Jump to content
AndresT

AC-C - Anti-Catabolic Combo

Recommended Posts

Sõltub eesmärkidest. Peale trenni võiks süsivesikuid rohkem olla. Aga üldiselt pigem võiksid investeerida tavatoidu kvaliteeti ja sellesse, et 8 tundi und saada iga päev.

Eesmärk: keha vormida - lihas rohkem nähtavale + sellega kaasnev jõud ja üldine tervislik heaolu.

Tavatoidu tähtsusest saan ka aru - eks ma ürita jälgida/järgida ka mida söön, kuid need toidulisandid ongi ju selle jaoks mõeldud et reeglina tavatoidust me ei pruugi kõiki aineid (piisaval kogusel) saada mida keha vajab oma arenguks peale sihipärast füüsilist koormust.

Kui palju süsivesikuid oleks juurde vaja?

Muudetud kasutaja sukisuki poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin ka mingi 2 kuud tagasi ja pole siiamaani suutnud ära tarbida, lihtsalt maitse on väga ebameeldiv. Mingit erilist laksu pole ka tundnud.

Ma pole kunagi olnud eriline viriseja, aga sellel kraamil tõesti päris jälk maitse:D, ma 3x tarvitanud siiamaani ja pole ka mingit laksu saanud... Võtan edasi ja loodan, et hakkab toimima...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärk: keha vormida - lihas rohkem nähtavale + sellega kaasnev jõud ja üldine tervislik heaolu.

Tavatoidu tähtsusest saan ka aru - eks ma ürita jälgida/järgida ka mida söön, kuid need toidulisandid ongi ju selle jaoks mõeldud et reeglina tavatoidust me ei pruugi kõiki aineid (piisaval kogusel) saada mida keha vajab oma arenguks peale sihipärast füüsilist koormust.

Kui palju süsivesikuid oleks juurde vaja?

reeglina 1:2 suhtele peale trenni süsivesikuid oleks vaja. näiteks kui võtad 40 g valku peale trenni siis võiks süsivesikuid olla 80 gr. kui keha peale trenni piisavalt süsivesikuid ei saa kohe, siis aeglustub valkude süntees ja üldine taastumine kannatab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
reeglina 1:2 suhtele peale trenni süsivesikuid oleks vaja. näiteks kui võtad 40 g valku peale trenni siis võiks süsivesikuid olla 80 gr. kui keha peale trenni piisavalt süsivesikuid ei saa kohe, siis aeglustub valkude süntees ja üldine taastumine kannatab.

Ma olen viimasel ajal kohanud infi, et see on kahe otsaga asi. Et ühest küljest küll insuliin (mida siis SVga esile mantakse) on kõva anaboolik, aga samas see reaktsioon neutraliseerib testosterooni ja HGH produktsiooni.

Kas keegi meditsiinilisema haridusega inimene oskaks kommenteerida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole kunagi olnud eriline viriseja, aga sellel kraamil tõesti päris jälk maitse:D, ma 3x tarvitanud siiamaani ja pole ka mingit laksu saanud... Võtan edasi ja loodan, et hakkab toimima...

Mulle isiklikult näiteks meeldib see maitse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millega keegi seda võtab? Tuim vesi + jahu sisse?

Maitse on tõesti...proovilepanev. Trennis andis tunda see asi, ilmselt sai liiga palju vedelikku kõhtu liiga hilja - ebameeldivuse tunne ja südame läikimist oli.

Ilmselt katsetan veel, sest usun, et ainesegu on tõesti aus. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi imelik "rooste" puru oli sees jh ja maitse koha pealt võtan norm maitse tagasi, kuna maitseb nagu pesupulber. :D

Oled maitsnud pesupulbrit ? Ma ei ole, ja seetõttu ei tea ka mismaitesega too on :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kasutanud umbes kolm kuud. Toimib ja uskumatu aga maitsega harjub lõpuks ära.

Küsimus selles et kas AC-C kasutamises peaks ka mingid pausid pidama

ei näe küll põhjust miks peaks pausi tegema, kui raha on siis lase käia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks küsida sellist asja, et kas te võtate seda ainult enne trenni või ka treeningvabadel päevadel? Ma teen 2x nädalas trenni ja enne seda võtan, vabadel päevadel mitte, aga mingit muutust ma küll märganud eriti ei ole ja seda nahakibelust samuti pole tekkinud(peaaegu terve pakk tarbitud juba)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Komponendid olemas (HTR, ACC, Malto6)

Maltole langes valik Kirbu soovitusel kuna pelgasin rohkeid süsivesikuid (visuaalselt veel pekki palju :huh: )

Ennem olen tarvitanud paar kuud HTR (3 korda nädalas trenn = ca kott kuus)

Kaalun ca. 98 kg

Arvutasin siis seda tarbimist jne

Enne trenni ca 1 tund 40g AC-C

Sealt saab - 20 g valku 4 g kreatiini

vahetult peale trenni 60g HT-R + 30g AC-C + 70g Malto6

Sealt: 30 g + 15 g valku = 45 g valku ja 7,8 g kreatiini

Süsivesikuid HTR-st 18,6 g ACC-st saab 1,4 g

Kokku 20 g aga vaja 90 g seega 70 g Malto6 juurde

Purudega trenni päeval kokku valku 65 g ja kreatiini 11,8 g

Loodan kommentaare asjatundjatelt.

