Jump to content
ristokru

Trenn palavikuga?

Recommended Posts

Tead,nii ja naa.Vahel olen ma palavikus tööle läinud ja siis just terveks saanud.Samas olen vahest haigest peast trenni minnes jubedalt haigestunud.Oleneb enesetundest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata palavikuga on nii, et tuleb kiirelt ja läheb visalt, kuid ise ole suutnud just treeninguga seda lõpptähtaega lühendada.

ehk, kui süda ja tervis on korras, siis ei tohiks trenn midagi hullu teha. ise olen teinud palaviku alandamiseks ühe treeningu, peale mida lasknud paar päeva organismil puhata ja ennast kosuda.

ise olen vast mõned korrad viimase 6aasta jooksul haige olnud ja selleks puhuks on ka oma treeningkava niiöelda:)

Alustan 20 minutilise rattasõiduga, peale seda kergete hantlitega umbes pool tundi aktiivset treeningut( mitte mingil juhul kasutada suuri raskusi), seejärel lõppu veel 15 minutit rattasõitu, treening peaks aktiivne olema pulsisagedus terve treeningu jooksul 155-165-ne vahel olema.

peale seda 5-15 minutit kerget sauna, kodus sooja piima meega ja vähemalt minul on peale seda juba järgmisel päeval palju parem:)

iseenesest on see tervisele ränk katsumus, kuid vähendab tunduvalt haiguse kulgu, samas, kui tervis on nõrk ja immuunsussüsteem lahjavõitu, võib reaktsioon ka vastupidiseks osutuda:(

ja veel ei soovita seda mitu päeva järjest teha, peale treeningut peaks ikka paar päeva kindlasti organismil puhata laskma:)

olen ise tähele pannud, et kui palaviku esinemisel kohe voodisse kukkuda ja sinna jääda, siis kipub palavik ikka vähemalt nädala olema, mis veel hullem, selle aja jooksul kaob igasugune eluisu ära:)

siit tulenevalt oletan, et kõigil vanadel tegijatel on oma nn-d süsteem, kuidas palavikust lahti saada, PALUN AVALDAGE KA TEISED OMAD PALAVIKU ALANDAVAD VIISID:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei soovita, ükskord käisin kui väike haigus oli ja vist ka kerge palavik (ei mõõtnud, aga tundus), isegi veel tund aega peale trenni arvuti ja teleka taga istudes oli pulss u. 105, ka magama oli halb jääda. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ütleme, et eile oli palavik kerge( 37.2-3), täna oli temp normis, kerge nohu ja kurguhaigus? Kossutrennis olen tavaliselt just joostes haigustest lahti saanud, jõutrenni pole haigena nii sattunud. Ega's ma päris haige pole, aga noh nii, kerge külmetus. Tahaks kodust välja saada, oleks trenn hea mõte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ütleme, et eile oli palavik kerge( 37.2-3), täna oli temp normis, kerge nohu ja kurguhaigus? Kossutrennis olen tavaliselt just joostes haigustest lahti saanud, jõutrenni pole haigena nii sattunud. Ega's ma päris haige pole, aga noh nii, kerge külmetus. Tahaks kodust välja saada, oleks trenn hea mõte?

Endal sama küsimus . Ise ka kergelt haige vahepeal kerge palavik ,kurk valus , nohu .

Aga arvan ,et ei tasu vist ikka trenni teha haigena ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen käinud kerge palavikuga korvpalli mängimas, pole midagi hullu. kuid noorem olles ronisin ka u 37,5 palavikuga jõusaali, peale rinnalt surumist viskas pildi eest ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×