Jump to content
seth112

Kas peab kasutama koos kreatiinipulbriga

Recommended Posts

Tere.

:lol: Sai soetatud uus toode Cell-tech™ Hardcore , kuid just jõudis lõpule laadimis periood tavalise Prolab Creatine Monohydratel. Kas pean tegema Cell-tech™ Hardcore tarbimise alustamisel uuesti laadimise või võin jätkata tavapärast tarbimist Cell-tech™ Hardcore. Kas Creatine Monohydratel ei pea enam üldse kasutama nii kaua kui kasutan Cell-tech™ Hardcore. Siin link toote kohta http://pood.sportlab.ee/product_info.php?c...products_id=400 Kas pean sellele veel lisaks ka proteiini tarvitama?

Ettetänades

Muudetud kasutaja seth112 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

:lol: Sai soetatud uus toode Cell-tech™ Hardcore , kuid just jõudis lõpule laadimis periood tavalise Prolab Creatine Monohydratel. Kas pean tegema Cell-tech™ Hardcore tarbimise alustamisel uuesti laadimise või võin jätkata tavapärast tarbimist Cell-tech™ Hardcore. Kas Creatine Monohydratel ei pea enam üldse kasutama nii kaua kui kasutan Cell-tech™ Hardcore. Siin link toote kohta http://pood.sportlab.ee/product_info.php?c...products_id=400 Kas pean sellele veel lisaks ka proteiini tarvitama?

Ettetänades

Ma pole asjatundja aga see minu arust sisaldab juba kreatiini : Crea-Edge™ (Hardcore kreatiini segu) 10g (kreatiin monohüdraat, kreatiin anhüdroos, dikreatiin malaat, kreatiin alfa-ketoglutraat, creakic™, kreatiin püroglutamaat, trikreatiin

Nii et ära toppelt küll võta kreatiini aga proteiini ma soovitaks küll võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teist kreatiini ära kindlasti võta! Aga ma arvan, et ära siis uuel tootel laadimiskuuri tee, selle kreatiini annus (10g per serveering) on niigi päris suur ja lihastes on mingi kreatiini tagavara olemas. Proteiini oleks küll soovitatav tarbida. Selle kohta on öeldud, et kui tarbida kreatiini ilma proteiinita, on vigastuste küsimus mitte kas vaid millal.Edu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×