Jump to content
Guest Egle

Treenerid Reval-Spordis.

Recommended Posts

Guest Egle

Tere.Minul tähtis küsimus.Miks ei ole Reval-Spordi klubis enam ammu naha olnud Indrek Otsust või Inna Uiti?Kas on tõsi,et nad on sealt kinga saanud?Kui see on nii,siis miks?Praegu pidavat seal olema mingi noorem tüse meesterahvas,kes kulturismiga tegelemisehuvilistes küll erilist usaldust ei võida.Ise sooviksin omale ehk isegi personaaltreenerit,aga ühe korra konsultatsiooni eest 250 eeki välja käia ei ole just tervislik.Kas mul oleks lootust saada mõningast abi nende teiste noormeeste käest,kes ei ole treenerid(need ilusad poisid,kes seal lihtsalt treenivad)?Mina arvan,et kui ma näen saalis hästi treenitud kehaga inimest,kellel on kas suured käed või lai selg,siis oleks nendega võimalik ju hinnas kokku leppida(odavamalt).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dima

Jaa,viimase nädalaga on Reval Spordis toimunud palju häid muutusi.Saali on toodud uued masinad.Rahvale meeldib-see on oluline!Õhtuti on teinekord 50-60 inimest korraga saalis,mis on väga teretulnud.Soov ennast treenida on aasta alguses paljudele oluline,kahju,et kevadel see soov raugema hakkab.See treenerite probleem ei ole mingi probleem.Sellele nn tüsedale vennale meeldib rohkem naisterahvastega tegeleda.Samas ei midagi üllatavat,kui ta ainult meesterahvastega tegeleks,siis võidaks teda ju varsti vähemluses süüdistada.Kui kellegil on küsimusi,mis puudutavad jõusaalitreeninguid,siis küsige julgelt !Usun,et teid aidatakse,kuid ärge lootke,et inimene,kes teie küsimusele on vastanud jääbki teiega mitu tundi tegelema.Aeg on raha!Kui olete hinnas kokku leppinud,siis on teine asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka tohib teiste käest küsima, kui endal mõistus mingil hetkel kinni jookseb. Kõik on meeleldi nõus aitama, kuid jah, eelkõige tahavad ju teisedki trenni teha. Kui lähed konkreetse palvega kellegi juurde, saad kindlasti vastuse. See nn. tüse meesterahvas on väga kompetentne sinu probleemidele vastama. Kui suvalise käest trennikava tahad saada, ei ole kindel, kui hästi oskab kõnetatu naiste kava valmis teha. Naiste oma erineb meeste omast märgatavalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise samuti Revali klient. On tuldud küsima ja annan siis mõningaid vihjeid harjutuse/harjutuste kohta. Pikalt juttu pole ajama jäänud. Teinekord ongi lõbusam mõnda harjutust koos teha või newbiet õpetada. Seega, astuge juurde julgelt. Reval Sport aga võiks ikkagi piirata klientide arvu, muidu hakkavad jõusaalis masinate taga pikad järjekorrad olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Regan

Mina kyll neid treenereid ei usalda,kes ise mingid kapid ei ole.See Antson on kyll musklis,aga kuidagi imelik mees-hullu pilguga.Need suured jurakad on kyll ilusad poisid,aga ma ei julge nendega suhelda,nad on nii karmid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest R.M.

Kui Fred Antsoniga jutule saad, siis oskab ta väga head nõu anda. Aga jah, see jutule saamine on problemaatiline. Revalis ta ainult eratreenerina vist töötab ja seetõttu tavaklientidesse tõesti tõrksalt suhtub. Aga mis Revali klubisse puutub, siis eelmine nädal sai sealt läbi astutud ja vaatepilt oli ikka üsna kole. Kui seal alati selline tunglemine on, siis varsti lasevad kõik tegijad sealt jalga. Kurb, vanasti Revalis väga tore seltskond koos käis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Issand jumal!Kas te selle peale ei tule,et äkki vaatabki Fred hullu pilguga nende peale,kes poksipirni küljes kõõlumas käivad,kõige suurema hantli poole tunni jooksul 5m edasi nihutavad ja selle seejärel sinna vedelema jätavad,kõhulihaste pingi peal külili naiste tuharaid jälgivad(kõht üle püksiääre rippumas),mobiili otsas mölades peeglist oma olematut biitsepsit imetlevad ja siis kukerind ees keset harjutust oma treeningkavaga tüütama tulevad?Ja need kes Raidot paksukeseks nimetavad tuleks kõik(nii mehed kui naised) trussi väel peegli ette üles rivistada,et ülejäänud naerda saaksid.Siin netis on muidugi hea anonüümne sõna võtta,ise arvuti ees küpsiseid ja shokolaadi järades :))))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulla inimene, kust tal siis kõht üle püksiääre ripub? Tule ikka mõistusele. Muuseas, vaata FLEX`ist proffide pilte (eriti Ronnie Coleman`i Mr. Olympia ajal). Kõht on sellil ikka väga punnis ja kas tahad väita, et mees paks on? Ürita vahest aru saada, et kes on paks ja kes on lihtsalt suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa aru su küsimuse mõttest. Igaljuhul vastan: muidugi pole ma väga suur, aga omavanustest siiski täitsa hästi arenenud (olen Eesti noortemeister kulturismis) ja teen kõvasti trenni, et suureks saada. Nüüd seloeta ise lahti, mis tohutud lihamäed sul kontide peal on. Ja olen ma üldse väitnud, et ma mingi suur koll olen?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see eelmine postitus "Ega sin küll vist väga suur ei ole?" ei pärine küll minu sulest. selle minu, kes kogu aeg siis Mart'i nime all kirjutab. mina üldiselt ei lahmi teemal kui suur või väike keegi on, keda ma ise isegi näinud ei ole. mina tahaksin ikka kulturismist rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole treeneril viga midagi.ta ju ei jõua ka kõigiga tegeleda...ise olen revalis 7 aastat suurtemate ja väiksemate vahedega käinud ja pean seda parimaks jõusaaliks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Ahistatu

Ikka sellest treenerist - liiga palju musutamist ja patsutamist. Palju komplekse, mis vaja välja elada. Ise kinnitab, et on tagasihoidlik noormees. Kamoon, inimesed, midagi on siin üsna paigast ära. Milleks või kelleks ta seal on???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaotasin igasuguse soovi Revalis treenida - justnimelt selle patsutamise pärast, käib ja keerutab nagu kass ümber palava pudru. Lubab enesele liiga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas te ei ole siis tähele pannud,et Raidu ikke tegeleb nonde inimestega?Muidugi ei jõua ta kõigi tüdrukutega tegelda,aga poiss vähemalt püüab.Ta ei ole ju üldse paks-kõigest 10-15 liigset kilo.Enne mõelge,kui kritiseerite!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kalmar Kukk

Muret selle pervoga ei peaks ju peale ülehomset,munadepüha,olema.Tsik-tsirik ja Raivo murest vaba...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taff - mix Sa seda Raidot niiväga kaitsed??? Mis teie vahel on? raido tegeleb kõige muu kui treeneritööga, ja kehakaal on siinkohal täiesti mõttetu teema arutlemiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Õige Taff

...seda eelmist ei kirjutanud mina.Aga kaitsen ikka jah.Enam lihtsalt ei viitsi ´rügeleda siin ruiake emised,ruiake---küll tuleb ka teie tund :))).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×