Jump to content
päike1

Kas selline toitumine ja treening sobib mulle???

Recommended Posts

Olen siin palju lugenud ja uurinud ning nüüd on tekkinud küsimus, olen nimelt 22a naisterahvas kaalun 55 kg ja olen 161 cm pikk. Olen nüüd pidevalt jälginud oma toitumist (päevas söön umbes 80 g valku, 170 g süsivesikuid, 30g rasva ja toiduga saan umbes 1300 kcal). Valgu saan kätte põhiliselt kodujuustust ja kohupiimast ning kanast (neid tarbin rohkem õhtul), hommikul söön putru ja päeval närin porgandit ja söön puuvilju ja jogurtit, lõunaks riis ja juurviljad, vahel mõni müslibatoon või sokolaad. Püüan süüa iga 3h tagant.

Trenni teen kuskil neli- viis korda nädalas:

E- bodypump

T- 1 h aeroobset ( 20 min ratast, 20 min jooksu, 20 min stepperit)

K- bodypump

N- jõusaal või pilates, vahel ka aeroobne trenn

R- bodypump

Eesmärk oleks maha võtta kuskil 3 kg, et lihase reljeefsus välja tuua (natuke on seda polstrit peal, millest tahan lahti saada).

Ootan huviga teie kommentaare ja nõuandeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas 1300 kalorit kuidagi vähe pole? Ja vaata, et toitumine liiga ühekülgseks ei muutu.

Ma ühest siinsest artiklist lugesin, et keskmisel naisel on nälgimis piir u 2000-2200kcal vms. Sa sööd liiga vähe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga kui sul on trennipäev, siis ju kulutad ka rohkem. Arvan, et keha pidevas energiadefitsiidis hoidmine lõpeb mingi hetk lihtsalt ülesöömisega (igasuguste heade ja rasvaste-magusate asjadega näiteks).

Olen tähele pannud, et kui söön veidi rohkem igapäevaselt ning maiustan natuke ka, siis pole enam nii, et mingi hetk lööb nälg"pähe" ja õgiks ei tea mida ei tea kui palju sisse.

Muudetud kasutaja trennineiu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuna ajal võiksid rohkem valku süüa, kuna see on niikuinii vajalik ja aeglustab süsivesikute imendumist. Õhtuse toitumise võiksid lõpetada kusagil kella 5...6 paiku ning edasi süüa ainult valku millega kaasneb minimaalselst süsivesikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

161 cm pikkuse juures pole see 55kg midagi nii vähe, et luu ja nahk oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Baasainevahetus ja reaalne kalorivajadus on kaks eri asja,eriti veel trenni-inimesel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas 1300 kalorit kuidagi vähe pole? Ja vaata, et toitumine liiga ühekülgseks ei muutu.

Ainult 1300 kcal ja sellised trennipäevad - 2000kcal vähemalt kui igapäev sellised trennid on - ÄRA NÄLJUTA ENNAST! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sain vahepeal targemaks, baasainevahetus on 1254 kcal ja päeva jooksu toiduga saadud kcal on umbes 1600.

Mis sellest arvate, kas see on ka liiga vähe.

Baasainevahetus, kui ma ei eksi, on see mida su keha kulutab ainuüksi selle tõttu et ta eksisteerib. Ehk et kui sa ei tõuseks voodist üles ja ei teeks ka seal mitte midagi, siis sa kulutaksid päevas 1254 kcal. Aga inimene ju kõnnib ringi, käib igal pool ja toimetab ja kõik need asjad võtavad kaloreid. Rääkimata siis veel trennist sinnaotsa. Liiga suur kaloridefitsiit pole ka hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Baasainevahetus, kui ma ei eksi, on see mida su keha kulutab ainuüksi selle tõttu et ta eksisteerib. Ehk et kui sa ei tõuseks voodist üles ja ei teeks ka seal mitte midagi, siis sa kulutaksid päevas 1254 kcal. Aga inimene ju kõnnib ringi, käib igal pool ja toimetab ja kõik need asjad võtavad kaloreid. Rääkimata siis veel trennist sinnaotsa. Liiga suur kaloridefitsiit pole ka hea.

Ma kahtlen, et sellest enam praegu abi on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×