Jump to content
klubikas

ma ei tunne kedagi kes tunneks kedagi kes valiks keskerakonda!

Recommended Posts

Väga head tulemused valimistelt, Kesk sai üle hulga aja lüüa :blink:. Tõenäoliselt on tulevases koalitsioonis Reformierakond ja IRL ning kampa võetakse veel Rohelised või Rahvaliit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ansipi valimislubadus...... lubasime savipätsile ära teha .... tehtud....

igatahes valimistulemustega väga rahul .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VICTORY!

Olen ülimalt õnnelik, et kesikud ei võitnud ja nüüd nad ei saa isegi koalitsiooni :blink: .

Oleks vaid IRL veidi paremini teinud. Ma oleks Keskerakonna üle nii naernud kui nad oleks veel IRL-ist ka maha jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

KESKERAKOND MAHA!

Muud polnudki!

Päikest!

Allan

Tere Allah,

Miks sa seda Päikest soovitad- see tulekera põletab meid niikuinii ühel päeval ära, ja ole rahul nende heade soojade sügisilmadega, mis viimastel päevadel on olnud. Teisalt- kui meil oleks aastaläbi ekvaatori tasemel palavus, ehk siis üks aastaaeg, siis ei väärtustaks me seda kuidagi mingiks eriti heaks asjaks. Ehk siis, meil on vaja kõigepealt päikese puudust, ja alles siis Päikest, mõlemat on vaja.

Mina pooldan sotsiaaldemokraatiat, wikis on selle koht ülevaade olemas. Eestis realiseerib peamiselt K-erakond seda suunda, sest Sotside erakond küll liigitab end selle suuna alla aga ei ole teosta seda ega suuda üldse midagi teostada.

Väga suur osa planeedist on selle ideoloogiaga päri, näiteks väikeriigis Rootsi on see paljude inimeste eelistus.

Erakond Kesk on väga hea, ja niipaljud annavad mõista, et toetavad seda. Näiteks minumeelest Kalmus hiljuti Bon-foorumis andis mõista. Ja teised. Suur hulk meie rahvast toetab erakonda Kesk. Meid on palju, ja arvan, et oleme ka pädevad et väitluses peale jääda, kui keegi proovibki tulla vastuväitma.

Selline siis minu arvamus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arheoloog Sügiskülv on 5 aastat vana teema välja kaevanud.

Poetan siis ka mõne sõna sekka.

Päikese soov on hea soov.

1. On ju päike kõige tähtsam asi inimese elus. Ilma päikeseta poleks ju meil midagi (isegi meie planeeti mitte).

2. Kas olete tähele pannud, et olgu kui külm tahes teeb päikseline ilm alati tuju ja enesetunde paremaks kui mistahes soe aga sombune.

Nii kaua kuni on inimesi, kes valivad erakondi meie elu paremakse ei lähe.

Vahet pole milline on erakonna plakat, värvid või hüüdlause, tegemist lihtsalt rahapesu, häälte kantimise ja muu korruptsiooniga.

Eriti rumalad on need, kes valivad ühte erakonda, et "hääletada teise vastu"

Poliitika on nagu WWE Wrestling, laval kakeldakse ja lubatakse teine ära tappa, aga pärast tööpäeva lõppu võetakse koos õlut.

Ainus lahendus on erakonnad laiali saata või vähemalt häälte kantimine ära lõpetada (a la 13 häälega valituks saamine ja 1991 häälega mitte).

See ei ole ju tegelikult demokraatia - rahvas valib ühe aga valituks osutub hoopis keegi teine.

Tegelikult on tegemist ikka orjandusliku korraga. Kui palju on inimesi kes saavad teha iga päev mida tahavad kellestki/millestki sõltumata???

Islandini jõudmine võtab meil veel (kümneid)aastaid aega.

Alles siis võib otsedemokraatiast hakata rääkima või mõtlema.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×