Jump to content
s22ks

Sooja tegemine enne rekordit.

Recommended Posts

paar päeva tagasi surusin sama raskust...

algul sõudsin natuke, siis venitasin ja tegin käteringe jne...

siis 50kg x 10, siis 80kg x 4 ja siis 100kg x 1.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102

Kui juba selline teema on siis küsiks suht sama küsimust et mis raskustega teha sooja kui ma tahan esmaspäev proovida rekordit 90kg teha?

Aitäh kui keegi vastab:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma surusin just selle nädala alguses 90kg...sooja tegin 50kg-ga ja siis natuke käteringe...ühesõnaga suvalt. :lol:

Muudetud kasutaja s22ks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102

aga kas seal mängib minu kaal ka mingil määral rolli kui enne maksimumi hakkan sooja tegema? Vabandust lolli küsimuse eest.

aga kaalun muidu 68kg ja olen 168cm pikk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karx, palju kaalud, vana oled, kui pikk?

kaalun 77kg

vanust 21a

pikkust 182 cm

trenni teind hetkel täpselt 2 kuud (3a tagasi nii umbes aasta)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaalun 77kg

vanust 21a

pikkust 182 cm

trenni teind hetkel täpselt 2 kuud (3a tagasi nii umbes aasta)

Ise: kaalun 75kg

vanust 14a.

ja pikkust 175cm

Trenni olen ise umbes sama palju teinud.

Muudetud kasutaja s22ks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tavaliselt ei viitsi oma rinna päeva selle rekordiga ära rikkuda niisiis ma teen oma tavalise treening kava ära ja siis proovin palju läheb ja panen sellele mõtteliselt 5 kg otsa .. no nii teen mina .. mul ei ole ka muidugi oluline palju ma üles lükkan peaasi et läheb :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rekordi üritamisele peaks alati eelnema korralik soojendus.

Sobib ntx püramiid, valides alguseks sobivad raskused ning seda järjest tõstes.

8x

8x

5x

3x

ning edasi siis järjest raskused 1x kuni ebaõnnestumiseni

1x - katseid võiks alustada 90% kandist eelmisest rekordist. Rekord-katseni võiks jõuda ntx. 3. üritusel. 100kg puhul siis 1 x 90 1 x 95 1 x 100 ja kui see üles läheb ja tunne tugev siis ka ntx 1 x 102,5 või 1 x 105.

Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rekordi üritamisele peaks alati eelnema korralik soojendus.

Sobib ntx püramiid, valides alguseks sobivad raskused ning seda järjest tõstes.

8x

8x

5x

3x

ning edasi siis järjest raskused 1x kuni ebaõnnestumiseni

1x - katseid võiks alustada 90% kandist eelmisest rekordist. Rekord-katseni võiks jõuda ntx. 3. üritusel. 100kg puhul siis 1 x 90 1 x 95 1 x 100 ja kui see üles läheb ja tunne tugev siis ka ntx 1 x 102,5 või 1 x 105.

Edu

See küll ei lähe! Sa väsitad ennast enne korralikult ära ja pärast ei jõua enam midagi suruda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See küll ei lähe! Sa väsitad ennast enne korralikult ära ja pärast ei jõua enam midagi suruda.

50% x 8

60% x 8

70% x 5

80% x 3

ei ole siin midagi sellist mis korralikult ära väsitaks. Pigem läheb ikka rind konditsiooni ja töökorda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kui kaalun 100kg pekki

ja rinnalt tahan suruda rekordit 40kg - kuidas siis pean sooja tegema?

ja kui kätekõverdusi ei jõua teha? ja tahan proovida kas tuleb 1 ära või mitte. Kuda enne kätekõverdust sooja teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee siis vertikaalselt kätekõverdusi... nt vastu seina. Seda ikka jõuad. Või siis tee tühja 10/15/20 kangiga sooja.

aga kui neid jõuan ainult 2-3 kordust :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TANK on vist veits vormi kaotanud või mis? :lol:

aga see soojendus, mida subertoz soovitas, vist ei ole kõige parem. Sa väsitad end liiga palju ära. Ja milleks teha 1x90 ja 1x95, kui plaan on suruda 1x100? Sul ei lähe see 100 üles, kui sa end juba eelnevalt ära väsitad.

