Jump to content
SiPo

Teen trenni, aga kaal ei alane?

Recommended Posts

Tere,

minul selline probleem,et vaatamata sellel, et söön tervislikult ja vähe nagu linnukene, väntan kodus velotrenažööril iga päev 40 min aga enamasti siiski istun ja liigun vähe. Rattaga sõidan mitte väga kiire pulsiga, aga pulsimõõtu täpselt ka ei tea, kuna ei ole mõõturit. Sõidan nii, et hea olla oleks, siis pidi parasa olema. Tean, et söön nii palju kui tohib selle tõttu, et loen neid kaalujälgjate punkte ja mõõdan, kaalun ja keedan :lol: Olen 163 cm ja kaalun56 kg. Minu heaolukaal on 52 kg.

kuskile trenni, minna aega ei ole (ei maksa öelda, et tuleb võtta)sest pole võtta.

Kuna olen kogu selle kaalu, toitumise ja treeningu kohta palju lugenud siis üht teist oletan, mis viga on, aga andke Teie ka oma hinnang.

Minu küsimused on: et kas aeg, mil ma trenni teen ( ma mõtlen kellaaega, teinekord treenin 22.30 tavaliselt 21 paiku ja söön viimati kell 18 ) on ka kuidagi oluline? Siis, kuna mul ei ole trenni minekuks aega, siis kui tõhus see jalgrattasõit kaalulangetamiseks on?

Kas vähe kõndimst kompenseerib õhtul 40 min sõitu?

Olen 32 aastane naisterahvas.

Muudetud kasutaja SiPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keha on ilmselt sinu režiimiga harjunud ning "seisab paigal". Proovi intervalltreeningut või tõsta mõnel treeningul intensiivsust ning vähenda kestvust. Soovitatav oleks lisada treeningusse ka jõutreening, mis kiirendab ainevahetust. Mitu toidukorda päevas on? Kui on 3 või vähem, siis kindlasti tuleks võtta juurde mõned väiksemad söögikorrad. Kui suur on päevas tarbitavate kalorite hulk?

Muudetud kasutaja subertoz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HIIT-i julgeks ma ka soovitada .... rahulik velosõit on kasuteguri mõttes ka rahulik st kasu suht vähe .... arvan et kaalu kaotamiseks pead ikka higi lahti väntama:) ..... aga põhi märksõnaks võiksid jahh HIIT võtta ... sellest siin foorumis ka mitmeid teemasid ... piisab otsingusse HIIT kirjutamisest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keha on ilmselt sinu režiimiga harjunud ning "seisab paigal". Proovi intervalltreeningut või tõsta mõnel treeningul intensiivsust ning vähenda kestvust. Soovitatav oleks lisada treeningusse ka jõutreening, mis kiirendab ainevahetust. Mitu toidukorda päevas on? Kui on 3 või vähem, siis kindlasti tuleks võtta juurde mõned väiksemad söögikorrad. Kui suur on päevas tarbitavate kalorite hulk?

Kalorite hulka ma ei tea.Kui ma sõidan siis higi ikka lahti. Aga ma olen nii ja naa proovinud, kord kiiremini kord aeglasemalt.

Aga jah, mis ma ikka pinnin, ega siin kaugjuhtimise teel midagi teha ei anna.

Siit aga järgmine küsimus, olen mõelnud, et laseks omale mingi toitumis ja treeningprogrammi teha. Kas ma olen õigesti aru saanud, et see maksab 600.-. Ja kes seda teha võiks? Tea kas , keegi siin saadaolevatest treeneritest viitsib mingi naiste kaalulangetamisprobleemidega tegeleda? Ja tegelikult on nii, et ma ei ole mingi "rannahooaegtulekul" üritaja vaid ikka aastaid olen üritanud tervislikult elada, aga see kaalulandetamine on nii vaevaline, et see kord mõtlesin abi paluda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vot ei tea kas kaalujälgijate lähenemine just aeroobse trenniga kokku läheb, seal ikkagi pole paljude tähtsate asjadega arvestatud

ja peale trenni pole ka patt midagi taastamiseks hamba alla panna, muidu on ainult enese piinamine

soovitaks parem treeneri koostatud toitumiskava, aga see on ainult minu arvamus.

lisaks võimalikult erinevaid aeroobseid tegevusi erinevate koormustega

proovi keha üllatada

võta vabu päevi, aga osadel päevadel tee sellevõrra pikemaid otsi

jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalorite hulka ma ei tea.Kui ma sõidan siis higi ikka lahti. Aga ma olen nii ja naa proovinud, kord kiiremini kord aeglasemalt.

Aga jah, mis ma ikka pinnin, ega siin kaugjuhtimise teel midagi teha ei anna.

Siit aga järgmine küsimus, olen mõelnud, et laseks omale mingi toitumis ja treeningprogrammi teha. Kas ma olen õigesti aru saanud, et see maksab 600.-. Ja kes seda teha võiks? Tea kas , keegi siin saadaolevatest treeneritest viitsib mingi naiste kaalulangetamisprobleemidega tegeleda? Ja tegelikult on nii, et ma ei ole mingi "rannahooaegtulekul" üritaja vaid ikka aastaid olen üritanud tervislikult elada, aga see kaalulandetamine on nii vaevaline, et see kord mõtlesin abi paluda.

Jah, siit lehelt saab endale nii treening- kui ka toitumiskava tellida. Täida kõik vajalikud küsimused ja kanna ülekandega raha. Treener koostab sulle kavad ja saadab mailile. Mida põhjalikumalt täidad, seda parem on sulle kava koostada. Kirjuta ka kindlasti, et eesmärk kaalu langetada. Vali ka treener. Kavasid koostavad Ott Kiivikas, Marek Morozov ja Argo Ader.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

minul selline probleem,et vaatamata sellel, et söön tervislikult ja vähe nagu linnukene, väntan kodus velotrenažööril iga päev 40 min aga enamasti siiski istun ja liigun vähe. Rattaga sõidan mitte väga kiire pulsiga, aga pulsimõõtu täpselt ka ei tea, kuna ei ole mõõturit. Sõidan nii, et hea olla oleks, siis pidi parasa olema. Tean, et söön nii palju kui tohib selle tõttu, et loen neid kaalujälgjate punkte ja mõõdan, kaalun ja keedan :lol: Olen 163 cm ja kaalun56 kg. Minu heaolukaal on 52 kg.

kuskile trenni, minna aega ei ole (ei maksa öelda, et tuleb võtta)sest pole võtta.

Kuna olen kogu selle kaalu, toitumise ja treeningu kohta palju lugenud siis üht teist oletan, mis viga on, aga andke Teie ka oma hinnang.

Minu küsimused on: et kas aeg, mil ma trenni teen ( ma mõtlen kellaaega, teinekord treenin 22.30 tavaliselt 21 paiku ja söön viimati kell 18 ) on ka kuidagi oluline? Siis, kuna mul ei ole trenni minekuks aega, siis kui tõhus see jalgrattasõit kaalulangetamiseks on?

Kas vähe kõndimst kompenseerib õhtul 40 min sõitu?

Olen 32 aastane naisterahvas.

On ainult üks võimalus kaalu alandamiseks - tuleb kulutada rohkem kaloreid kui söögiga saadakse.

Võib süüa küll vähe, aga kui see katab päevas kulutatud energia, siis kaal ei alane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×