Jump to content
Guest gunnar31

RevalSport

Recommended Posts

Guest gunnar31

Kavatsen lähipäevil RevalSporti treenima minna.Nimelt kulturismiga tegelema hakkata.

Kuidas seal on rahvahulgaga?Kas on palju rahvast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegid õige valiku. Reval-Sport on ülihea klubi. Kui sa lähed enne kella 17:00 sinna siis on suhteliselt vähe rahvast (vähemalt nädala sees) aga peale 17:00 on juba suhteliselt palju ja koguaeg tuleb juurde. Rahvast üldiselt on palju. Ise käin ka Revalis :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegid õige valiku. Reval-Sport on ülihea klubi. Kui sa lähed enne kella 17:00 sinna siis on suhteliselt vähe rahvast (vähemalt nädala sees) aga peale 17:00 on juba suhteliselt palju ja koguaeg tuleb juurde. Rahvast üldiselt on palju. Ise käin ka Revalis :rolleyes:

Mina oma jalga sinna ei tõsta enam.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin paar kuud tagasi korra trennis. Juba adminnide juures tundus olukord suht halb. Riietusruum oli külm ja põrand oli VÄGA MUST. Kuna olin esimest korda oli seal raske liikuda, sest nö fuajeest minna riietusruumi oli paras katsumus ( oleks võinud olla nooled võid midagi seina peal et uuel inimesel ka kergem oleks liikuda ). Olen arvamusel, et antud hoone ei sobi spordikompleksiks vaid tööstushooneks.

NB! AGA SEE ON MINU ARVAMUS

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo kuule, kas neid saab võrrelda?

Minu arust nii tühise asja pärast nagu põrand külm ja must ei tohiks küll õige mees vinguda , kui sull on ikka tahtmine trenni teha siis sa ka seda teed isegi kui põrand on .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust nii tühise asja pärast nagu põrand külm ja must ei tohiks küll õige mees vinguda , kui sull on ikka tahtmine trenni teha siis sa ka seda teed isegi kui põrand on .....

Jah olen nõus, ega trenn siis tegemata ei jää, aga minu teada on neil liikmeid päris palju ja sealt tuleb ka firmasse raha. Pole raske ju olmetingimusi parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas revalis on cardio-masinad kusagile mujale liigutatud? Vanasti olid all jõusaali esimeses otsas. Nüüd kui viimane kord vaatasin nagu ei märganud.

Need on nüüd teisel korrusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

viimasel ajal on seal päris palju parandatud - ventilatsiooni, praegu seisavad koridoris uued kapid (mis eeldatavasti lähevad meeste riietusruumi), müntidega kapisüsteem on ka parem kui endine. hommikuti näeb väga tihti remondimehi, kes on tulnud mõnda trenažööri kasutama. üleval kardiosaalis nad vist siiski ei käi :rolleyes:

loomulikult on mitmeid asju, mis veidi häirivad. näiteks jõusaalis küll kuuleb muusikat, aga üleval on tavaliselt täielik vaikus. naiste saunad on tihti väga kõikuva temperatuuriga (ükskord sulasid mul leilisaunas plätud 2 minutiga kahhelplaatide külge :o paljast nahka niisama kusagile vastu panna ei kannatanud). vahel dushist ainult niriseb vett. kui ise leida sobivad lahendused (võtta kaasa oma muusika, leilisauna mitte minna ja enne trenni algust pesuämber vett täis lasta :D ), siis pole midagi viga. mulle sobib. hoian ennast tippaegadest eemale, käin kas hommikul enne tööd või õhtul vastu sulgemist. tüdrukud leti taga on ka omaks saanud.

ma arvan, et asi võiks mõnevõrra enam paraneda, kui külastajad ise rohkem tagasisidet annaksid (nt katkistest masinatest ja muust probleemidest). kõike ei jõuta ju alati ise üle kontrollida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningvarustus on küll Revalis väga hea. Aga kõik muu sinna juurde kuuluv on allapoole igasugust arvestust:

- dushiruumid mustad

- vett tihtilugu lihtsalt ei tule

- kui vett tuleb, siis teinekord on see nii kuum, et põletad ennast lihtsalt ära (nt eile)

- treeningsaal väga umbne ja tihtilugu ka üle köetud ning seetõttu iga väiksemigi liigutus kutsub esile higimullid. Loodetavasti vent süsteem praneb lähiajal, kuna hirmsuured torud on juba lae alla veetud.

