Jump to content
ristokru

Järjest haigused:(

Recommended Posts

Tere,

Kurdaks vähe oma mure, nimelt olen olnud praktiliselt 1 kuu aga järjest haige. Nüüd oli veel kõhu gripp( nagu oleks klistiiri tehtud ;) ).

Trenni olen teinud u. aasta ja siis kaalusin 73,5kg aasta hiljem 82kg. Nüüd peale haiguste rida 75kg.

Käe ümbermõõt vähenes 37cm-t 36 cm-le.

Ilge masendus peal ;)

Äkki oskate aidata üle masendusest ja rääkige kaua võib minna jälle aega taas samad numbrid saada!!!

Kui palju tegi kahju ka see et Reede tegin trenni ja järgmisel päeval oligi kõhu gripp-2 päeva ei saand mitte kui midagi süüa!!???

Tänan abi eest kui keegi aitab mind murega!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma leian, et pole eriline prob, kuna sa ei tegele ju võistlusspordiga? või käid võistlemas?

Lihtsalt kukkusid redelil paar astet allapoole... vaja uuesti üles ronida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mist teha kõigil on halbu ja häid aegu, üks samm tagasi kaks edasi! ;) Ise põdesin ka talveaeg kaks haigust järjest kõigepealt tavaline gripp ja siis u nädal hiljem kõhu gripp.Mis seal ikka pead nüüd natukeaega taastuma ja kosuma ning siis uuesti korralikult trenni ja küll need numbrid taastuvad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

looduslikud ravimid! ja treeningkoormus suur, organism on stressi all ja vastuvõtlikum haigustele. 1cm käe ümbermõõtu vähenemine vähe. Õnneks keha taastub sellisest olukorrast kiiresti ja ümbermõõdud tulevad üsna kiiresti tagasi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
looduslikud ravimid! ja treeningkoormus suur, organism on stressi all ja vastuvõtlikum haigustele. 1cm käe ümbermõõtu vähenemine vähe. Õnneks keha taastub sellisest olukorrast kiiresti ja ümbermõõdud tulevad üsna kiiresti tagasi ;)

Loodame,praegu ikka masenduses ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Kurdaks vähe oma mure, nimelt olen olnud praktiliselt 1 kuu aga järjest haige. Nüüd oli veel kõhu gripp( nagu oleks klistiiri tehtud ;) ).

Trenni olen teinud u. aasta ja siis kaalusin 73,5kg aasta hiljem 82kg. Nüüd peale haiguste rida 75kg.

Käe ümbermõõt vähenes 37cm-t 36 cm-le.

Ilge masendus peal ;)

Äkki oskate aidata üle masendusest ja rääkige kaua võib minna jälle aega taas samad numbrid saada!!!

Kui palju tegi kahju ka see et Reede tegin trenni ja järgmisel päeval oligi kõhu gripp-2 päeva ei saand mitte kui midagi süüa!!???

Tänan abi eest kui keegi aitab mind murega!!

mul oli eelmine aasta sama asi - pikk treeningpaus vahel (ca 2-3 kuud), kuhu jäi samuti üks haigusperiood+muud põhjused. Nõusun Kuup'iga, arvan, et haigus tuligi seetõttu, et trennid olid liiga intensiivsed ning puhkust vähe. Keskendusin liialt palju ka raskuste suurendamisele, mitte soorituste õigele iseloomule (jõusaalis). Nüüd olen targem. Igale väiksemalegi häirele reageerin puhkuse andmisega. Raskuseid suurendan küll harvem, kuid parem see, kui organismi hävitada.

Seega pikemad pausid toovad ilmtingimata kaasa saavutatud tulemuste osalise kadumise. See on paratamatus. Sellest tuleb lihtsalt üle olla. Terves kehas ka terve vaim!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nende haiguste puhul on see hea asi, et kui tekib tagasilöök arengus, siis sunnid ennast peale haigust veel tugevamini ja rangemalt trenni tegema kui enne, et kõike seda kaotust kompenseerida. ja see omakorda annab arengule uue rütmi sisse, mis pikemas perspektiivis on arengule väga positiivne.

see oleks minu arvamus ja nagu ütleb R. Coleman: everything happens for a reason

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×