Jump to content
MEE

vajadus "väristada!

Recommended Posts

Siinkohal ongi küsimus, et miks peaks keegi tahtma seda välja treenida. Mina isiklikult ütlen, et mulle ei läinud korda inimeste arvamus 4 aastat tagasi... kui ma hakkasin SIHIPÄRASELT nõnda tegema ;) ja siiani ei lähe ... aitab mul keskenduda... ma ei näri enam pastakaid . Keskkoolis tekkis õpetajatel ka teooria selle kohta - raiskan nõnda üleliigset energiat ehk siis on salendava mõjuga :P aga kurat... ise nad õnneks nii tegema ei kukkunud.

no selles ongi asi, et mõned "tuutud" ei saa aru, et nad peavad enda ümber inimestega ka arvestama vastasel juhul hakkab "ühiskond" neid varsti karistama.

Põhikoolis on ikka nii mõned omamoodi mälestused kuidas inimesi "korrale kutsuti" keskas oli asi vähe inimlikum ja ülikoolis EELDATAKSE, et inimesel on endal piisavalt mõistust kupli all, et nii elementaarseid asju teada.

Nagu venelased ütlevad: seni võid hüpata kuni minu saba peal ei hüppa -> good point ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen enda juures märganud ühe jala puhul seda värki. Ja algas justkui peale hüppeliigese opi. esialgu justkui liikumisamplituudi testimiseks ja suurendamiseks. Aga nüüd ikka lasen jalal veidi omaette tatsuda. Hea justkui veenduda, et jalg ikka tervem kui enne jne.

Aga kui teine vend häirib, siis mine ja ütle, et, dude, lõpeta ära. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teen ka mõnikord nii

närvid läbi vms. ja kui see teist segab siis on järelikult temal ka närvid läbi. siis ta peaks õppima nii väikseid asju eirama.

mõnikord ma nõksutan pead ka omaette, kui mingi loo peale mõtlen. jube

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui ikka iga päev peavad teised tundide kaupa jalgade värinat taluma, siis lähevad jah, ka neil närvid läbi. Kujutage ette, kui sel väristajal oleksid nt: võtmed taskus, mis koliseksid ja lauad-toolid ka väriseksid, seda enam ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseenesest mul jalg väristama ei hakka aga vahel teen seda tahtlikult..meeldib teha ;)

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin j2rjekordne ymbritsevate h2iritseja!!! ;)

Kui ma oleksin sinu asemel enemy, siis ma valiksin endale teise istumiskoha ja prooviksin v6tta maksimumi loengust, kasv6i pastaka n2rimise hinnaga. ;)

Kuna ma olen ise samasugune vibreerija (mina nihelen konstantselt, mul on jube raske terve loeng liikumatult istuda) siis minul on selle vastu ainult yks rohi:

Ma tavaliselt istun esimesse ritta. Kuulan loengut seda maksimaalselt omandades (parem, kui p2rast enam 6ppima ei pea...) st ma kysin loengute jooksul 6ppej6ult veel lisaks yhte koma teist, kuna ma m6tlen kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin j2rjekordne ymbritsevate h2iritseja!!! ;)

Kui ma oleksin sinu asemel enemy, siis ma valiksin endale teise istumiskoha ja prooviksin v6tta maksimumi loengust, kasv6i pastaka n2rimise hinnaga. ;)

Kuna ma olen ise samasugune vibreerija (mina nihelen konstantselt, mul on jube raske terve loeng liikumatult istuda) siis minul on selle vastu ainult yks rohi:

Ma tavaliselt istun esimesse ritta. Kuulan loengut seda maksimaalselt omandades (parem, kui p2rast enam 6ppima ei pea...) st ma kysin loengute jooksul 6ppej6ult veel lisaks yhte koma teist, kuna ma m6tlen kaasa.

see oleks lihtne jah- istu ära ja rahu majas. A teadjamad oskavad rääkida, et ma jonnakas elukas. Ära ei istu ja ajan oma "õigust" taga :P

Küll ma selle "tuutu" veel paika panen, andke vaid aega välja mõelda - millega :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ühte klassiõde kutsuvad kõik tuutuks, huvitav-huvitav ;)

Ei aga see levinud asi, nt. minul on vahest mingid meloodiad-värgid peas ja jalg hakkab tatsuma lihtsalt.

Teine variant on pastakakeerutamine, ma mingi 3 aastat tegelenud sellega ja suht osav, samas paljudele inimestele käib see väga närvidele(kui korra aastas maha pillan pastaka on tervel klassil sõimu laialt)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere ;)

Küsimus väga omapärane aga sellegipoolest vastust otsiv. Nimelt istub mul loengus ees pidevalt miskine "tuutu" kes ei suuda oma jalgu kohe mitte paigal hoida, kand üles kand alla kand üles kand alla (kiiresti )... ja nii tund-kaks järjest

Mis krt sellist käitumist põhjustada võib? Kesknärvisüsteemis viga? mingi aine puudus või üledoos? St mida ma talle soovitama peaks kuna ausalt ei suuda 8h istuda venna taga kes paneb sind tundma kui matkajat vibraatorimaal ;)

kuidas see sind häirib? ta liigutab ju oma jalga, ja mis vahid siis üldse. vaatad eesistuja laua alla kuidas liigutab? ei taipa kuidas häirib? ega siis põrand ju sellepärast ei vibreeri? või mismoodi sina tema jalaliigutusest vibrat siis tunned?

