Jump to content
x-pure

püramiid

Recommended Posts

teed näiteks kordustega 12 10 8 6 4 .... nii et 12 korduse juures on väiksem raskus ... siis 10 puhul suurem jne ... 4 korduse juures on suurim ... ise vaatad kas tõstad 10 või 5 kilo kaupa näiteks ... kui tunned et jõudu veel on siis tuled samamoodi alla tagasi ... võtad raskust maha ja lisad korduseid ... enne püramiidi peaksid ka soojaks ennast tegema ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oluline see "pärast tagasi alla" on ?

minu arvates väga oluline pole .... selles mõttes et tähtis pole see kui palju seeriaid teed vaid see kui läbi suudad lihase võtta ... see on individuaalne ka ... nagu et mõnel vaja 5 seeriat et lihas täielikult koormata mõnel 15 .... samas minu max jääb mingi 135 kanti ... et jõu treenimise mõttes pole ma väga pädev .... teen nii et püramiidin üles siis teen kaldpinki, lendamist ja kitsast haaret juurde ja kui siis tunnen et jõudu on veel siis teen oma püramiidi algraskusega 2 seeriat suutlikuseni surumist .... arvan et sellega suudan lihase piisavalt ära koormata küll ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu arvates väga oluline pole .... selles mõttes et tähtis pole see kui palju seeriaid teed vaid see kui läbi suudad lihase võtta ... see on individuaalne ka ... nagu et mõnel vaja 5 seeriat et lihas täielikult koormata mõnel 15 .... samas minu max jääb mingi 135 kanti ... et jõu treenimise mõttes pole ma väga pädev .... teen nii et püramiidin üles siis teen kaldpinki, lendamist ja kitsast haaret juurde ja kui siis tunnen et jõudu on veel siis teen oma püramiidi algraskusega 2 seeriat suutlikuseni surumist .... arvan et sellega suudan lihase piisavalt ära koormata küll ...

Mina tegin rinnale püramiidi niiviisi...

Kaldpink-hantlid 12 kordust 12.5 kg

puhkus 1 minut

Kaldpink-hantlid 10 kordust 17.5 kg

puhkus 1 minut

Kaldpink-hantlid 8 kordust 22.5 kg

puhkus 1 minut

Kaldpink-hantlid 6 kordust 27.5 kg

puhkus 1 minut

Kaldpink-hantlid 12 kordust 22.5 kg

ning kohe sellele harjutusele otsa, ilma puhkuseta(superseeria) kaldpingil (hantlitega) lendamised 12 kordust 12.5 kg

Enne järgmisele lihasele üleminekut 2 minutit puhkust, seejärel sama süsteemi järgi..

See peaks su lihased korralikult läbi küpsetama :D Sulle võib tunduda 5.seeria raske, aga sel hetkel suudad sa tõsta oluliselt suuremat raskust, aga lühikese aja jooksul.Mina tegin 5. seeria kordused explosive-stiilis, et jõuaks 12 kordust ära teha(kiiremad, pumpavamad liigutused)...

Selle rinnatreeningu eesmärk oli järgi aidata minu rinna ülaosa arengut, harjutused võid vabalt ise oma suva järgi välja vahetada.. Edu treeningutel !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×