Jump to content
Fre

Kaalust allavõtt.

Recommended Posts

Sass loe see teema läbi ja saad juba piisavalt vastuseid:)

Soovitan aeroobse asemel HIITi, toituminne korda selles suhtes, et viska välja kõik, mis sisaldab valget suhkrut või töödeldud taimerasvu ja siis on juba suur samma tehtud. Täpsema toitumiskava jaoks kas telli see mõnelt eksperdilt või hakka ise infot kokku panema. See foorum on hea alustuskoht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tohib küsida mis asi on HIIT?

High Intensity Interval Training.

Loe see teema läbi, siis saad täpsemalt teada. Kasuta otsingut, saad veel rohkem teada. (vabandust, kui see vastus tundus ülbena, ent ma olen juba korduvalt siia foorumisse täpselt sellelesamale küsimusele vastanud.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
High Intensity Interval Training.

Loe see teema läbi, siis saad täpsemalt teada. Kasuta otsingut, saad veel rohkem teada. (vabandust, kui see vastus tundus ülbena, ent ma olen juba korduvalt siia foorumisse täpselt sellelesamale küsimusele vastanud.)

Ok!Ise plaanisin toitumiskava tellida.Selle abiga peaksid ka tulemused tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks weel küsida kas se toitumiskava on efektiivne?

Ja iks probleem on weel ma ei sa kusagil oma rasva protsenti arvutada kas ei saaks kudagi kaalu inteksiga sea määrata?Indeksi järgi o norm kaal 65kg hetkel kaalun 92 kg see teeks umbes rasva protsendi 20 % we??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks weel küsida kas se toitumiskava on efektiivne?

Ja iks probleem on weel ma ei sa kusagil oma rasva protsenti arvutada kas ei saaks kudagi kaalu inteksiga sea määrata?Indeksi järgi o norm kaal 65kg hetkel kaalun 92 kg see teeks umbes rasva protsendi 20 % we??

e-ee ...

seda peab ikka vastavate riistadega määrama,indeks ise-enesest ei ütle midagi.

No kui su vööümbermõõt ikka rinnaümbermõõdust suurem,võid 20% anlt unitada..., ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ütleme nii, et mul on rind 105 cm ja kõht 114 cm.

Paranduse põhjus: Õpi kirjutama! [by alessandro]

Noh,kui ilusti trenni teed ja toitumiskava jälgid,saad ~aasta pärast ehk tõesti rasvaprotsendi 20 peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh,kui ilusti trenni teed ja toitumiskava jälgid,saad ~aasta pärast ehk tõesti rasvaprotsendi 20 peale.

OK aga palju sinu arust n umbes hetkel mu rasvaprosa?45% akki

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul oleks rasvaprotsent 45 siis sa enam ei elaks. Ma pakuks mingi 25... . Aga nagu juba öeldi siis selliste andmete järgi ei saa rasvaprotsenti mõõta!

Ma pakuks küll 30 umbes, ühel tuttaval on ka rasvaprotsent 25 aga midagi hullu küll näha pole, rääkimata sellest, et vöö ümbermõõt rinnaümbermõõdust suurem oleks. Aga läbi neti ei saa seda kuidagi mõõta paraku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×