Jump to content
Biitseps

Kiivikas vs. Kirsipuu

Recommended Posts

Mäletan et oli siin teema ,et Ott kiivikas sai kirsipuu käest pähe õllekasti hoidmises ( kuigi tegelikult ei saanud) ja siis tuli jube kriitika,et kuidas jalgrattur nii kaua hoidis ja et Ott nii nõrk. Aga vaatasin ise pilte ning siis tuli ette selline ala nagu seinaääres istumine .Minu arust seal läheb väga vaja jalgade jõudu ja vastupidavust aga näe kõva jalgrattur Kirsipuu kukkus seal esimesena , kas tal siis jalad nõrgad või ? :blink::ph34r:

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=128553

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No oli ikka vaja.. Ma ei ütleks, et tal nõrgad jalad on, mitte sinna poolegi :blink: Sprindis talle Eestis eriti vastast ei oleks. Ratta seljas on ta nagu rakett, paar pööret ja ratas lihtsalt liigub ilma suurema vaevata.

Aga see võistlus ei näita veel ju midagi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No oli ikka vaja.. Ma ei ütleks, et tal nõrgad jalad on, mitte sinna poolegi :blink: Sprindis talle Eestis eriti vastast ei oleks. Ratta seljas on ta nagu rakett, paar pööret ja ratas lihtsalt liigub ilma suurema vaevata.

Aga see võistlus ei näita veel ju midagi..

No see mu jutu mõte oligi , et see kriitika Oti vastu oli ülekohtune ,selline võistlus ei näita midagi :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×