Jump to content
AndresT

Naha alune rasv/treeningseisak

Recommended Posts

Tervist, naha all on siis selline õhuke kiht rasva, seda nii kõhul, biitsepsil, triitsepsil. Kordused on 3x12 pea kõigele ja areng on nüüd ka suht kinni jäänud, sama kava järgi tantsinud neli kuud, et peale nö alguse pauku, mis on omadega läbi, pole suurt midagi juurde tulnud. Biitseps on jäänud enamvähem samaks mis ta enne trenni oli (sai kodus hantlitega igatepidi maadeldud).

Toitumise poole pealt pole kaloreid lugenud, kuid enamjaolt käib asi nii: hommikul praekartul peekoni ja munaga, 12 paiku midagi leebemat (supp, makaronid), 3-st trenni (tunnike enne trenni sai vahepeal, AC-Cd võetud, kuid mingi allergia selle vastu, siis enam mitte), 2 tundi trenni + 40 minti suusatamist 75% raskusega tempo ~50. Peale trenni proteiin 30g (sai nüüd nädal-paar tagasi alustatud). Peale trenni 1h korralik söök ja siis ideaalis läheks juba kell 7 võimaluse korral magama. See viimane ongi kõige muret tekitavam, olen küll puberteet ja organism kasvab, kuid siiski peale trenni ja sööki on kohe selline tunne, et no nüüd magaks küll järgmise päeva maha ja jah, olen 7-st magama läinud. Idee arsti juurde aeg kinni panna, et EKG teha, ehk südamerike (see võib sellist nalja põhjustada). Unega on üldse nii, et kui magama lähen siis voodist peab pärast jõuga lahti kangutama, sest muud moodi ei saa.

Ideid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobset ikka teed?

Sorri, sa suusatad. Ma ei näinud kohe algul.

Aga mismoodi sa 7 magama? näha küll pole.

Muudetud kasutaja r2iner poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suusatamine - masina peal.

Tavaliselt tuleb nii, et alguses 10min suuska/sõudmist ja lõpus siis 30min suuska ja 10min sõudmist.

Kahjuks kell 7 nüüd igapäev ka magama ei saa minna, vaja muudki teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no esiteks on neli kuud selline aeg, et nii kaua ei tohiks küll ühte kava teha

soovitan võtta kas jõukava või teha hoopis reljeefikava

see et sa peale trenni väsinud oled, on täiesti normaalne!

ma olen märganud et kui ma peale trenni õgin, siis on väsimus väiksem. ma ei märganud et sa peale trennišeiki midagi sööks ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no esiteks on neli kuud selline aeg, et nii kaua ei tohiks küll ühte kava teha

soovitan võtta kas jõukava või teha hoopis reljeefikava

see et sa peale trenni väsinud oled, on täiesti normaalne!

ma olen märganud et kui ma peale trenni õgin, siis on väsimus väiksem. ma ei märganud et sa peale trennišeiki midagi sööks ka.

Mul sama värk, peale trenni suht väsind, mõtlen et puhkaks aga kui söödud siis polegi väga isu puhata. Kuigi üritan varem magama seada et lihased rohkem puhkaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×