Jump to content
Roxxy

ikka vormi:)

Recommended Posts

nonii, olen 17-a tüdruk 168 cm ja kaalun 58/59 kg. :rolleyes: oleks vaja nii 2-3 kg vähemalt vaja alla saada, kuna ligi aasta tagsi kaalusin 56 kg. toitumisest rääkides pole ma saiasõber,magusat söön ka suht harva,joon palju rohelist teed ja ka vett. probleem on selles et tahaks kõhulihaseid natukene nähtavaks teha, eriti häirib mind alakõhule ja selja allaossa kogunenud rasvapolster :P

mis oleksid kõige paremad trenniviisid nendest lahti saada??

ja kas kellelgi on kogemust toidulisanditega? paar aastat tagasi sõin bio CLA´d,nüüd mõtlen seda uuetsi kasutama hakata, äkki siis väheneb see rasva kogus kõhu ümber... :huh:

Ja kas keegi on proovinud neid kõhtu täitvaid kapsleid,mis lihtsalt ei lase rohkem süüa...? Kui on, siis paluks teada anda mida keegi kasutanud on ja kuidas mõjund on?(sest ma olen ise selline sööja, et suht impulsiivselt söön, oleneb tujust>ebakorrapäraselt,võin süüa palju aga kõht ikkagi täis ei saa ;) )

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kapsel ja toidulisand üksi sind saledamaks ei tee, võid selles kindel olla. Tuleb muuta oma toitumisharjumusi ning korrapäraselt treenida. Jõusaal on kindlasti abiks (kuigi ise ma kahjuks eriti ei viitsi jõusaali teha), spinning pidi ka hästi rasva põletama.

Jõudu:)

Muudetud kasutaja trennineiu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu korda päevas sööd? Ainevahetust on vaja kiirendada, sagedaste ja väikestes kogustes toidukordadega. Kindlasti jälgida ka mis selleks toiduks on. Üldjuhul tuleks vähendada oluliselt süsivesikuid. Järgmine samm oleks aeroobne teening, umbes 30 min, 3 kuni 5 korda nädalas. Pole mõtet oodata kiireid tulemusi, liiga kiire kaalukaotus võib hiljem hoopis vastupidise efekti anda. Sinu puhul see 3 kilo oleks normaalne kaotada umbes 1 kuuga. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nonii, olen 17-a tüdruk 168 cm ja kaalun 58/59 kg. :rolleyes: oleks vaja nii 2-3 kg vähemalt vaja alla saada, kuna ligi aasta tagsi kaalusin 56 kg. toitumisest rääkides pole ma saiasõber,magusat söön ka suht harva,joon palju rohelist teed ja ka vett. probleem on selles et tahaks kõhulihaseid natukene nähtavaks teha, eriti häirib mind alakõhule ja selja allaossa kogunenud rasvapolster :P

mis oleksid kõige paremad trenniviisid nendest lahti saada??

ja kas kellelgi on kogemust toidulisanditega? paar aastat tagasi sõin bio CLA´d,nüüd mõtlen seda uuetsi kasutama hakata, äkki siis väheneb see rasva kogus kõhu ümber... :huh:

Ja kas keegi on proovinud neid kõhtu täitvaid kapsleid,mis lihtsalt ei lase rohkem süüa...? Kui on, siis paluks teada anda mida keegi kasutanud on ja kuidas mõjund on?(sest ma olen ise selline sööja, et suht impulsiivselt söön, oleneb tujust>ebakorrapäraselt,võin süüa palju aga kõht ikkagi täis ei saa ;) )

:)

No sööma peab ja mina soovitaks igaljuhul ikka füüsilist tegevust,toidulisand üksi ei aita.Mina oma elus polegi sellist toidulisandit näinud,mis kõhult polstri eemaldaks.Tee trenni ja kõhulihaseid.Ainevahetust oleks jah vaja kiirendada.Kõik peitub õiges toitumises ja eluviisis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa k6hu tahad trimmi saada, siis 2ra p2ris 6-packi endale treeni, see pole ilus minu arvates ;).

Kasuta fat burnerit ja treeni seljalihast, pole kyll p2ris spetsialist, aga miks sa toidulisandeid v6tta tahad? Need just kasvatavad massi, mite ei alanda.

Minu arvamus: k2i jooksmas, v2ldi rasvu sisaldavaid toite ja tee kergete raskustega j6usaalis trenni.

Muidugi ei tea sinu keha, aga ma arvan et kui sa intensiivselt treenid, siis kuuga on asi paigas ja mehi hakkab lendama su juurde :rolleyes:

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa k6hu tahad trimmi saada, siis 2ra p2ris 6-packi endale treeni, see pole ilus minu arvates ;).

Kasuta fat burnerit ja treeni seljalihast, pole kyll p2ris spetsialist, aga miks sa toidulisandeid v6tta tahad? Need just kasvatavad massi, mite ei alanda.

