Jump to content
Kris2K

Rinnalt

Recommended Posts

Päris algajaks enam ei pea ennast, umbes 1,5 aastat jõusaalis käinud. Kõik harjutused on edenenud ja ükski juurde pandud rakus ple muret valmistanud. Ainuke asi on et rinnalt surumine on sama raskustega mis algajana alustaud, ehk siis 2 * 10kg ketast ainult kangil ja rohkemat eip suuda :rolleyes: . Lihtsalt kuidagi imelik tundub ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningu variante on ju palju, osadele mõjub üks, osadele teine jne. Vaata oma kava üle ja tee korrektiivid, hea kui seda saaks teha treener, sest seal võib olla mitu sellist nö. nippi, mida sa veel ei tea. Kas harjutused on valed, tehnika vale, treeningmeetod vale jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

theONE-il on täiesti õigus. rinnalt surumine on harjutus, mida tuleb väga korrektselt teha. paljudel algajatel läheb kang viltu üles vms. aga see selleks. kui 45 läheb juba lihtsalt üles, siis pane natuke juurde..kui see juba läheb paned jälle natuke juurde. poist ongi selles, et kui tunned et suudaksid kasvõi natuke rohkem tuleb ka see natuke rohkem juurde panna..nii arenebki lihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varieeri rinna harjutusi (muuda järjekorda, kiirust jms) lisaks treeni ikka õlga ja rannet ka...Ise sain kangi surumise käppa kätekõverduste aastapikkuse lahmimisega, mis tagas piisava ettevalmistuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varieeri rinna harjutusi (muuda järjekorda, kiirust jms) lisaks treeni ikka õlga ja rannet ka...Ise sain kangi surumise käppa kätekõverduste aastapikkuse lahmimisega, mis tagas piisava ettevalmistuse.

Keskendu põhiliselt surumise juures triitsale ja rinnale nendega sa surud põhiliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasuta püramiidi tehnikat, ehk siis alusta kergema raskusega, millega jõuad mingi 8-12 ja lõpeta raskusega, millega suudad ühe korra! Tehnika kohapealt niipalju, et ära rinnalt põrkega suru ja liiga kiirelt pole ka mõtet teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaks lendamist rinnale. See arendab rinda hästi, juhul kui näiteks surumisel rind tööle ei hakka.Üks variant surumisel on veel selline, kui ketaste asemele paned metallist ketid (rasked raudketid) ja kui surudes kõlinat kuuled siis järelikult surud valesti. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina soovitaks lendamist rinnale. See arendab rinda hästi, juhul kui näiteks surumisel rind tööle ei hakka.Üks variant surumisel on veel selline, kui ketaste asemele paned metallist ketid (rasked raudketid) ja kui surudes kõlinat kuuled siis järelikult surud valesti. :rolleyes:

Mida sa selle kangiga pead siis tegema, et need ketid koliseksid? Ei kujuta isegi ette...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere,otsustasin siia postitada? kui mul läheb 75 üles,aga millise raskusega oleks õige püramiidi tehnikas alustada? kui mu eesmärk on võimalikult kkiresti ära suruda 100 kg, millise tehnikaga see kõige kiiremini oleks teostatav, ja mitu korda kangi üldse on soovitatav nädalas teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris algajaks enam ei pea ennast, umbes 1,5 aastat jõusaalis käinud. Kõik harjutused on edenenud ja ükski juurde pandud rakus ple muret valmistanud. Ainuke asi on et rinnalt surumine on sama raskustega mis algajana alustaud, ehk siis 2 * 10kg ketast ainult kangil ja rohkemat eip suuda :rolleyes: . Lihtsalt kuidagi imelik tundub ?

Kuidagi imelik jah. Midagi pead sa ju siis ikka totaalselt valesti tegema. Ma olen 1,5 - 2 kuud nüüd uuesti jõusaalis käinud ja surun ka arvatavasti 100 ära, kindel pole aga 75ga 10x teha pole probleem. Ma olen muidugi varem ka pisut trenni teinud, aga viimati enne seda umbes 4,5a tagasi ja siis ka mitte eriti korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keskendu põhiliselt surumise juures triitsale ja rinnale nendega sa surud põhiliselt.

Vale!

Keskendu ainult rinnale, sest sa treenid rinda, mitte triitsepsi. Paljud ajavad raskused nii suureks et rinnale keskendumine luhtub. Üles lükates suru rind ette ja "pigista" teda ja võid seda asendit sekund hoida ja tagasi alla. Seda võid ka vastupidiselt teha - all hoiad sekundipaar ja üles lükates tood kangi kohe tagasi alla. Ja nõndaviisi saab tegutseda kui raskused on parajad. Mis kasu on sellest kui ajan raskused üles, kuid ei kasutagi praktiliselt rinda. Ja siis ütlevad miks mu rind pole piisavalt suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli enam vähem sama jama. Pool aastat olin teinud ja juurde suurt ei midagi. Tegin siis 8-12 püramiidi. Siis vähendasin 6-le. 4 kuud hiljem lükkasin 20 kilo rohkem. Nüüd iga kuuga paar kilo 1,5-2 kilo rohkem jõudnud. Püramiid aitab kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×