Jump to content
JackDaniels

treeneri treeningkava...

Recommended Posts

Olen 24 aastane 185cm pikk ja 68kg ja otsustasin hakate tegelema jõusaali treeningutega. Võtsin ka endale personaalse treeneri kes koostas mulle kava ja näitas harjutuste tegemist. Kava tema nõuande järgi teen 3X nädalas...esmasp., kolmap., ja reede. Mida arvate sellest kavast?

Iga treening algab soojendus sõiduga 10-15 minutit + venitusharjutused. Sama lõpus.

1.Päev

1. Istudes rinnalihase surumine 10-15 3

2. Kaldpingil õlalihase harjutus 10-15 3

3. Jalgade sirutus, reie nelipea 10-15 3

4. Jalgade painutus, reie tagakülg 10-15 3

5. Biitseps, kangiga 10-15 3

6. Triitseps kangiga 10-15 3

7. Tõmbed ülalt rinnale 10-15 3

8. Tõmbed ülalt kukla taha 10-15 3

9. Kükkimine kangiga 8-12 3

10. Sääre sirutused 10-15 3

11. Kõhulihased 30 2

12. Seljalihased 30 2

2.Päev

1. Istudes rinnalihase painutus 10-15 3

2. Tõmbed sõudmis pingil 10-15 3

3. Reie lähendaja 10-15 3

4. Reie eemaldaja 10-15 3

5. Biitseps, kangiga 10-15 3

6. Triitseps kangiga 10-15 3

7. Tõmbed istudes jalad kõverdatud, sirge seljaga 24-30 3

8. Rinnalt surumine kangiga 8-15 3

9. Õlalihased hantiga 10-15 3

10. Kaldpingil jalgade surumine 10-15 3

11. Kõhulihased 30 2

12. Seljalihased 30 2

5.Päev Kõik kordused (10) ja seeriad (1-2)

1. Istudes rinnalihase surumine

2. Kaldpingil õlalihase harjutus

3. Jalgade sirutus, reie nelipea

4. Jalgade painutus, reie tagakülg

5. Biitseps, kangiga

6. Triitseps kangiga

7. Tõmbed ülalt rinnale

8. Tõmbed ülalt kukla taha

9. Kaldpingil jalgade surumine

10. Sääre sirutused

11. Istudes rinnalihase painutus

12. Tõmbed sõudmis pingil

13. Reie lähendaja

14. Reie eemaldaja

15. Biitseps, kangiga

16. Triitseps kangiga

17. Tõmbed istudes jalad kõverdatud, sirge seljaga 20 1-2

18. Rinnalt surumine kangiga 8-12 1-2

19. Õlalihased hantiga

20. Kükkimine kangiga

21. Kõhulihased 30 1-2

22. Seljalihased 30 1-2

Päris võimas :) mis eesmärgi saavutamiseks see on kokku pandud? Peaks ise ka proovima. Eh pigem vist mitte, ma nii kõva vend ei ole, et sellist kava pikalt taluda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päeval nr 2 puudub sääre trenn nagu ma näen, teistel päevadel on see kenasti olemas.

Soovitan sääre trenni lisada algajal igasse päeva, kuna see lihas taastub väga kiiresti ja teiseltpoolt selle kormamine niikuinii algajal kuigi hästi ei õnnestu. Sääre arengu seisukohalt oleks oluline siiski ka päeva nr 2 sääre trenn lisada, hetkel on see päev puudulik ses suhtes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole võimalik. Palun ole hea mees ja saada see "supertreener" meile 30 aprillil eksamile. Tee kõigile meile teene. Meid Eestlasi on niigi vähe alles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole võimalik. Palun ole hea mees ja saada see "supertreener" meile 30 aprillil eksamile. Tee kõigile meile teene. Meid Eestlasi on niigi vähe alles.

Kasutades oma olematut analüüsivõimet tulin järeldusele, et poiss tegi ise kava ja tahtis lihtsalt meie arvamust kuulda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutades oma olematut analüüsivõimet tulin järeldusele, et poiss tegi ise kava ja tahtis lihtsalt meie arvamust kuulda. :)

Sama mõte tuli ka minul pähe ning ilmselt see ka nii on ... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind huvitab, et mida need rinnalihase surumised ja painutmised kujutavad endast, rääkimata teiste harjutuste nimedest!?