Minu arvamus: k2i jooksmas, v2ldi rasvu sisaldavaid toite ja tee kergete raskustega j6usaalis trenni.

Muidugi ei tea sinu keha, aga ma arvan et kui sa intensiivselt treenid, siis kuuga on asi paigas ja mehi hakkab lendama su juurde :rolleyes:

Spetsialist sa tõesti pole, kui niimoodi kommenteerid.

1) Toidulisandeid on erinevaid - nii kaalu alandavaid, lisavaid kui ka mitmeid muid.

2) Rasvu sisaldavaid toite vältida ei tohi, tuleb hoida silm peal kogustel ja suhetel. Sellest on foorumis väga palju juttu olnud.

Küsijale soovitan kasutada otsingut ning vaadata infot toitumise kohta, samuti aeroobse treeningu, mida tuleb täiendada jõusaaliga, et tulemus oleks maksimaalne. Bio CLA kohta midagi ise ei tea, kuid olen kasutanud ise lahjasid L-karnitiini tablette, mis avaldasid väga kiiret mõju.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitu korda päevas sööd? Ainevahetust on vaja kiirendada, sagedaste ja väikestes kogustes toidukordadega. Kindlasti jälgida ka mis selleks toiduks on. Üldjuhul tuleks vähendada oluliselt süsivesikuid. Järgmine samm oleks aeroobne teening, umbes 30 min, 3 kuni 5 korda nädalas. Pole mõtet oodata kiireid tulemusi, liiga kiire kaalukaotus võib hiljem hoopis vastupidise efekti anda. Sinu puhul see 3 kilo oleks normaalne kaotada umbes 1 kuuga. Edu!

Kui nii mõelda, siis tõesti võib olla on üks mu muredeks see nö 3 tugevat sööki päevas, selle asemel et mitu väikest süüa. Halb harjumus on hommikul palju süüa,lõunal veidi vähem ja õhtul jälle rohkem... :rolleyes:

Hmmm..eks ma siis üritan muuta seda :)

Homme alustan!!;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spetsialist sa tõesti pole, kui niimoodi kommenteerid.

1) Toidulisandeid on erinevaid - nii kaalu alandavaid, lisavaid kui ka mitmeid muid.

2) Rasvu sisaldavaid toite vältida ei tohi, tuleb hoida silm peal kogustel ja suhetel. Sellest on foorumis väga palju juttu olnud.

Küsijale soovitan kasutada otsingut ning vaadata infot toitumise kohta, samuti aeroobse treeningu, mida tuleb täiendada jõusaaliga, et tulemus oleks maksimaalne. Bio CLA kohta midagi ise ei tea, kuid olen kasutanud ise lahjasid L-karnitiini tablette, mis avaldasid väga kiiret mõju.

Jõudu!

Kust neid L-karnitiini tablette saaks? Kas apteegis on neid? Ja mis hinnaga? Tõesti tahaks proovida.... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nii mõelda, siis tõesti võib olla on üks mu muredeks see nö 3 tugevat sööki päevas, selle asemel et mitu väikest süüa. Halb harjumus on hommikul palju süüa,lõunal veidi vähem ja õhtul jälle rohkem... :rolleyes:

Hmmm..eks ma siis üritan muuta seda :)

Homme alustan!!;)

Mitte Homme, Vaid KOHE !!! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna on piisavalt valesti söödud ja õhtul on sünnipäevapidu ka, nii et homme alustan tervislikumat elu ;)

Sedasi alustavad enamus...kuid kas ka tegelikult alustavad on omaette küsimus,kui siis kohe! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sedasi alustavad enamus...kuid kas ka tegelikult alustavad on omaette küsimus,kui siis kohe! ;)

Mind huvitavad tegelikult need L-karnitiini tabletid.... Väikest abivahendit oleks küll vaja :P +jõusaal kindlasti= ma loodan et tulemused on kuuga käes ;)

(never give up!)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind huvitavad tegelikult need L-karnitiini tabletid.... Väikest abivahendit oleks küll vaja ;) +jõusaal kindlasti= ma loodan et tulemused on kuuga käes ;)

(never give up!)

Usu mind,kui tavatoitumine ple korras ple nendest L-karnitiini tablettidest ja muudest rasvapõletajatest kasu...mix raisata raha,kui saad ka ilma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usu mind,kui tavatoitumine ple korras ple nendest L-karnitiini tablettidest ja muudest rasvapõletajatest kasu...mix raisata raha,kui saad ka ilma?

