Jump to content
TrainingCamp

Millega asendada?

Recommended Posts

Lahja kohupiim - Millega seda asendada[helesinine pakend], kuna minul seda suht võimatu süüa, ei lähe alla. Võimalus ka, et millegi heaga segada.

Roheline tee - Kas rohelist teed asendab Nestea Green Tea või on Nesteast juba parimad ja vajalikumad ained kaduma läinud?

Ning, millist salatit soovitate poest osta, Salvesti salatid näiteks.

Tänud!

Muudetud kasutaja TrainingCamp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean, mulle ka see helesinises pakendis lahja kohupiim ei meeldi

Mina panin ntx maasikamoosi peale ja läks alla küll.

Kui dieet või treener lubab siis aseneda ntx vanilli maitselise kohupiimaga, see on 5x parem kuigi rasva samuti 0,1g 100g-s

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lahja kohupiim - Millega seda asendada[helesinine pakend], kuna minul seda suht võimatu süüa, ei lähe alla. Võimalus ka, et millegi heaga segada.

Roheline tee - Kas rohelist teed asendab Nestea Green Tea või on Nesteast juba parimad ja vajalikumad ained kaduma läinud?

Ning, millist salatit soovitate poest osta, Salvesti salatid näiteks.

Tänud!

tee olukord endale lihtsamaks - JOO kohupiima ! ;) kui ma rauda liigutasin massi saamise eesmärgil siis läks miskine 8 pakki kohupiima päevas ( insane ! i know ) aga tegin nii, et viskasin blenderisse 2 pakki kohupiima ( 500gr ! ) ja keefirit üks 200-400 gr viskad pähkleid sisse või siis miskit moosi ( ilma suhkruta ) ja palju õnne... valgu ja "heade" rasvadepomm mõnusa maitsega !

2 pakki kohupiima kuivalt ära süüa on piin, i know aga juua on seda jube kerge - proovi ;)

Mis puutub rohelisse teesse siis unusta see nestea ja muu poejama - need on rafineeritud teed ( kõik mis vähegi looduslik välja imetud ) mine osta spets teepoest ( natuke kallim a mitte hull ~ 50.- /50gr aga seda teed ei lähe palju. Ise joon ca 1,5l rohelist teed päevas toidukordade vahepeal.

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasvata kodujuust on täpselt sama, natuke parem seda süüa minu arust kui kohupiima. Samas lahjt kohupiima on ka nendes kiletorudes müüa ja see on natuke vedelam, läheb veidi paremini alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus küsimus: Kui asendada kohupiim maitsestamata jogurtiga, kas oleks väga suur viga ja möödapanek? Kodujuustu veel kõlbab aga Kohupiim Light ei sünni süüa ;) Kava ei luba ka seda eriti segada millegi magusaga. ;)

Tänud ette aitajatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitsestamata jogurt sisaldab ju liiga vähe valku võrreldes lahja kohupiima või kodujuustuga. ;) Mul praegu mingi Gefilus`e jogurt käepärast:

100 g toodet sisaldab:

energiat 66 kcal

valke 4,5 g

süsivesikuid 6,3 g

rasvu 2,5 g

Ca 140 mg

Kodujuustu ja lahja kohupiima 16 või 18 g valku/100g vastu ei saa kohe kuidagi. ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×