Jump to content
4Qlimax

Kõht on ette kasvanud.

Recommended Posts

Lugu selline siis.

Olen jõusaaliga aktiivselt tegelenud umbes 3 kuud. Iga kahe nädala tagant kaalun, ja stabiilselt laekub kaalule (iga kahe nädala tagant) 1.4-1.5 kilo. See on iseenesest väga hea, sest et muutusi mu kehaga juba hästi märgata, aga kõht on ette kasvanud, mitte selline pekine vaid lihtsalt kõht. Mida teha et sellest lahti saada, suurema massi kaotuseta?

Olen 15 aastane, pikkust mul 185 cm ja kaal 76 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte selline pekine vaid lihtsalt kõht - äkki saaks täpsemalt (nõrgad kõhulihased mis seedeelundkonna tekitatud rõhu tõttu väljapoole kaardu on või lihtsalt rasvaprotsent on suur.) :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sööd konkreetse kava või oma äranägemise järgi? Võibolla pingutad mõningate toitudega üle, mul näiteks kohupiim ja piim ajasid kõhu punni kui neid (liiga) palju sõin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa sööd korraga väga palju, siis venitab kõhtu päris hästi, aga see vist ei tohiks jääv olla

aga vaata oma toitumine üle, äkki on sealt midagi balasist väljas!

liigset õlletrenni ei ole nädalvahetustel? ( igaksjuhuks küsin)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal sama mure. Peale seda kui tõsiselt sööma hakkasin on kõht kuidagi välja veninud. Rasva% on väike ja kõhulihased ka tugevad. Magu on lihtsalt nii suureks veninud.

Väga hästi öeldud, täpselt sama siin :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal sama mure. Peale seda kui tõsiselt sööma hakkasin on kõht kuidagi välja veninud. Rasva% on väike ja kõhulihased ka tugevad. Magu on lihtsalt nii suureks veninud.

Ilmselt sööd selliseid toiduaineid, mis annavad suure mahu kõrval vähe kaloreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt sööd selliseid toiduaineid, mis annavad suure mahu kõrval vähe kaloreid.

Ja millised oleks need toiduained millest hoiduda, mitte hoiduda just aga mõistlikult tarbida!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole ta midagi kasvanud, vaid sa ise kasvatanud...

ja millest ta sul nii suur on, kui seal pekki ei ole?

lihtsalt välja veninud?

kui nii siis alusta kõhulihaste treeninguga... pinguta lõdvad rihmad jälle pingule nö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sööd konkreetse kava või oma äranägemise järgi? Võibolla pingutad mõningate toitudega üle, mul näiteks kohupiim ja piim ajasid kõhu punni kui neid (liiga) palju sõin.

Palju on "liiga palju" kohupiima ja piima söömine/joomine ? Kas need 2 võivad tõesti midagi taolist teha ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja millised oleks need toiduained millest hoiduda, mitte hoiduda just aga mõistlikult tarbida!?

Tärklist ja valget jahu sisaldavad toiduained.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju on "liiga palju" kohupiima ja piima söömine/joomine ? Kas need 2 võivad tõesti midagi taolist teha ?

Arvatavasti oleneb inimesest, ma sõin/jõin päevas 1-2 pakki rosinatega kohupiima, u. 1 l piima, lisaks veel 0,5-1 l jogurtit... see oli liiga palju. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×