Jump to content
JackDaniels

Võitluskunstid Pärnus?

Recommended Posts

www.wingtsun.ee

14. veebruar toimub p2rnus uute 6pilaste vastuv6tt.

ise k2in muidu shotokan karate-do-s aga yha rohkem kuulen selle v6itluskunsti kohta kiidus6nu.

Mu tuttav k2is seal aasta aega ja nyyd teeb 5 l66ki sekundis, PS mite suvalisi vaid tehnikaga ikka.

see trenn pidavat ka lihaseid h2sti arendama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
www.wingtsun.ee

14. veebruar toimub p2rnus uute 6pilaste vastuv6tt.

ise k2in muidu shotokan karate-do-s aga yha rohkem kuulen selle v6itluskunsti kohta kiidus6nu.

Mu tuttav k2is seal aasta aega ja nyyd teeb 5 l66ki sekundis, PS mite suvalisi vaid tehnikaga ikka.

see trenn pidavat ka lihaseid h2sti arendama

Wing Tsuni tasub küll minna.

Seal õpib ka midagi konkrteetset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
www.wingtsun.ee

14. veebruar toimub p2rnus uute 6pilaste vastuv6tt.

ise k2in muidu shotokan karate-do-s aga yha rohkem kuulen selle v6itluskunsti kohta kiidus6nu.

Mu tuttav k2is seal aasta aega ja nyyd teeb 5 l66ki sekundis, PS mite suvalisi vaid tehnikaga ikka.

see trenn pidavat ka lihaseid h2sti arendama

Wing Tsuni tasub küll minna.

Seal õpib ka midagi konkrteetset.

:rolleyes: no ma palun! Mis krdi 5 lööki sekundis. Mida see näitab? Mõni eriti kõva onanist võib 10 lööki sekundis kätte saada. Mingi turundusjoorup see lööki/sekundis.

Mida konkreetset sa sea õpid? Lööma 5 lööki sekundis? :rolleyes: lööma õpetav võitlukunst, mis ei sisalda sparringut, ei õpeta lööke kohale toimetama. Väristagu meistrid kasvõi 3000 lööki sekundis oma kätt. Toida hunti palju toidad, karul on ikka suurem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viis lööki sekundis on küll suur näitaja minumeelest, aga iseasi on see, kui suur jõud nendel löökidel taga on. Ise arvan, et nendel ei saa kuigi suur jõud olla, aga kes teab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: no ma palun! Mis krdi 5 lööki sekundis. Mida see näitab? Mõni eriti kõva onanist võib 10 lööki sekundis kätte saada. Mingi turundusjoorup see lööki/sekundis.

Mida konkreetset sa sea õpid? Lööma 5 lööki sekundis? :rolleyes: lööma õpetav võitlukunst, mis ei sisalda sparringut, ei õpeta lööke kohale toimetama. Väristagu meistrid kasvõi 3000 lööki sekundis oma kätt. Toida hunti palju toidad, karul on ikka suurem...

Wing Tsun on võitlus kunst, kus keskendutakse ainult tähtsamale. Na gu NT teistes võtluskunsties on palju mõttetuid hüppeid ja kargamisi, nagu Walket Texase korravalvuri pöördelt kannalöök. Selle ajaga, kui ta seda pööret teeb lööks PRO võitleja teda kohe selga.

Ja üldse see põhitõde, et selga ei tohi mitte mingil juhul pöörata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viis lööki sekundis on küll suur näitaja minumeelest, aga iseasi on see, kui suur jõud nendel löökidel taga on. Ise arvan, et nendel ei saa kuigi suur jõud olla, aga kes teab.

Defineeri mulle löök. Kas löök on siis kui käsi liigub 1 cm, 10 cm või 50 cm? Löögi kvaliteet (=millise jõu ja täpsusega ta kohale läheb) on näitaja. See, kui kiiresti keegi kätt väristab, jääb ikka sinna onaneerimise mängumaale. :rolleyes:

Wing Tsun on võitlus kunst, kus keskendutakse ainult tähtsamale. Na gu NT teistes võtluskunsties on palju mõttetuid hüppeid ja kargamisi, nagu Walket Texase korravalvuri pöördelt kannalöök. Selle ajaga, kui ta seda pööret teeb lööks PRO võitleja teda kohe selga.

Ja üldse see põhitõde, et selga ei tohi mitte mingil juhul pöörata.

WT muinasjutud. Miks need WT kunstnikud oma kunsti mõnel kontakt-spordialal ei demonstreeri? Mingu ja näidaku kuidas need tähtsad asjad ja palju lööke ühe sekundi kohta mmas või mõnel poksialal tööle hakkavad. Tead miks nad ei lähe...sest ei hakka tööle. Ma ei soovitaks uskuda mingisse võiluskunsti, mis töötab ainult juttudes ja mis kunagi praktikani ei jõua.