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutades oma olematut analüüsivõimet tulin järeldusele, et poiss tegi ise kava ja tahtis lihtsalt meie arvamust kuulda. :)

Tõesti absoluutselt olematu analüüsivõime Oldmanil. Huvitaks isegi väga, et miks siis selline kava koostati. Enda poolt võin öelda, et see treener igati sümpaatne inimene kes kehakultuuri ka lõpetanud. Arvan, et ei tee talle ülekohut kui annan tema numbri kuna ta selle asjaga ju elatist teenibki. Teadjamad inimesed võiksid siis uurida, et miks just nii ja anda ka siin näägutajatele teada.

55674748- Janar

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti absoluutselt olematu analüüsivõime Oldmanil. Huvitaks isegi väga, et miks siis selline kava koostati. Enda poolt võin öelda, et see treener igati sümpaatne inimene kes kehakultuuri ka lõpetanud. Arvan, et ei tee talle ülekohut kui annan tema numbri kuna ta selle asjaga ju elatist teenibki. Teadjamad inimesed võiksid siis uurida, et miks just nii ja anda ka siin näägutajatele teada.

55674748- Janar

Sel juhul ma nõustun täielikult M.M. ettepanekuga.

See on väga ebaprofessionaalselt koostatud kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole võimalik. Palun ole hea mees ja saada see "supertreener" meile 30 aprillil eksamile. Tee kõigile meile teene. Meid Eestlasi on niigi vähe alles.

Vaene Janar... :)

Ega vist ei olegi muud teed, kui aeg ajalt avalikustada nii treening- kui ka toitumiskavasid... ja muidu "h2id n6uandeid".

Samas, ka parimad treenerid teevad vigu (inimlik...).

Siin on olemas ka omad ohud. Kleebin n2itliku loo Giordano Brunost, keda teadupoolest m6isteti tulesurma.

Olles mõjutatud uusplatonismist, Nicolaus Kusanusest ja Kopernikusest loob Bruno suure metafüüsilise süsteemi, mis oli vastuolus valitsevate kiriklike arusaamadega.

Kui Cusanus ennetas oma mõttekäikudega Kopernikust, siis Bruno järgib Kopernikuse heliotsentrilist maailmapilti. Kuid erinevalt Kopernikusest, kes ümber maa liikuvate tähtede taga oletab veel kindlat taevavõlvi, leiab Bruno , et maailm pole piiratud vaid piiritu ja koosneb lõputust hulgast maailmadest, mis nagu maagi võivad olla asustatud.

“Usk, et pole olemas rohkem planeete kui need, milliseid praeguseni tunneme ei ole mitte palju arukam sellest, kui keegi arvaks, et ei ole olemas rohkem lindusid kui ainult need, milliseid ta näeb läbi oma kitsa akna väljas lendamas.”

Tulesurma meil enam ametlikult ei saa saata, kyll saab inimese elu 2ra rikkuda. K6ik, mis tundub meile arusaamatu, on automaatselt valeks kuulutatud.

Mina ei oska soovitada, kus l2heb see tasakaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei usu et see nüüd Sõbra elu ära rikub

sama hästi võib tema teise elu ära rikkuda halbu kavasid koostades.

kuigi, on väga väga väga palju hullemaidki nähtud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olete üldse kindlad, et kava, mida Janar kirjutas oli selline? Ise arvan (loodan :)), et tegu on mingisuguse eksitusega. Ütlen veelkord teema algatajale: mine selle sama treeneri juurde ja küsi tema käest selgitust, mitte siin. Tahaks ka teada, mis toimub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 24 aastane 185cm pikk ja 68kg ja otsustasin hakate tegelema jõusaali treeningutega. Võtsin ka endale personaalse treeneri kes koostas mulle kava ja näitas harjutuste tegemist. Kava tema nõuande järgi teen 3X nädalas...esmasp., kolmap., ja reede. Mida arvate sellest kavast?

Iga treening algab soojendus sõiduga 10-15 minutit + venitusharjutused. Sama lõpus.

1.Päev

1. Istudes rinnalihase surumine 10-15 3

2. Kaldpingil õlalihase harjutus 10-15 3 Mis pagana 6lga te kaldu oleval pingil teete?

3. Jalgade sirutus, reie nelipea 10-15 3

4. Jalgade painutus, reie tagakülg 10-15 3

5. Biitseps, kangiga 10-15 3

6. Triitseps kangiga 10-15 3

7. Tõmbed ülalt rinnale 10-15 3 nr 9 harjtuse j2tame 2ra...

8. Tõmbed ülalt kukla taha 10-15 3

9. Kükkimine kangiga 8-12 3 omg, sellega v6iks ju trenni alustada...

10. Sääre sirutused 10-15 3

11. Kõhulihased 30 2

12. Seljalihased 30 2

Siia on antud yks p2ev taastumiseks...