Aga muidu lahe seltskond, kes seal koos käivad....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli mul selline juhtum, et keegi oli meeste riietusruumis mu kapi lahti tõmmanud :o

Oli kyll vilets kapp aga lootsin, et ehk peab vastu. Aga näed keegi oli j6udnud lahti tõmmata. Ära oli viidud mingi 200 krooni. :D

Ma ei saa aru kuidas saab spordiklubi riietusruumis niimoodi röövida ja vargil käia :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna oli mul selline juhtum, et keegi oli meeste riietusruumis mu kapi lahti tõmmanud :o

Oli kyll vilets kapp aga lootsin, et ehk peab vastu. Aga näed keegi oli j6udnud lahti tõmmata. Ära oli viidud mingi 200 krooni. :D

Ma ei saa aru kuidas saab spordiklubi riietusruumis niimoodi röövida ja vargil käia :rolleyes:

Selline asi on rõve ja ajab närvi :P Sellised vennad tuleks metsa viia :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline asi on rõve ja ajab närvi :rolleyes: Sellised vennad tuleks metsa viia :o

Kus sul see kapp paiknes? Ma eeldan, et kusagil taga nurgas, et sai niiviisi märkamatult märatseda? Või oli kellaaeg lihtsalt selline, mil palju rahvast ei liikunud?

Barbell rääkis ka mingiaeg, et korduvalt kappi rüüstatud.

Ise kannan juba mõni aeg kõiki väärtuslikumaid esemeid saalis kaasas.

Võtan kapi alati sinna keskele, kus see esimene WC on. Pole siiani probleeme täheldanud ning loodan, et see nii ka jääb. Ei kujuta ette, mida teeks, kui mingile vanale peale satuks, kes minu poolt kasutatava kapiukse peal jõudu proovib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna oli mul selline juhtum, et keegi oli meeste riietusruumis mu kapi lahti tõmmanud :D

Oli kyll vilets kapp aga lootsin, et ehk peab vastu. Aga näed keegi oli j6udnud lahti tõmmata. Ära oli viidud mingi 200 krooni. :P

Ma ei saa aru kuidas saab spordiklubi riietusruumis niimoodi röövida ja vargil käia :o

Eriti hea on asja juures veel see, et all administraatori juures on suurelt väljas kiri, et Reval Sport ei vastuta kappi jäetud väärtesemete eest. :rolleyes:

Muidu olen klubiga rahul, natuke must on tõesti, aga hind on ka vist Tallinna soodsaim, nii, et kannatan ära. Pealegi on asukoht hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab sellel sellil alles julgust olema, et julgeb jõusaalis käia just röövtretkedel ... võiks ikka natuke siis juba valida kohta, et pärast kõva keretäis ees ei ootaks :o no nali naljaks aga võrus liigub ka selliseid. mõni nädal tagasi läks sõbra telefon ja rahakott. selline asi võtab küll igasuguse trenniisu ära :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peab sellel sellil alles julgust olema, et julgeb jõusaalis käia just röövtretkedel ... võiks ikka natuke siis juba valida kohta, et pärast kõva keretäis ees ei ootaks :o no nali naljaks aga võrus liigub ka selliseid. mõni nädal tagasi läks sõbra telefon ja rahakott. selline asi võtab küll igasuguse trenniisu ära :rolleyes:

ega see pole inimene väljaspoolt. peab omama revali kaarti, et sisse saada. vaevalt, et mingi pätt hakkaks ühekordset pääset ostma, et garderoobis vaikselt nugistada. eks see mees teadis ka, millal on vaiksem aeg, kus rahvast nii tihedalt ei liigu. peab ikka raudset närvi olema, et mitte lasta ennast häirida faktil, et iga sekund võib keegi sisse astuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kapp paiknes seal kus WC-d on vasakpoolne rida tagant seinast 2 kapp. See oli suht vilets kapp. Aga ma enne proovisin seisis kinni kyll. Tagasi tulles oli lihtsalt lahti tümmatud. :rolleyes:

Tavaliselt ma valin kah kuskil keskel müne parema aga sellel korral olid küik kinni. Kell polnud palju kuskil 15:00 kui ma sinna jõudsin. Kui ma arvastasin, et kapp oli lahti murtud oli kell kuskil 16:50.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise käin ka revalis. täitsa meeldib. aga 1 asi ajab hullult närvi. ma ei saa aru, kas seal käivad imbetsillid või niisama ahvimõistusega inimesed (mitte kõik muidugi). seina peal on SUURED sildid, et pange hantlid tagasi jne. krdi invaliidid. teevad oma jalapressi ja rinda mingi meeletute raskustega ja siis jääb hunnik kettaid kangi või jalapressi vms masina peale. isegi kogenud vennad ei viitsi pärast seeriad oma harjutuskohta nö puhtks teha. ma ei saa aru. vb mõne jaoks pole see probleem aga vahel on küll tunne öelda, et kas te olete invaliidid. ma ei tea, kas teistes jõusaalides on sama teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×