Homme tahaks selle pudru ära proovida - tundub kaunikesti tummine olevat :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis siin kommenteeritda, normal kombo.

Väga hea.

Ma just seda pelgasin et valgu kogus vbl peale trenni veidi suur (samas endal massi parajalt) ja kas sellise kreatiini koguse võtmine pikema aja jooksul ei mõju kuidagi negatiivselt (pole mingit laadimist jne vaid iga trennipäev ca 12 g).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AC-C paneb keha imelikult kihelema, seepärast jäi võtmine pooleli. ja maitse on tõesti jälk.

pool kotti vedeleb nüüd niisama. ei olnud just kõige parem ost.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi võtsin siin 2 pakki AC-C(viimane pakk tegelikult vedeleb siin ja ootab kangelaslikku lõpetamist), lõpuks hakkas maitse nii vastu, et jube... Nüüd proovin Reflex Tri-Matrix Evolutioni, tundub suht sama efekt olema või natuke paremgi ja maitse selgelt talutavam :huh: . Rääkides nendest süsivesikutest peale trenni siis see asi mulle ebaselge, et eestis soovitatakse ühte moodi ja ntx inglismaal teistmoodi? St mingi inglise nutrition expert Les Willis soovitas mulle näiteks, et trennijärgses sheigis pole süsivesikuid vajagi(ja seal ei ole mingit juttu dextro ega maltost vaid mingi oat(kaer) süsikaid soovitatakse), oskab keegi midagi kommenteerida selle kohta? :rolleyes:

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AC-C paneb keha imelikult kihelema, seepärast jäi võtmine pooleli. ja maitse on tõesti jälk.

pool kotti vedeleb nüüd niisama. ei olnud just kõige parem ost.

Kihelema paneb Beta-Alanine mis seal sees on, seda ei ole vaja karta..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene doos täna siis ACC-d võetud.

Peaks mainima et veega ei olenud tõesti kõige meeldivam maitse (meenutas neid 90-ndate kohalike pähkli valgu segusid + laim) aga mehed ei nuta. :)

Sõber jõi granaatõuna mahlaga ja talle sellisel juhul maitse meeldis.

On kellegil veel "retsepte" millega segades maitse meeldivam?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene doos täna siis ACC-d võetud.

Peaks mainima et veega ei olenud tõesti kõige meeldivam maitse (meenutas neid 90-ndate kohalike pähkli valgu segusid + laim) aga mehed ei nuta. :)

Sõber jõi granaatõuna mahlaga ja talle sellisel juhul maitse meeldis.

On kellegil veel "retsepte" millega segades maitse meeldivam?

Olen ka proovinud granaatõunaga, ei meeldinud. Igast mahladega proovisin, ei meeldinud mulle küll kuidagi, veega oli kõige joodavam minu arust, teised maitsed lihtsalt võimendasid veel seda rõvedat maitset minu arust. Aga noh maitse asi, olen kuulnud, et ananassimahlaga meeldib osadele...

Kuidas muidu mõjus siis AC-C kah?

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka proovinud granaatõunaga, ei meeldinud. Igast mahladega proovisin, ei meeldinud mulle küll kuidagi, veega oli kõige joodavam minu arust, teised maitsed lihtsalt võimendasid veel seda rõvedat maitset minu arust. Aga noh maitse asi, olen kuulnud, et ananassimahlaga meeldib osadele...

Kuidas muidu mõjus siis AC-C kah?

Ei teagi - kibelust eriti ei tundnud - aga higi voolas rohkem kui muidu :D

Ja korra nägin tähekesi ka viimaste korduste ajal, samas suurt üle pingust ei tundnud.

Võiks öelda et see trenni eelne ACC oli suht ok - säuh sisse ja valmis (nagu viina võtaks) :D .

Treening järgne (olen harjund nautima HTR maasika keelt alla viivat koksi) vot see oli katsumus, esiteks ta jäi suht paks (min. 170 g jahu sees) + see maitse. Arvasin et maasikas + malto leevendab seda aga ei. Pigistasin sisse - nagu oleks mannasuppi söönud. Mingi 5+ sõõmu. Lõpu loputasin sheikeri duzzi all veega üle ja üritasin selle ka ära juua aga ei suutnud ja puristasin põrandale :)

Samas mul usku sellese komposse on ja egas elu peagi kerge olema :D aa rsk kuidas nad ei suuda seda maitset paremaks teha ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis sai teine doos võetud.

Trenni eelne koks (ACC 30-40g +vesi) on ikka lapsemäng aga see trenni järgne :o

Panin siis täna 1/2 süsivesiku kogusest viinamarjasuhkrut ja .... ropsist sai magus rops. Kulistasin sisse aga tundub et hakkan ACC ainult trenni eelselt kasutama .

Poleks ise ka arvand et nii nõrk olen aga ei suuda seda ködi sellises koguses sisse ajada.

Või oleks mingi võimalus nii et vahetult peale trenni HTR + süsikad ja miski aeg hiljem ( ntx 30-60) min ACC?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×