Ma usun seda,mida sa ütled...Ja selle ostu sooritamine pole raharaiskamine kui toitumist muuta ja sagedamini trenni tegema hakata ;) Siis oleks kui ma neid söökd ja midagi muud ei teeks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muuda esmalt toitumist ja siis vaata, kas sul on ikka vaja lisandeid või mitte. Kui kaal ei hakka liikuma, siis järelikult ei ole toitumine õige. Või siis ei peakski sa enam kaaluma sama palju kuiu mõni aasta tagasi. See on ju normaalne, et tütarlapsest naiseks saades koguneb teatud kehapiirkondadesse enam rasvapolstrit. Ise olen seni tarbinud trenni ajal vaid rohelist Fatburnerit (0,5 pudelitäit korraga), kuigi ka seda ei oleks otseselt vaja- paikapandud toitumine teeb ise oma töö.

Ares--miks peaks vältima rasvu sisaldavaid toite? Eriti nõme on seda soovitada noorele neiule, kelle organism veel kujuneb välja. Olen ise umbes samas vanuses seda tükki teinud, et rasvad olid praktiliselt 0-lähedal ja tulemuseks oli see, et tervis läks totaalselt korrast ära. Vältida tuleks rasvu ja süsikaid koos, kuid rasvu minimeerida- mõttetu! Hommikuti soovitaks kindlasti võtta kalaõli-- hea südamele, palju nö häid rasvu, hoiab seedimise korras ja soodustab omal moel ka rasvapõletamist trennis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa k6hu tahad trimmi saada, siis 2ra p2ris 6-packi endale treeni, see pole ilus minu arvates ;).

Kasuta fat burnerit ja treeni seljalihast, pole kyll p2ris spetsialist, aga miks sa toidulisandeid v6tta tahad? Need just kasvatavad massi, mite ei alanda.

Minu arvamus: k2i jooksmas, v2ldi rasvu sisaldavaid toite ja tee kergete raskustega j6usaalis trenni.

Muidugi ei tea sinu keha, aga ma arvan et kui sa intensiivselt treenid, siis kuuga on asi paigas ja mehi hakkab lendama su juurde ;)

Tundub,et sa tegeled samuti ebatervisliku soovitusega.Rasvu on samuti vaja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei ole kindlasti mingi ekspert ütlema, aga mina olen nii aru saanud, et hommikusöök peabki suur olema ja lõunasöök võiks ka korralik olla. Pigem on õhtusöök see, mille pärast üldse põdeda. Süsivesikuid võiks olla vähem kui varasemate söögikordade ajal, valku rohkem (kodujuust praelihaga?). Korralikku süsivesikute vähendamise saavutad ka lihtsalt sellega, kui jätad õhtusöögist ära need "kohustuslikud" kartulid/makaronid/riisi/tatra/leiva/saia. Muid asju sööd nii nagu ikka. Rohelised asjad sisaldavad süsivesikuid, aga need minu arvates ei loe, sest neid ei söö niikuinii ju palju. Jaga lõunasöök ja õhtusöök mõlemad kaheks portsuks ja söö paaritunnise vahega. (nii saabki kolmest söögikorrast viis). Näiteks sööd esimese õhtusöögina ära praeliha ja salatit, teise söögikorrana kodujuustu millegi maitsvaga. Paljud arvavad, et peale 18:00 ei tohiks enam süüa ja paljude jaoks see töötab. Mina pole seda kunagi järginud ja arvan, et taoliste reeglite pärast ei tohiks õhtusööki kunagi vahele jätta, kui enne 18 söömiseks aega ei olnud. 2-3 tundi enne magamaminekut mõjub suurem söömine siiski unele halvasti, seega ei soovita.

Minu toitumine oli nii ebaregulaarne, et mina kehtestasin lihtsalt reegli - hommikusöögi ja õhtusöögi vahel iga 2-3 tunni tagant tarbida 100-200kcal eine. Kahjuks on raske sellisesse einesse süsivesikuid-rasva-valku õigetes proportsioonides mahutada, aga kui ma lõpuks sellega ka hakkama saan, siis selline toitumine peaks ainevahetust tohutult kiirendama. Füüsiliselt on enesetunne juba praegu parem, sest veresuhkur on ühtlasem ja ülesöömist tuleb harvem ette.

PS! Kui kogenud inimesed leiavad siit halbu soovitusi, siis öelge, sest siis olen mina ka ilmselt valesti teinud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no muidugi on l-karnitiini eri vormidest eksju kasu aga sa vöid samahästi fatburnerit juua kus see sees on ,teed 3-4 korda ndalas aeroobset ja paned söömise paika ja ongi sul tulemused varsti käes.Paned röhku köhulihastele nagu sa ütlesid mida sa tahad rohkem välja tuua ja muidugi kui jöusaalis käid siis vaata ,et harjutuste sooritamisel teeksid pingsalt ilma suuremate puhkusteta ja kordused nönda mitte alla 15 ja vöid kuni 100ni teha oma 3seeriat ja raskustega ära ka üle pinguta kui eesmärk on rasva pöletus.Samamoodi soovitan sul veel siit lk vaadata eri meetodeid aeroobse treeningu sooritamiseks

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×