Jump to content
kristen106

rasvad

Recommended Posts

kui palju peaks rasvu tarbima kg kohta kui ma treenin 6 korda nädalas 1,5 h kaalualandamis eesmärgil? 2 korda nädalas lisandub veel 8km jooksu! tahaks oma toitumiskaval rasva võimalikult vähe tarbida aga oleks vaja teada palju on päeva miinimum rasva suhtes? küsin kaa et kas peaks ka süsivesikuid piirama? ise olen 177cm pikk 81kg paks ma just ei ole kuna rohkem kaalust on ikka lihaste arvel aga reitel just kipub see polster olema!!(mul on 1 a treening staazi juba) PALUN KIRJUTAGE KES OSKAVAD MIND SELLE TEEMA KOHASELT AIDATA, TÄNUD!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2884 ja teised artiklid siit portaalist abiks. Kelle jaoks need tehtud on, kui keegi neid ei loe, huvitav? Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Organismi ööpäevane rasvavajadus on 1,4 - 2,4 g iga kehamassi kg kohta. Naistel alla 70 g ei ole soovitav ja üle 160 g rasvu ka organism ei omasta. Seda kõike siis, kui sul ei ole probleeme pankreasega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Organismi ööpäevane rasvavajadus on 1,4 - 2,4 g iga kehamassi kg kohta. Naistel alla 70 g ei ole soovitav ja üle 160 g rasvu ka organism ei omasta. Seda kõike siis, kui sul ei ole probleeme pankreasega.

kui palju peaks ühes toidukorras seda minimaalselt siis tarbima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Organismi ööpäevane rasvavajadus on 1,4 - 2,4 g iga kehamassi kg kohta. Naistel alla 70 g ei ole soovitav ja üle 160 g rasvu ka organism ei omasta. Seda kõike siis, kui sul ei ole probleeme pankreasega.

Ole nüüd normaalne, see teeb keskmiselt 2 grammi 1 keha kg kohta. Ehk 90 kilone mees peaks siis tarbima keskmiselt 180 grammi, mis teeb 1900 kalorit. Lahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ole nüüd normaalne, see teeb keskmiselt 2 grammi 1 keha kg kohta. Ehk 90 kilone mees peaks siis tarbima keskmiselt 180 grammi, mis teeb 1900 kalorit. Lahe.

Mis teha, kui spetsialistide jutt kõrvust mööda vuhiseb...

Oldman peab muidugi silmas ka seda, et vähemalt kolmandik rasvadest oleksid nn. "head" rasvad mida on organismil kindlasti väga vaja. Tegelikult on jutt väga õige, sest dieedil olles rasvade vähendamine lõpeb sellega, et tõstetakse valkude osakaal lausa absurdsete tasemeteni või süüakse liiga palju süsikuid mis rasvapõletamist kohe kindlasti ei soodusta.

Rasvad on teadupoolest suure kalorlusega ning koguste poolest kindlasti lihtsam tarbida kui 2x korda rohkem süsikuid või valke. Iseasi, kui lihtne on süüa häid rasvu, mida leidub palju vähem.

Kui tarbida 3000kcal päevas dieedil olles, siis peaks vist asi umbes niimoodi välja nägema:

Valke 200g, süsikuid 120g, rasvu 180g. Arvestades, et kaalud umbes 90kg ja tegemist on ca. 500kcal päevas väiksema kogusega kui põletad.

Niimoodi olen vähemalt mina asjast aru saanud. Lisades veel seda, et süsikuid tarbida terve päeva jooksul suht vähe ning põhikogus tarbida peale trenni, kui kehal kiiresti energiat vaja. Rasvu seevastu terve päeva jooksul korralikult manustades, kuid peale trenni mitte.

Üle 2g valke keha kohta on enamus spetsialistide arvates suht-mõttetu ning ka keha reageerib sarnaselt. Ning kui süüa metsikult süsikuid siis miks peaks keha rasvu põletama eks ole. Järeldus - tarbi rohkem rasvu, häid rasvu.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×