Jump to content
Parabool

toitumiskava rasvaprotsendi alandamise perioodil

Recommended Posts

tere,

tegin siin 4 kuulise massiperioodi ja nüüd oleks aeg rasvaprotsenti alandama hakata kui massiperioodil nägi toitumiskava välja selline:

Hommiku : 100g Neljaviljahelbeid ; 180g tuunikalakonserv(millest tuunikala 135g); 0,3 L joogijogurtit , 150 g rasvavaba kodujuustu.

Lõuna: 500g pelmeene , 0,5L piima , 300g kohupiimakreem , 200g leiba , 2 banaani

Õhtul: 200g seavälisfilee sinki ; 150g rasvavabakodujuustu , 100 g leiba; 0,3 l jogurtit , 100 g makrat.

Peale trenni manustan 100% Whey proteeiini 1,5 annust - valku 35g

Siis kuidas peaks toituma rasvaprotsendi alandamise käigus st eriti tähtis on just hommikusöök , et kas jätta välja puder jne . Olen 198 cm pikk ja 102 kilo

Kui kiiresti üldse rasvaprotsent 13% pealt ütleme 10 % peale läheb ? kui õigesti toituda ja trenni teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere,

tegin siin 4 kuulise massiperioodi ja nüüd oleks aeg rasvaprotsenti alandama hakata kui massiperioodil nägi toitumiskava välja selline:

Hommiku : 100g Neljaviljahelbeid ; 180g tuunikalakonserv(millest tuunikala 135g); 0,3 L joogijogurtit , 150 g rasvavaba kodujuustu.

Lõuna: 500g pelmeene , 0,5L piima , 300g kohupiimakreem , 200g leiba , 2 banaani

Õhtul: 200g seavälisfilee sinki ; 150g rasvavabakodujuustu , 100 g leiba; 0,3 l jogurtit , 100 g makrat.

Peale trenni manustan 100% Whey proteeiini 1,5 annust - valku 35g

Siis kuidas peaks toituma rasvaprotsendi alandamise käigus st eriti tähtis on just hommikusöök , et kas jätta välja puder jne . Olen 198 cm pikk ja 102 kilo

Kui kiiresti üldse rasvaprotsent 13% pealt ütleme 10 % peale läheb ? kui õigesti toituda ja trenni teha

Ja nii sõidki 4 kuud ? ilma ühtegi muna, riisi, kartulit, juurvilja jne. söömata. Miks te ei taha keegi normaalselt süüa ma ei saa aru. Hoidke jah raha kokku toidukava tellimisest, nii saate oma eesmärkite saavutamiseks poole rohkem tööd ja aega kulutada. Lihtsalt norin nüüd natsa : ) Esiteks on toidukordi vähi, teiseks milleks rasvavaba kodujuust kui samas sööd sealiha. Peale trenni 0 süsivesikut jne. Seda monoloogi võiks veel head viis rida kirjutada. Mitte, et ma tahaks toidukava müüa, lihtsalt kahju on vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinsed proffessionaalsed kulturistid (näiteks Ott Kiivikas) teevad täiesti mõistliku raha eest sulle soovi korral nii toitumis- kui ka treeningkava ja need toimivad. Soovitan julgelt seda neilt küsida ja tulemustes sa ei pea kahtlema- need on silmaga nähtavad. Praegu aga küll, nagu eelpool mainitud, on su toitumine täiesti paigast ära- alustada võiks kasvõi sellest, et toituda 5-7 korda päevas jne jne. Peale trenni ja enne trenni kindlasti ka süsiveskuid valkude kõrvale jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×