Jump to content
54321

Jalgade treeningu Tähtus ?

Recommended Posts

See teema on küll juba palju kordi läbi käinud... :blink:

Aga vajaks ühte head mõtet, mida tuttavatele ette heita...

kuuldes nende pidevat Juttu :" et jalgadele ma ei taha erilist tähelepanu pöörata ja Ah! Teen nüüd

paar nädalat ainult rindua ja käsi... :P

Pealegi ei näe jõusaalis peaaegu kunagi kedagi- peale enda ja mõnede sõprade-, kes justnimelt Jalgadele rõhku põõraks...(muidugi käin enamvähem samalajal... ja näen samu inimesi... aga siiski! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heida ette seda et põlved lähevad läbi ja et jalgades on väga suur potentsiaal massi kasvatada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tglt saab ju kõik ikka alguse kõrvade vahelt, :blink:

ja kui grupp seltsimehi soovib endast vormida värdjaid - no ega ju keelata kah ei saa.

Õnneks üldjuhul - antud juhul nende endi jaoks - ei ole nood rinna/biitsa mehed,kes jalgu/selga kohe üldse teha ei taha,trennis eriti usinad, :ph34r:

tänu millele noid johnnybravo'sid eriti ringi ei tatsa.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalad on üks kõige ägedamaid lihasgruppe üldse :blink: pealegi ... jalatrenn aitab vältida teiste lihasgruppide ületreenimist ja üleüldist ületrenni ... sest kombeks on ju ikka 4+ korda nädalas trennis käia .. ma ei kujuta ette kui nende kordade sees jalgu ei ole.... siis ongi nagu koguaeg kätel põhirõhk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgade tähtsus:

1) Kõige suuremad lihased kerel

2) Enamus nende treeningharjutustest koormavad ka ülejäänud keha. Suurima mõjuga on kükk.

3) Jalgade treenimine stimuleerib meessuguhormoonide sünteesi -> kogu keha üldist lihasmassi aitab tösta. Seetõttu ongi see harjutus nii kulturistidel kui ka jõutõstjatel alati kavas sees.

4) On nii suured lihased, et nende treenimine koormab väga tugevalt närvisüsteemi. Igasuguse tulemuse arendamine käib just närvisüsteemile selliste "vihjete" andmise kaudu. Need samad vihjed muidugi on ka punkti 3) nähtuse aluseks.

5) Kribude jalgadega kulturist on ikka paras nali küll :blink:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See teema on küll juba palju kordi läbi käinud... :blink:

Aga vajaks ühte head mõtet, mida tuttavatele ette heita...

kuuldes nende pidevat Juttu :" et jalgadele ma ei taha erilist tähelepanu pöörata ja Ah! Teen nüüd

paar nädalat ainult rindua ja käsi... :P

Pealegi ei näe jõusaalis peaaegu kunagi kedagi- peale enda ja mõnede sõprade-, kes justnimelt Jalgadele rõhku põõraks...(muidugi käin enamvähem samalajal... ja näen samu inimesi... aga siiski! :ph34r:

No las ta siis treenib ainult käsi ja rinda , sina tee ikka korralikult trenni ja treeni jalgu ka ja pärast siis vaadake kuidas tulemus on ning kas siis mõtleb ümber :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan, et see näitab ainult laiskust ja mitteviitsimist asja korralikult teha. leitakse vabandusi, et teha vähem. jalatrenn on ränk ja koormavaim trenn üldse nädalas, samas seegi ongi hea. kes naudib seda, kes viilib või ei tee üldse. tuleks olla rohkem enesekriitilisem ja vabandustele mitte ruumi anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uh, ma pole küll mingi ekspert ega kulturist, aga ma teen:

1) Kükk kangiga 70-80-90-100kg, 10 kordust

2) Lamades selle raskuse üles surumine (legpress) 90-100-110-120, 10 kordust

3) Sinkidele (reie tagakülg), minu absoluutselt nõrgim lihas üldse, 45x4, 10 kordust

No ja 5x nädalas ratast ja jooksu annab ülejäänud koormuse. Jalad väga olulised, jõusaalis näb siukseid vendi liiga palju, kes esimese ja viimase harjutusena pingi peal kangi suruvad. Ja kangiharjutuste vahepeal hantleid tirivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalatrenn annab kõige parema endorfiinilaksu.

Nii see on. Teed kõva trenni, tuled koju, sööd kõhu täis ja kaifid olemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et igaüks teeb ise oma valikud ja teemaalgatajal ei tasuks põdeda teiste pärast.

Pealegi on trenni eesmärk inimestel erinev. Kui inimene tahab rinna ja käelihaseid siis jumala eest andku tuld. Minu lihas sellest ei kasva ega jää vähemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama lugu ka ühe mu sõbraga. Kuid tema toob põhjenduseks selle et saab joostes jalgadele vatti. Ta valmistub ette Paldiskis missioonile minekuks Iraaki. Ma küll ütlesin talle, et vaja teha jalgu, aga ei. Noh, muidugi, jalad on tal siiski üks parim kehaosa, aga ikkagi. Mida talle ette heita? :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea kiiks ikka küll su sõpradel :blink:

Ja pealegi - ega siis naised esimese asjana mehe rinda ei vaata - mina olen kuulnud, et ikka tagumikku :P ja kui see lötendab, siis olgu rind nii punnis kui tahab, ei õhku sellisest vennast mingit seksapiili.

Selle võidki ju põhjuseks neile tuua...

Ja üldse - mis mõtet on trennis käija, kui trenni ei viitsita teha - keda seal petetakse???? Iseennast!!!!

Kõik algab suhtumisest! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sirutaja masin 2x15

Poolkükk 60kg 2x10

Tüüpiline kava.

Painutajad! Poisid, 2rge painutajaid unustage!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×