Jump to content
matti

Kehatüüp / kehatüübid

Recommended Posts

Ma sooviksin teada saada millisesse kehatüüpi kuuluvad siin seda kautajad oma loomu poolest?ma mõtlen,et milline te olite,enne kui hakkasite treenima?mina isiklikult olin enne jõusaaliga alustamist puhas ektomorf,vähemalt ma ise arvasin seda.Tegelt kui nüüd nüüd end fotode pealt võrrelda teiste omavanuselistega,siis vist nii puhas polnudki.nüüd olen loomulikult mesomorf.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noorena olin kondimorf. :lol::rolleyes: Kui kunagi kopsupõletik oli ja arst tahtis kuppusid (kunagi olid sellisd paksust klaasist, mida natuke kuumutati ja mis siis ennast keha külge kinni "imesid") külge panna, siis ta ei saanud neid panna, sest igal pool olid kondid väljas, nii rinna kui selja peal ja need ei jäänud kinni. Umbes 15-aastaselt või nii hakkas asi paranema ja praegu enam vist kondimorf (ehk ektomorf) ei ole, ei teagi mis täpselt, ilmselt mingi segu. Endomorf vist ikkagi ei ole, kuigi rasva on tulnud natuke, vist siis mesomorfi ja ektomorfi vahel kusagil.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oled siis küll üks erakordne indiviid, kui ektomorfist mesomorfiks järsku muutusid :lol:

Kas nüüd järsku,aga jap,muutusin jah.Ka kõik teised mesomorfi tunnused on tulnud nagu lühikesed jalad,pikk ülakeha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olin ja olen ektomorf, kuid nyyd olen lihtsalt musklites ja kui ennem j6usaali surusin rinnalt 30, siis nyyd 70 ja tulemus koguaeg paraneb

Ja arvad, et nüüd oled teise kehatüübiga? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa ostad auto (lada) võid selle ära värvida ja panna külge igasugu imevidinaid .... panna võimsama mootori ja mingi bodykiti ka ... kuid ladaks jääb ta sellegi poolest .... kui oled mingi kehatüübiga siis ega see drastiliselt ei muutu võid kallutada oma kehatüüpi kuhugile poole kuid välja seda niisama ei vaheta .... teed trenni ja ehitad lihased raamile kuid kehatüüp ja sisuliselt samaks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas nüüd järsku,aga jap,muutusin jah.Ka kõik teised mesomorfi tunnused on tulnud nagu lühikesed jalad,pikk ülakeha.

Oehh! Kahju kohe lugeda selliseid tarkuseteri.

Ega siin muud ei oskagi soovitada, kui et - Palun lugege teemakohast kirjandust ja viige ennast nende asjadega kurssi, mille koha pealt sõna võtate. Ei ole ju mõtet tuima järjekindlusega väita midagi, millest te ilmselgelt suurt ei jaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehatüüpi vist ei saagi korralikult määrata kui pole veel täiskasvanud?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erinevalt pikkusest on võimalik inimese kehaehitust muuta tundmatuseni.Tegelt kasvu saab ka kasvuhormooniga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mingi arvamuse järgi saab inimest pikemaks teda venitades või siis läbi pikaajalise rippumise ... reaalselt "pikendatakse" "päkapikk inimesi" seeläbi et lõigatakse näiteks sääreluu keskelt pooleks ja pannakse vahele reguleeritavad metallist jurakad ... ja siis iga mõne aja tagant krutitakse inimest pikemaks ... vähemalt nii räägiti CSI-s .... <--- teoreetiliselt peaks see ju funkama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mingi arvamuse järgi saab inimest pikemaks teda venitades või siis läbi pikaajalise rippumise ... reaalselt "pikendatakse" "päkapikk inimesi" seeläbi et lõigatakse näiteks sääreluu keskelt pooleks ja pannakse vahele reguleeritavad metallist jurakad ... ja siis iga mõne aja tagant krutitakse inimest pikemaks ... vähemalt nii räägiti CSI-s .... <--- teoreetiliselt peaks see ju funkama...

kuskil venemaal umbes sellist asja ka tehakse, kui raha kamaluga seljas on

pannakse sind piinapingi moodi asja ja venitatakse selga kuni vist 6cm

saad pikemaks, aga kunagi ei saa joosta ega tantsida. igal asjal oma hind

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tasu tõesti nendega mängida.minul isiklikult pole selleks vajadust.Samas mõnel väiksemal tüübil võivad need küll kiusatust tekitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kudas siis üldse loomulikku kehatüüpi määrata? Kondi suurusega?

Sest välimuse järgi hästi ei saa, tekib niiöelda müra vahele. Kellel kodus söödetakse mingit rasvast või räpstoitu sisse, kes kui palju liigub, see kõik on suhteline, ning mõjutab oluliselt meie välimust. Mõned teevad näiteks vastapidavustrenni, jooksevad, teevad kõvasti aeroobset jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lihtsam oli nii, et võtad pöidla ja keskmise sõrmega randme ümbert kinni ja kui sõrmed kokku ulatuvad täpselt, oled mesomorf, kui üksteise peale, siis ektomorf ja kui ei ulatu kokku, siis endomorf.Selle järgi ma olen ektomorfi poole kalduv mesomorf.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×