Ma teeks 20x20kg, 9x50kg, 3x70kg, 1x100kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TANK on vist veits vormi kaotanud või mis? :)

aga see soojendus, mida subertoz soovitas, vist ei ole kõige parem. Sa väsitad end liiga palju ära. Ja milleks teha 1x90 ja 1x95, kui plaan on suruda 1x100? Sul ei lähe see 100 üles, kui sa end juba eelnevalt ära väsitad.

Ma teeks 20x20kg, 9x50kg, 3x70kg, 1x100kg.

Plaanisin algselt umbes samamoodi.

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega siin ei sa nii täpselt seda paika panna.se on kõik sinu enda tunnetuse värk.

mina kül ise teen kordusi ja panen kilosid tunde järgi et mitte liiga ära väsitada ja ka mitte liiga vähe teha.

ni et tunde järgi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal soojendus selline:

Alustuseks teen ca 50% max raskusest 10-se seeria

Edasi miski 75% ligidal 4-se seeria

Venitan dünaamiliselt rinnalihaseid ja õlgu (st hooga)

Ning siis kuskil 3 katsega 10kg vahedega kuni rekordini. Minu puhul on iga 10kg kuskil 7...8% raskuse kasv.

Viimase ja eelviimase katse vahel tasub jätta 10...15kg vahet.

Sellise soojenduse idee sain kunagi miski jõutõstja artiklist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TANK on vist veits vormi kaotanud või mis? :blink:

aga see soojendus, mida subertoz soovitas, vist ei ole kõige parem. Sa väsitad end liiga palju ära. Ja milleks teha 1x90 ja 1x95, kui plaan on suruda 1x100? Sul ei lähe see 100 üles, kui sa end juba eelnevalt ära väsitad.

Ma teeks 20x20kg, 9x50kg, 3x70kg, 1x100kg.

Eks kõik ole ikka indviduaalne, minul taoline variant, mis subertoz välja pakkus toimib alati. Minu puhul on välistatud, et lükkan 120 kg paar korda ja siis proovin maxi, mis on 150 kandis, tulemus on ebaõnnestumine, aga kui lükkan 120 neli korda ja sealt edasi 5 kilo(päris lõpus 2,5) kaupa max kordused on alati ka max raskus 1 korra üles läinud ja rekord stabiilselt paranenud. Lihtsalt mõnel inimesel on kogu aeg vaja, et lihas tunnetab raskust, näiteks kui teen 105-110kg 3X8, siis võin seal 80 ja 90 kiloga vehkida soendust palju tahan, aga ikkagi esimene tööseeria läheb tegelikult soojenduseks ja alles kolmandas tööseerias tunnen kõige kergemat minekut. Nii et tuleb ise katsedada, mõnele sobib ühtemoodi teisele jälle teistmoodi, tuleb ise oma keha tundama õppida. Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teed rohkem seeriaid ette, siis su keha kohaneb ja seetõttu suudad suruda rohkem. Kunagi ma nägin kuskil ühte näidist, mis oli paljudele edu toonud, seal oli üle 10 seeria soojenduseks, tundus küll, et liiga palju, kuid kommentaarid olid kõik positiivsed. Kahjuks preagu ei leidnud seda üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teed rohkem seeriaid ette, siis su keha kohaneb ja seetõttu suudad suruda rohkem. Kunagi ma nägin kuskil ühte näidist, mis oli paljudele edu toonud, seal oli üle 10 seeria soojenduseks, tundus küll, et liiga palju, kuid kommentaarid olid kõik positiivsed. Kahjuks preagu ei leidnud seda üles.

Eks see seeriate arv sõltub kindlasti ka raskusest, mida üritatakse rekordiga saavutada.

100kg juures ei ole eriti mõtekas teha 10 seeriat ja tõsta raskusi iga seeriaga 5-10kg võrra.. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×