Jump to content
Liinu

treenitud reied

Recommended Posts

Küsimus kõigile. Mida arvates pisut ületreenitud reitest naiste puhul?

Mul endal nimelt on. Kas meeldivad või peaks naistel pigem peenema poolsed reied olema? Siin kohal muidugi ütlen, et ma ei häbene oma reisi, pigem tunnen nende üle uhkust. Eks 14-aastast tantsimist ja üldiselt spordiga tegemine jätab oma jälje. Ja seda joont ma muidugi jätkan.. :rolleyes:

Sinu reitel pole küll mitte midagi viga, imeilusad on ma ütleks =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud teile!!

Kuid eks ma üritan ikka premat pilti üles riputada.. see pilt pole just eriti hea nurga alat nagu juba öeldud. ja muidugi ka mitte pingestatud olekus.. aga see viimane nüanss pole muidugi eriti määrav.. pluss see pilt on tehtud tegelikult ka eelmise aasta mai kuus.. ja enamus siit teab, et aastaga võib füüsiline vorm muutuda meeletult.

loomulikult pole asi nii kaugel, et kuskilt mõni veresoon hakkaks välja tulema. see pole minu eesmärk. minu eesmärk on tugev ja painduv lihas siiski. nagu ütles mulle üks eesti kulturist: "nii kaua võid treenida, kuni mõni veresoon välja ei tule.."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud teile!!

Kuid eks ma üritan ikka premat pilti üles riputada.. see pilt pole just eriti hea nurga alat nagu juba öeldud. ja muidugi ka mitte pingestatud olekus.. aga see viimane nüanss pole muidugi eriti määrav.. pluss see pilt on tehtud tegelikult ka eelmise aasta mai kuus.. ja enamus siit teab, et aastaga võib füüsiline vorm muutuda meeletult.

loomulikult pole asi nii kaugel, et kuskilt mõni veresoon hakkaks välja tulema. see pole minu eesmärk. minu eesmärk on tugev ja painduv lihas siiski. nagu ütles mulle üks eesti kulturist: "nii kaua võid treenida, kuni mõni veresoon välja ei tule.."

Jään huviga sinu uut pilti ootama :rolleyes: See on ainult kena kui reied lihalised on :D

ps. naised ei tohiks jõusaalis rinnalt surumist teha minu arust....siis pole rinnad enam nii mõnnad xD

Muudetud kasutaja yamikazi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ps. naised ei tohiks jõusaalis rinnalt surumist teha minu arust....siis pole rinnad enam nii mõnnad xD

:rolleyes: im speechless :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ps. naised ei tohiks jõusaalis rinnalt surumist teha minu arust....siis pole rinnad enam nii mõnnad xD

Su aru on veider. Olemasolev (s.t. mõõdukalt treenitud) treenitud rinnalihas just annab rinnale vormikama kuju, tõstab...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki mees on lihtsalt kade kuna oma jalad peenemad?

võta mees trenni kaasa, ning pane kükke tegema B)

Kus juures, mu mees käibki nüüd jõukas... tegin tast "raua" armastaja.. tegeleb hoolsalt oma jalgadega (ülejäänud kehaga muidugi ka) ning avastab oma lihaseid!! Irw

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×