Jump to content
jaykobe

unehäired

Recommended Posts

Tervist. Probleem selline, et pärast aeroobset trenni ( ka raskema jõutrenni puhul) on tõsised uinumise ja unehäired. Sõidan velotrenazööriga tund aega umbes kella 19.00 paiku. Pärast on keha tundlik, väike ärevus(füüsiline kui vaimne) on sees ja korralikust magamisest ei tule eriti midagi välja. Und ei tule mitu tundi ja kui tulebki siis on selline poolune staadiumis. Millest probleem ja mis aitaks?

tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Umbes tean mis tunne sul on. Ise võtan sellise asja puhul "Hea Une" tablette. Looduslik Eesti toode, sisaldab palderjani, veiste südamerohtu, piparmünti, humalat, melissi, kanarbiku, mikrotselluloosi ja magneesiumsteataati. Soovitatakse võtta vajadusel kuni neli, mina võtan kaks tabletti enne magamaminemist kui selline ärevus sees on, ja magan rahulikult kogu öö. :rolleyes: Enne seda olin ka tihti üleval kuni 4-5 hommikul ja siis magasin kuni 7, sest kell 8 hakkas tööpäev:S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

imelik et mul unega probleeme pole.

* peale trenni ja sauna niidab eriti hästi maha

* pea aegu iga kell võin visata pikali ja lasta tunniks-paariks silma looja

* võin vabalt magada 14-16h päevas... aga paraku ei saa lubada seda enamasti endale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist. Probleem selline, et pärast aeroobset trenni ( ka raskema jõutrenni puhul) on tõsised uinumise ja unehäired. Sõidan velotrenazööriga tund aega umbes kella 19.00 paiku. Pärast on keha tundlik, väike ärevus(füüsiline kui vaimne) on sees ja korralikust magamisest ei tule eriti midagi välja. Und ei tule mitu tundi ja kui tulebki siis on selline poolune staadiumis. Millest probleem ja mis aitaks?

tänud

Kasuta vähem effedriini:)

Kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis väsita end äkki rohkem ära......... või kasuta Une Matit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasuta vähem effedriini:)

Kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis väsita end äkki rohkem ära......... või kasuta Une Matit.

Võimalus, et just selles teoorias peitubki probleem. Oled üleväsinud.

No mul endal ka sarnane probleem, ainult vastupidi, päeval vist suudaks olla üleval mõnuga u 9-10h :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Umbes tean mis tunne sul on. Ise võtan sellise asja puhul "Hea Une" tablette. Looduslik Eesti toode, sisaldab palderjani, veiste südamerohtu, piparmünti, humalat, melissi, kanarbiku, mikrotselluloosi ja magneesiumsteataati. Soovitatakse võtta vajadusel kuni neli, mina võtan kaks tabletti enne magamaminemist kui selline ärevus sees on, ja magan rahulikult kogu öö. :lol: Enne seda olin ka tihti üleval kuni 4-5 hommikul ja siis magasin kuni 7, sest kell 8 hakkas tööpäev:S

Ostsin palderjani ja humala tablette, kasutegur 0. Soovitatava 1 asemel võtsin isegi 4, aga abi suurt pole. Ära väsitan ennast ka ikka päris korralikult. Varem pole võimalik teha. Süüa juua võin ka mida tahes, und rohkem sellest ei tule, õllegi ei aita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin palderjani ja humala tablette, kasutegur 0. Soovitatava 1 asemel võtsin isegi 4, aga abi suurt pole. Ära väsitan ennast ka ikka päris korralikult. Varem pole võimalik teha. Süüa juua võin ka mida tahes, und rohkem sellest ei tule, õllegi ei aita.

apteegis müüakse melatoniini, tablette. kui unetus ei ole märk millegist muust siis vbl aitab magada. võib koos unematiga, parem ongi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli endalgi sama probleem. Ja tekkis just siis kui mu enda kooli/tööpäevad läksid pikemaks ning mitmetel põhjustel tekkis stress. Nii umbes kolm kuud oli raskusi magamisega - võttis 1-2 h et üldse magama jääda ning tihti tõusin öösel üles, vahel isegi 2-3 korda. Mõtlesin, et midagi on ilmselt minus eneses valesti. Trennis ka enam progressi polnud.

Siis püüdsin ise rahulikum olla ja asju vaiksemalt võtta ja mitte niipalju töö/kooli pärast muretseda. Hakkasin ka paar tundi varem magama minema ja paar tundi varem tõsuma. Sellega harjusin nii umbes nädala jooksul ära. Nüüd magan normaalselt. Läheb kuskil 15-20 minti magama jäämiseks. Öösel pole enam kordagi üles tõusnud igasuguste a la kajakate kraaksumise või vihmasaju peale. Kohvi enam pärast kella kahte päeval ei joonud (tavaliselt jõin 3-4 tassi päevas, viimase umbes kell 6-7 paiku).

Seega, soovitan sul elu rahulikumalt võtta ja lihtsalt varem tõusma hakata ja varem magama minema hakata. Inimene üldjuhul magab seda paremini, mida varem ta magama jääb. Tee see velotrenazöör parem hommikul, mitte õhtul. Mul endal ka ajab pikk rattasõit õhtul pulsi üles ning tekitab erksust. Tablette ei soovita! Kui neid võtma hakkad, siis jäädki nendest sõltuvaks ja ei saa enam pikka aega normaalselt magada.

Kirjutasin oma kogemustest, ehk aitab sind ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×