Jump to content
joonas25

hingamine harjutuste ajal

Recommended Posts

Kuidas ikkagi see hingamine harjutuste sooritamises ajal käib...kõhulihastele istesse tõuse tehes hingan ma istesse tõustes sisse ja langetades välja....õlavarrekakspealihasele küünarvarre kõverdamist tehes olen harjunud kõverdades sisse hingama ja langetades välja, mulle on õeldud et vastupidi oleks õigem....rinnalt kangi surudes olen harjunud jälle ainult nii et kangi rinnale langetades hingan kõvasti sisse ja siis vastupanu suunas hingan tugevalt välja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen üldse nii,et kogu pingutuse ajal on rõhk rindkeres sees ja korduste vahel hingan v'lja ja sisse.Aga samas ei tea,ei pruugi nii olla,ise ei pane tähele.Kui ise loen seda mida kirjutasin,siis tundub ebaloomulik,kuna korduste vahel pole aega hingamiseks.Vist ikka hingan nagu kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hingata tuleb kogu harjutuse väitel, alguses võib olla harjumatu ja koguni raske max pingutuse ajal rahulikult hingata aga sellega harjub.Kui hinge kinni hoida tuleb vähem kordusi ja peale seeria lõpetamist hüppab pulss lakke ja võib koguni minestada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×