Pöördelt lööke võid vabalt teha kartmata, et keegi sulle selga lööb kui sa oskad seda pöördelt lööki korralikult ette-valmistada ja piisavalt kiiresti lüüa. Pöördelt löögid on tehniliselt keerulised, aga väga tugevad löögid. Isegi pöördelt käelöök on tabades KO-laks. Kuna pöördega löömine on veidi kõrgem pilotaaž, siis ohutum on tõesti neid mitte kasutada, aga nende valdajad omavad üsna ohtlikku relva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägivaldur: Mis puudutab pöördest käelööke, siis need on koguni nii toredad asjad, et nt Taekwondo võistlustel keelati need ohtlikuse tõttu ära... :rolleyes: Sest võistluste eesmärk on sportlikult mõõtu võtta, mitte üksteist ära maha lüüa. :P

Lihtsalt tuli meelde see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vägivaldur: Mis puudutab pöördest käelööke, siis need on koguni nii toredad asjad, et nt Taekwondo võistlustel keelati need ohtlikuse tõttu ära... :rolleyes: Sest võistluste eesmärk on sportlikult mõõtu võtta, mitte üksteist ära maha lüüa. :P

Lihtsalt tuli meelde see.

Siis võiks jalalöögid ka ära keelata, sest need veel palju tugevamad ja ohtlikumad kui käelöögid. :P Võit antakse ilusamale mehele/naisele. :D

Taekwondo ei ole just eriti realistlik võitluskunst, aga ta annab üsna osavad jalad, kuna jalgadega tegeletakse kõige rohkem. Samas kickboxingu võistlustel (nii palju kui näinud olen) jäävad taekwondokad enamjaolt hätta - kätetöö on väga oluline ja ehk jääb puudu ka kontaktsest treeningust. Erandeid võib muidugi alati olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis võiks jalalöögid ka ära keelata, sest need veel palju tugevamad ja ohtlikumad kui käelöögid. :rolleyes: Võit antakse ilusamale mehele/naisele. :P

Taekwondo ei ole just eriti realistlik võitluskunst, aga ta annab üsna osavad jalad, kuna jalgadega tegeletakse kõige rohkem. Samas kickboxingu võistlustel (nii palju kui näinud olen) jäävad taekwondokad enamjaolt hätta - kätetöö on väga oluline ja ehk jääb puudu ka kontaktsest treeningust. Erandeid võib muidugi alati olla.

Oleneb... kui WTF, siis ongi rohkem jalgadega - samas lüüakse nii tugevalt nagu torust tuleb. Kui ITF, siis rohkem kätega - aga pole täiskontakt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa...ja ära keelati just ITF võistlustel, sest seal on nö poolkonkontakt. :P Moosi välja lüüa ei tohi jne...igav minu meelest. WTF'is taod ikka tondi auti või veriseks, siis oledki kindel võitja. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taekwondo ei ole just eriti realistlik võitluskunst, aga ta annab üsna osavad jalad, kuna jalgadega tegeletakse kõige rohkem. Samas kickboxingu võistlustel (nii palju kui näinud olen) jäävad taekwondokad enamjaolt hätta - kätetöö on väga oluline ja ehk jääb puudu ka kontaktsest treeningust. Erandeid võib muidugi alati olla.

Just vastupidi, kickboxi poisid jäävad taekwon-do'le alla.Sest näiteks pärnu taekwon-do klubi(ITF) on paljudel kickboxi võistlustel medaleid võitnud ja ka kinni pannud.Ja iga aasta toimuvad ka sellised võistlused, kus on koos karate,maadluse, kickbox, taekwon-do jne ja seal väga tihti just taekwon-do omad kulla võitnud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just vastupidi, kickboxi poisid jäävad taekwon-do'le alla.Sest näiteks pärnu taekwon-do klubi(ITF) on paljudel kickboxi võistlustel medaleid võitnud ja ka kinni pannud.Ja iga aasta toimuvad ka sellised võistlused, kus on koos karate,maadluse, kickbox, taekwon-do jne ja seal väga tihti just taekwon-do omad kulla võitnud. :rolleyes:

Kõik on suhteline... ise olen tkd-ga tegelenud. Kui maadleja su juba enda haardesse saab, siis on jokk. :P Samas, pikema distantsi pealt on jalad üsna efektiivne enesekaitsevahend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just vastupidi, kickboxi poisid jäävad taekwon-do'le alla.Sest näiteks pärnu taekwon-do klubi(ITF) on paljudel kickboxi võistlustel medaleid võitnud ja ka kinni pannud.Ja iga aasta toimuvad ka sellised võistlused, kus on koos karate,maadluse, kickbox, taekwon-do jne ja seal väga tihti just taekwon-do omad kulla võitnud. :rolleyes:

Pole seda TKD võidukäiku küll näinud, aga see selleks...

Kus ja millal need sellised võistlused täpselt toimuvad, kus selliste erinevate alade tegijad jõudu proovivad ja millised on reeglid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

55545421 Helista ja küsi täpdemalt järele. Poisid tegelevad MMA-ga, Brasiilia Jujutsu jne. Nad peaksid kaks korda nädalas paikuse spordibaasis koos käima. Jõusaalis käivad Kimberi Klubis. Võid ka meilt läbi tulla ja infot küsida. Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
55545421 Helista ja küsi täpdemalt järele. Poisid tegelevad MMA-ga, Brasiilia Jujutsu jne. Nad peaksid kaks korda nädalas paikuse spordibaasis koos käima. Jõusaalis käivad Kimberi Klubis. Võid ka meilt läbi tulla ja infot küsida. Jõudu!

Aitäh! Jõudsid ette minust:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna teema juba olemas,siis ka küsimus juurde.

Olen 14a poiss.. pikkust 188cm ja kaalu 70kg kanti... Oleks soov liituda mõne enesekaitse trenniga pärnus,aga millisega??

Füüsiline vorm on praegu suht masendav,kuna tugitooli sport leboks teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×