Jump to content
zerocool

Millist varustust kasutate?

Recommended Posts

1. Tõsterihmad- küki ja jõutõmbe ajal

2. Tõstevöö- küki ja jõutõmbe ajal

3. Magneesium- jõutõmbe ajal

4. Randmesidemed- küki ja rinnalt surumise ajal

5. Küünarnukikaitsed- küki ja rinnalt surumise ajal

6. Raskemate kükkide korral põlvesidemed (alles hakkasin kasutama)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Tõsterihmad- küki ja jõutõmbe ajal

2. Tõstevöö- küki ja jõutõmbe ajal

3. Magneesium- jõutõmbe ajal

4. Randmesidemed- küki ja rinnalt surumise ajal

5. Küünarnukikaitsed- küki ja rinnalt surumise ajal

6. Raskemate kükkide korral põlvesidemed (alles hakkasin kasutama)

Mida sa küki puhul tõsterihmadega teed? o_O

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kindad,vahel vöö,mingi pehmendus kangi kuklal hoidmiseks(muidu on mul täiega valus),vee pudel.

1000% kindel, et hoiad kangi vale koha peal :lol: , ehk siis kangi ei hoita mitte trapetsi peal, vaid trapetsi ja õla vahel!

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindad-randmerihmad, tõstevöö, tõsterihmad. Ei saa aru küll, mis varustus see treeningul joogipudel ja iPod, mida siin mõned pidasid vajalikuks mainida, aga vahest kaasas iPod ja veepudel on mul alati kaasas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa aru küll, mis varustus see treeningul joogipudel ja iPod, mida siin mõned pidasid vajalikuks mainida, aga vahest kaasas iPod ja veepudel on mul alati kaasas.

Definitsiooni küsimus :lol: . Aga eks igaüks kannab trennis kaasas asju, mis talle treeningu võimalikuks ja mugavamaks teevad (nagu sa isegi).

Mind vahel näiteks iPod segab, vahel aitab aga vägagi keskendumisele kaasa. Niiet ka see võib olla vahel vägagi vajalik "varustus". Veepudelist ma üldse ei räägigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Definitsiooni küsimus :lol: . Aga eks igaüks kannab trennis kaasas asju, mis talle treeningu võimalikuks ja mugavamaks teevad (nagu sa isegi).

Mind vahel näiteks iPod segab, vahel aitab aga vägagi keskendumisele kaasa. Niiet ka see võib olla vahel vägagi vajalik "varustus". Veepudelist ma üldse ei räägigi.

Jah, nii ta on, teema algataja küsis rohkem vist selliste asjade kohta nagu vöö, rihmad, magneesium, kindad, sidemed jne, muud asjad ei ole nii olulised arvan. Mul iPod oleneb 2st tegurist: kas treenin üksi ja milliseid harjutusi ma teen mingil päeval, sest mõningaid harjutusi ta segab või ei lase ültse teha. Jah riided, jalanõud, vesi on elementaarsed asjad minu jaoks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kindad ja see on kõik. vett ka ikka joon, tavaliselt kraanist:)

üldiselt võiks olla mingi küünarnuki tugi ka, kuna üks hakkab ära laskma vist..

aga ju peab vastu :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×