Jump to content
AndresT

AC-C - Anti-Catabolic Combo

Recommended Posts

No anna armu - publer ise valge, aga sisaldab kahte värvainet.. Atleedid on viimased inimesed kellele loeb nende joogi värv.

Ehk sellepärast, et päris jahukördi moodi välja ei näeks. Kui ikka näed mingeid olluseid ringi ujumas, võib isu ära minna. Ja arvan, et see ikka laiemale massile mõeldud, kui asjatundjatele. Asjatundjad segavad sellise joogi kokku nagu ise tahavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai siis ära proovitud, suht hapukas kuid norm maitse, lahustub väga hästi ja aitab edukalt veega juua, kuid mingit julma "laksu" ma vähemasti esimesel korral küll kätte ei saanud :blink: aga noh see on väga individuaalne kah- mõnel mõjub paremini kui teisele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahustub hästi? Lasin sheikeriga u 35s ja "puru" oli sees, aga läks alla küll. Sama asi ka siin muidu, esimesel korral ei olnud mingit energiatõusu (1h enne sai manustatud), ega ka lihasevalu ei jäänud olematta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lahustub hästi? Lasin sheikeriga u 35s ja "puru" oli sees, aga läks alla küll. Sama asi ka siin muidu, esimesel korral ei olnud mingit energiatõusu (1h enne sai manustatud), ega ka lihasevalu ei jäänud olematta.

Mingi imelik "rooste" puru oli sees jh ja maitse koha pealt võtan norm maitse tagasi, kuna maitseb nagu pesupulber. :blink:

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen ca kolm nädalat tarbinud, mul laksab küll, kasutan ca 4 korda päevas varasema 1 asemel. Näitajad liiguvad tõusujoones ja energia puuduse üle ka kurta ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise tarbin HT-R'i peale jõusaali. Et kas kreatiini liiga palju ei saa kui AC-C'd kah tarbima hakata?

Muideks minul on hästi laksanud väike juustuburger kakaoga vahetult enne jõusaali. Kiire seedimine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas seda pulbrit saab eestisse ka tellida või?

vot seda sa pead kyll ise välja uurima(sellel saidil on info olemas, ei pea ise midagi leiutama)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen ca kolm nädalat tarbinud, mul laksab küll, kasutan ca 4 korda päevas varasema 1 asemel. Näitajad liiguvad tõusujoones ja energia puuduse üle ka kurta ei saa.

Sa tarbid 100g pävas?või veel rohkem?

Ma tarbin umbes 40g enne trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin ka artikli ülesse, väga viis arvustus (Y)

Kuid tuleb välja, et mu noor organism ei taha seda ainet. Tekkib selline tunne, kui paljalt vatiteki vahele pugeda. Mitte sügelemine, mitte kipitamine vaid midagi vahepealset, sarnaneb ka sellele, kui jalg näiteks sureb välja, kuid see tunne on üle keha ja tunduvalt leebem, valus pole.

Mõtlesin nüüd võtta vähe väiksemate doosidega, U 1/4dl või nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin ka mingi 2 kuud tagasi ja pole siiamaani suutnud ära tarbida, lihtsalt maitse on väga ebameeldiv. Mingit erilist laksu pole ka tundnud.

Emapiim on olnud kehvake, siis pead ikka noorkuu neljapäeva öösel Revalisse minema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leidsin ka artikli ülesse, väga viis arvustus (Y)

Kuid tuleb välja, et mu noor organism ei taha seda ainet. Tekkib selline tunne, kui paljalt vatiteki vahele pugeda. Mitte sügelemine, mitte kipitamine vaid midagi vahepealset, sarnaneb ka sellele, kui jalg näiteks sureb välja, kuid see tunne on üle keha ja tunduvalt leebem, valus pole.

Mõtlesin nüüd võtta vähe väiksemate doosidega, U 1/4dl või nii.

Sellinne kerge kihelus peakski olema üks kõrvalmõjudest?

Seda tekitab beta-alaniin, kui ta organismi jõuab. Mind ennast see küll ei häirinud, tekkis see ca. 15 peale ACC joomist ja trenni lõpuks oli kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, et 30 grammi enne ja peale trenni... Kas peale trenni seda AC-C kõlbab kokku segada ka Whey Gold'ga?(et aega ja möksimist kokku hoida)

Kui sa mõtled, et kas võib AC-C ja Whey gold sama sheigi sisse panna, siis ma usun, et võid muiudugi. Kui sa niikuinii mõlemat tarbida tahad, pole vahet, kas segad need 1 sheigi sisse või jood 2 sheiki järjest. Kõhus läheb kõik segamini, nagu vanaema ütles. <_<

1 annus whey goldi andis minu arust 24g valku ja 30g Ac-C annab 15 g valku mis teeb kokku 39g valku peale trenni.

Oleneb su kaalust, kas seda on palju või vähe.

Iseenesest kui sa paned enne trenni vaid 30g AC-C, millest saab vaid 15g valku, siis sinna võiksid ka ~15g valku juurde panna, et selline paras 30g valku täis tuleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänud vastamise eest ;)

Septembris hakkan proovima. Terve augusti olen jõusaalist puhanud ja juuli kuus oli imelik nõrkus jõusaalis käies pidevalt, tea kas suvi ja naised lõid pähe või mis värk, loodetavasti AC-C abiga seda nõrkust enam ei tule <_<

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan vahetult peale peale trenni HT-R (õpetuste kohaselet ca 60g 3-5 dl veega). Meeltel on mõlkund see et peaks AC-C juurde muretsema ja kasutama teda enne trenni (nii nagu toote juhises kirjas). Siit lugedes tundub et õigem oleks siis umbes nii:

enne trenni ca 1 tund 40g AC-C

vahetult peale trenni 60g HT-R + 30g AC-C ?

Tundub et kreatiini eraldi ei peaks võtma ?

Midagi veel lisaks st dextro (kui palju?)?

Olen 34 aastane 102 kg (182 cm)

Harrastaja - jõusaalis käin 3 korda nädalas (E,K,R)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutan vahetult peale peale trenni HT-R (õpetuste kohaselet ca 60g 3-5 dl veega). Meeltel on mõlkund see et peaks AC-C juurde muretsema ja kasutama teda enne trenni (nii nagu toote juhises kirjas). Siit lugedes tundub et õigem oleks siis umbes nii:

enne trenni ca 1 tund 40g AC-C

vahetult peale trenni 60g HT-R + 30g AC-C ?

Tundub et kreatiini eraldi ei peaks võtma ?

Midagi veel lisaks st dextro (kui palju?)?

Olen 34 aastane 102 kg (182 cm)

Harrastaja - jõusaalis käin 3 korda nädalas (E,K,R)

Sõltub eesmärkidest. Peale trenni võiks süsivesikuid rohkem olla. Aga üldiselt pigem võiksid investeerida tavatoidu kvaliteeti ja sellesse, et 8 tundi und saada iga päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×