aga proovi ka! hea on teha nii hakkab sulle ka meeldima :P

Muudetud kasutaja Flex250 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas see sind häirib? ta liigutab ju oma jalga, ja mis vahid siis üldse. vaatad eesistuja laua alla kuidas liigutab? ei taipa kuidas häirib? ega siis põrand ju sellepärast ei vibreeri? või mismoodi sina tema jalaliigutusest vibrat siis tunned?

aga proovi ka! hea on teha nii hakkab sulle ka meeldima ;)

no mis komme see on esitada küsimus, millele teemas on juba vastatud ?! Lugeda võiks ka teema algust. Aga SINU jaoks siis puust ja punaselt ! :P

a) kuidas häirib ? - ma olen harjunud, et maa on paigal mitte ei värise, konstantselt ebaloomulikus olekus olemine tekitab ebamugavustunnet

b ) ma ei vahi ta jalgu vaid tunnen oma tagumendiga värinat ( silmi seal all pole )

c) no ju siis väristab nii, et tunnen, pole betoon jalge all i guess vaid PUIT

d) no mis ma ikka värisen, see pole nagu inimkehale loomulik - närvilisi liigutusi teha - its all about harmony my friend ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mis komme see on esitada küsimus, millele teemas on juba vastatud ?! Lugeda võiks ka teema algust. Aga SINU jaoks siis puust ja punaselt ! ;)

a) kuidas häirib ? - ma olen harjunud, et maa on paigal mitte ei värise, konstantselt ebaloomulikus olekus olemine tekitab ebamugavustunnet

b ) ma ei vahi ta jalgu vaid tunnen oma tagumendiga värinat ( silmi seal all pole )

c) no ju siis väristab nii, et tunnen, pole betoon jalge all i guess vaid PUIT

d) no mis ma ikka värisen, see pole nagu inimkehale loomulik - närvilisi liigutusi teha - its all about harmony my friend ;)

ah nii selge siis nyyd, et põrand siis lausa väriseb. siis kyll. päris pehme vana puu-laud põrand siis või teeb ta seda jalaliigutusi väga tugevalt. pole ise tund nii. aind näind et nii tehaxe ja see ei häiri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis võib juba suitsetamise kohta ka teema teha.... Mul on ka kopp ees juba sellest,igal pool pean seda haisu tundma. Kas esimesele ettejuhtuvale peaks kohe üle küüru andma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis võib juba suitsetamise kohta ka teema teha.... Mul on ka kopp ees juba sellest,igal pool pean seda haisu tundma. Kas esimesele ettejuhtuvale peaks kohe üle küüru andma?

no fantaseeirda võib selle üle, kuigi kedagi lööma sellepärast küll pole mõtet hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Topi oma varbad ta kanna alla sel momendil kui kand õhus on ja siis kui ta nüüd su varvastele "peale astub", tee vihane nägu pähe ja ütle, "Ära enam nii tee, eks?". ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oh jah mul sama verk.ei saa lihtsalt hakkab värisema ja ma ise ei saa aru ka ennem ,kui keegi vihaselt mu nime ütleb.se un tavaliselt üks kindel isik olenemata kus ta istub.bändi ma ei tee ,aga ma ei kujutaks oma elu, ilma muusikatta ettegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Topi oma varbad ta kanna alla sel momendil kui kand õhus on ja siis kui ta nüüd su varvastele "peale astub", tee vihane nägu pähe ja ütle, "Ära enam nii tee, eks?". ;)

leidlik :P:D;):P samas tekib küsimus mida krt mu jalad tema tooli all teevad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem on tegemist tahtejõu poolest nõrkade inimestega, kes ei suuda eriti keskenduda asjadele. Kindlasti annaks psühhiaater vastuse. Mine tea, ehk on lapsepõlves miskit valesti tehtud!

Endal miskipärast pole kunagi seda jala väristamise vajadust olnud, ka ei tunne et millestki ilma oleks jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem on tegemist tahtejõu poolest nõrkade inimestega, kes ei suuda eriti keskenduda asjadele. Kindlasti annaks psühhiaater vastuse. Mine tea, ehk on lapsepõlves miskit valesti tehtud!

Endal miskipärast pole kunagi seda jala väristamise vajadust olnud, ka ei tunne et millestki ilma oleks jäänud.

Ise kuulun ka nende "jalaväristajate" ja "pastakakeerutajate" hulka, kuid ei loe ennast tahtejõuetuks , sest kui ma tahan, siis ma ei värista jalga, see, ma usun on ka teistel nii.

Mina põhjendaks oma käitumist nii - tegelt ma ei peaks üldse seda kellelegi seletama, aga kui juba nii popp teema, siis.... - aeg-ajalt, kui mul on igav või on lihtsalt energia ülejääke, siis ma lihtsalt otsin endale alternatiivst tegevust. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kuulun ka nende "jalaväristajate" ja "pastakakeerutajate" hulka, kuid ei loe ennast tahtejõuetuks , sest kui ma tahan, siis ma ei värista jalga, see, ma usun on ka teistel nii.

Mina põhjendaks oma käitumist nii - tegelt ma ei peaks üldse seda kellelegi seletama, aga kui juba nii popp teema, siis.... - aeg-ajalt, kui mul on igav või on lihtsalt energia ülejääke, siis ma lihtsalt otsin endale alternatiivst tegevust. ;)

narkar ütleb ka et võib igal ajal lõpetada .... ;):) .... ära solvu ....

tegelikult sa suure osa ajast ei saa arugi et sa väristad ... sa ju ei tee seda tahtlikult .... see käib sul alateadvuslikult ... tihti on nii et kui ma juhin tähelepanu et ärgu väristagu siis tuleb vastus et oih ma ei märganudki ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×