Jump to content
Sussver

Kangide varastamine jõusaalist

Recommended Posts

no siin pole ju midagi imelikku ,igal eesti tasemel "profikulturistil" on ju rahapuudus ja hea vanarauaga raha teenida :P

Kas tõesti?Kui rahapuudus näpistab, siis ei pea seda ju teiste isikute arvelt leevendama, on see siis eetiline käitumine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin ikka,kaamerad ülesse! Jõusaalis,kus mina käin on see probleem nii lahendatud,kusjuures ma ei ole kursis,kas seal ennem vargused toimusid. Aga ma leian,et see on ikka tõeliselt haige,kui pannakse treeningvahendeid pihta! See POLE lihtsalt normaalne! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tõesti?Kui rahapuudus näpistab, siis ei pea seda ju teiste isikute arvelt leevendama, on see siis eetiline käitumine?

See oli loomulikult naljana postitatud ,pole siin midagi isegi arutada ju ,igal juhul selline käitumine ei ole sallitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teine halb asi on varustuse lõhkumine. Kui ei saa jõuga, siis saab nõuga - oma silmaga nägin, kuidas koolipoisid 70 kiloga kangi kõveraks väänasid.

Milleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil saalis oli nii, et osteti uus kang ja siis läks vist 2 nädalat mööd läksin uks emaspäev trenni nädlavahetusel oli saal kinni old..ja tulin siis saali sisse olin esimene vaatasin kangi peale oli mingi 190 jäetud ja nii oli ta siis seisnud 2 päeva, suht julmalt kõveras oli.. :(:angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi ei saa seda välistada, aga vaevalt et nad seda eesmärgipäraselt tegid...

Noh,tead,igaühele polegi vist antud mõistust omada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siin ikka,kaamerad ülesse! Jõusaalis,kus mina käin on see probleem nii lahendatud,kusjuures ma ei ole kursis,kas seal ennem vargused toimusid. Aga ma leian,et see on ikka tõeliselt haige,kui pannakse treeningvahendeid pihta! See POLE lihtsalt normaalne! :)

Ega tea, mõned inimesed on nii nahaalsed,et neid ei heiduta ka kaamerad , mis üleval on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo niii, "vargus sai teoks" - slÕhtuleht

jah selliseid värdjaid igalpool siin eestis,viivad kokkuostu koik mis metallist ,ise teadmata mida nende normaalsed inimesed teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×