Mach

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes Saksa keelt valdavad siis neile infoks Saksa koondis Euroopakatel- sellest saab ka inimene kes ei ole õppinud Saksa keelt loodetavasti aru.

Das National-Team für die Europameisterschaft in Baku am 4. - 7. Mai 2007:

Stefan Fischer bis 70 kg, Olaf Tenzer bis 75 kg, Markus Kaminsky bis 85 kg, Thomas Holzer bis 100 kg.

Andreas Plate vertritt Deutschland in der neuen Kategorie Classic-Bodybuilding bis 178 cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu (asjatundmatu) silm ütleb piltide järgi, et meie mehed on üle.

Aga eks ole ka palju nüansse... grimm, valgus, poseerimine laval jne..

nii et võin ka eksida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jälle tuli hoopis telefonile järgmine sms tundmatult sõdurilt:

"Mis vahe on sardellil ja Argo Aderil?

Vastus: üks oskab rääkida"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu (asjatundmatu) silm ütleb piltide järgi, et meie mehed on üle.

Aga eks ole ka palju nüansse... grimm, valgus, poseerimine laval jne..

nii et võin ka eksida.

Ma arvan, et poseerimine on see koht, kus on kõvasti tööd teha. Aga edu igal juhul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina sain samasuguse sõnumi nagu Joker - kusjuures number tundus tuttav, huvitav kellele see Ader nüüd ette on jäänud.

Kadedus, mis muud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähk saatis mulle sõnumi just ja seal oli sama number, kust eile tuli see sardelli nali - ju see siis Vähja nali oli nad seal koos kõik on, esialgu tundus kahtlane, kuid teades Vähja naljasoont, siis selline üksteise tögamine käib spordi juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimesed uudised sõjatandrilt, Vaible ja Vähk on laval ära käinud,mõlemad mehed pääsesid 15 parema sekka ehk poolfinaali. Kokku oli kategoorias 20 meest. Kuna lõplikud kohad saab alles homme õhtuks teada kui toimuvad finaalid, siis Arnold, kes on delegaadina kaasas, prognoosib kohti 7 ülespoole. Väljakutsete põhjal on näha, kes on finalistid. Argo Vaiblet kutsuti rohkem ette kui Vähki. Argo Ader peaks laval olema just neil minutitel, annan koheselt ka teada kui selgub kuidas tal läks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii Ader on ka laval ära käinud pääses samuti 15 sekka ehk poolfinaali, kuid mitte kõrgemale lõppkoht peaks tulema 10-15 vahele. Imesid sedakorda ei sündinud, mehed olid tublid, mõlemad kategooriad olid ka kõige suurema osavõtjate arvuga. Eelmine aasta mäletamistmööda ei olnud meil Euroopakatel nii edukas 3 klassikust ainsana sai 15 sekka Imre kes lõpetas 9.kohaga parimana. Sedakorda said poolfinaali kõik 3 keda Euroopakatele lähetati. Eks kui san juba täpsemat infot lõppkohtadest, siis annan teada, üldjuhul ei selgu see enne kui pühapäeva õhtuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, could you please write in english, how placed your competitiors in European championships? Any final places?I really would like to know, but do not understand your language:)

Thanks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dear Anne, our all 3 cometitiors get top 15, but not higer, so it is good when one of these get top 10. In this two categories was both 20 competitiors. Today evening is finals, then we get closely information.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal on lõppenud ka finaalid Euroopa meistrivõistlustel Bakuus, niipalju on teada, et Venelased tegid puhta töö 8 kulda kokku. Samad tegelased, kes võidutsesid Ida -Euroopa karikal, kes soovib võib foorumist vaadata need võitjate pildid on olemas. -100kg võitis Poolakas Robert Pietrokovitš, kes ka Tallinnas Euro Elitel võistles ja kolmandaka tuli. Absoluudi võitis Pavel Kirilenko Venemaalt. Meie meeste kohad peaks selguma õige pea, sest lõppprotokollid jagatakse välja võistlustejärgsel banketil, mis nüüdseks peaks juba käima. Kohea teavitan kui kuulen meie meeste lõppkohad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lõpuks siis ka meie meeste kohad teada, kõrgeima kohaga lõpetas Argo Vaible olles 11 - nes, Argo Ader aaavutas 13.koha ja Imre Vähi 14.koha. Eks homme saab ehk protokoliid ka üles panna ja eks mehed ise kommenteerivad oma tulemusi ja võistlust üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Overall võitja on küll super. Venelased on seekord kõva raha endi peale pannud : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×