2.Päev

1. Istudes rinnalihase painutus 10-15 3 Istun ja painutan rinnalihaseid...?

2. Tõmbed sõudmis pingil 10-15 3 S6udepink v6iks olla soenduseks

3. Reie lähendaja 10-15 3 Nr 3 ja 4 v6iks olemata olla

4. Reie eemaldaja 10-15 3

5. Biitseps, kangiga 10-15 3

6. Triitseps kangiga 10-15 3

7. Tõmbed istudes jalad kõverdatud, sirge seljaga 24-30 3

8. Rinnalt surumine kangiga 8-15 3 Sellega v6iks alustada...

9. Õlalihased hantiga 10-15 3

10. Kaldpingil jalgade surumine 10-15 3

11. Kõhulihased 30 2

12. Seljalihased 30 2

J2lle ainult yks p2ev, et taastuda...

5.Päev Kõik kordused (10) ja seeriad (1-2)

1. Istudes rinnalihase surumine istudes, kus?

2. Kaldpingil õlalihase harjutus omg...kaldpink ja j2lle 6LG

3. Jalgade sirutus, reie nelipea

4. Jalgade painutus, reie tagakülg

5. Biitseps, kangiga

6. Triitseps kangiga

7. Tõmbed ülalt rinnale

8. Tõmbed ülalt kukla taha See v6iks olla olemata

9. Kaldpingil jalgade surumine

10. Sääre sirutused

11. Istudes rinnalihase painutus Painutame rinda :) ja istume

12. Tõmbed sõudmis pingil V2ga omap2rane l2henemine...

13. Reie lähendaja 13 ja 14 v6tame v2lja...14. Reie eemaldaja

15. Biitseps, kangiga

16. Triitseps kangiga

17. Tõmbed istudes jalad kõverdatud, sirge seljaga 20 1-2

18. Rinnalt surumine kangiga 8-12 1-2 Ah, et trenni l6pus uuesti rinna kallale?

19. Õlalihased hantiga

20. Kükkimine kangiga Ei ole t6si...??

21. Kõhulihased 30 1-2

22. Seljalihased 30 1-2

Eks see probleemne ole...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris võimas :) mis eesmärgi saavutamiseks see on kokku pandud? Peaks ise ka proovima. Eh pigem vist mitte, ma nii kõva vend ei ole, et sellist kava pikalt taluda.

Kui sa kogu rehkendust ei jõua teha, siis tee kasvõi pooled, aga tee ise. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan, see et inimene arutab siin oma kava on tore. Mul oli selline kogemus et olen käinud ca 14 kuud trennis, alustasin algajate kavaga siis läksin edasijõudnute kavale üle trenn oli alati pikk ja olin üsna väsinud peale trenni. Siis suvel ei käinud natuke aega ja siis alustasin sügisel jälle algajate kava järgi ja siis talvel mõtlesin et lähen edasijõudnute kavale üle uuesti. Käisin ühe tuttavatuttava treeneri juures vestlusel ennem ja selgus et see kava on täielik sitt ühel päeval 14 harjutust trenn venib rohkem kui 1.5 tunniseks siis oleks vaja ka mingit sprdijooki manustada. Treener tegi uue kava 1: päev rind käsi 2: päev jalad 3: päev õlad ja selg. Jumala rahul olen. Minu jutt oli pikk aga loodan et kõik saavad aru. Point selles et see treener kes selle kava tegi ei jaganud tõenäoliselt väga hästi seda asja ja mina olin noor ja roheline ja ei julgenud ega osanudki midagi kahtlustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et mõttekam oleks midagi inimlikumat otsida. Siit portaalist võta endale kas või, need on peaaegu mõistlikud.

Kuigi see Oti koostatud algajate kava on minu arvatest algajatele liiga ränk. Ma mõnele inimesele olen soovitanud siit portaalist võtta (kuigi ise väga kahtlesin, et see neile jõukohane on), ja siis olen nende käest kuulnud kurtmist, et nad ei jõua seda läbi teha, liiga karm nende jaoks. Ja no ma ise ka mõistan, et seal on harjutusi liiga palju. Siis pidin seda natuke kohendama ja lühemaks tegema, et inimesed suudaksid seda järgida.

Liiga karmiks ei maksa ka oma kava teha - vähemalt mitte enam-vähem algajatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×