Jump to content
Biitseps

Kõht

Recommended Posts

Krt selline jama ,et kõht juba mingi kuu aega valutab, käisin arsti juures ära ta andis valida ,kas lähend sondi neelama või proovin alguses tabelttidega, sõin siis ära need ja sellel ajal kui tablette sõin oli kyll parem ,aga nüüd nagu hakkas uuesti.Vahepeal toidulisandeid ei söönud, nüüd hakkasin kreatiini sööma,aga ei usu ,et see kõhuvalu sellest on. Vahest ka kõht keerab ja on lahti. Kellegil on sarnaseid probleeme siin olnud äkki kõhuga ???? Endal ei jää nüüd muud üle kui minna sondi neelama :angry: On keegi seda neelanud siit külastajte hulgast? ega see vist väga hull ei tohiks olla :P

Muudetud kasutaja Biitseps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mul on sma jama olnud. ma ei oska kommenteerida, kas just sellest, aga ma ei usu et toidulisandid 100% maosõbralikud on. oma paugu paneb ära ka suur toiduhulk.

ise olen sondi neelanud. eks see on üks nendest asjadest, mida on vaja teha, meeldib v mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen neelanud seda. Ütleme nii, et räme lämbumis tunne kui see sisse läheb. Ja kui sul maol midagi viga siis pead teist korda ka neelama ning hoitakse sees umbes 10min. Mul oli kõik korras ja sees oli ~30 sek

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen neelanud seda. Ütleme nii, et räme lämbumis tunne kui see sisse läheb. Ja kui sul maol midagi viga siis pead teist korda ka neelama ning hoitakse sees umbes 10min. Mul oli kõik korras ja sees oli ~30 sek

:angry::D see on kyll hea lohutus ,kui räme lämbumis tunne on :P

Muudetud kasutaja Biitseps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noja, h2rg hirmutas su ära

oli sul vaja uurida:P? üllatusmoment on palju toredam

aga pea vastu ja tee ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tahetakse maosondi teha? See pidi mingi jämedam toru olema vist, nagu kuulnud olen. :angry: Mul kunagi oli vaja mingit sondi "neelata", aga sellega ei uuritud magu, vaid vist sappi vms. Umbes 90 cm pikk (see osa, mis sisse läks) , suhteliselt peenike (umbes nagu jalgratta kummide pumpamisel kasutatav) kummivoolik oli. Algus oli küll vastik, ei tahtnud kuidagi alla saada seda, aga kui juba kõrist alla oli läinud, siis väga hull ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa see oli päris huvitav see sondi neelamine, vaadati isegi 12 sõrmiksool üle. Et lämbumistunnet ei tekiks, tuleb nina kaudu hingata, saab suht hästi. Aga muidu suht ebameeldiv tunne, mul kraapis isegi sooleseina natuke veriseks. Aga protseduuri tehakse umbestäpselt 30 sekundit, rohkem mitte ja lahe on veel see et saab ise kaamerast pilti jälgida. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30 s? Mul hoiti seda voolikut vähemalt 30 min (vist isegi kauem) kõhus, pidin voodis pikali olema parema (vist) külje peal olema, vahepeal tuli uni peale juba. :angry: Aga noh, te räägite vist mingist muust protseduurist, eks neid sondeerimisi on erinevaid, mao oma kestab tõesti vähem ja on vist kaameraga, mul imeti selle voolikuga mingit vedelikku, süstal vooliku otsas (ikka selles otsas, mis väljas oli :P ) Aga see värk toimus u. 15 a. tagasi

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no üks on niisama sondi neelamine, teine on ka soolest proovi võtmine

mul läks vast mõned minutid, 30 sek ei saa sa seda alla ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul mingit tuimestust ei tehtud. Lasti otse sisse. Kui sa pole söönud eelmise poole päeva paelt midagi siis ei tule midagi ülesse ka. Öökima ajab aga raske hingata ka. Muidu oleks norm aga hakkad pabistama ja oled närvis. Endal oli vähemalt nii :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mehed! Ei ole sel sondineelamisel viga midagi! Ise läksin lausa vabatahtlikult seda paar aastat tagasi neelama, et oma magu kontrollida. Kurk tuimestatakse ära, saad ühe rõngajubina hammaste vahele ja läbi selle aetakse sond siis tasapisi makku. Algul ajab nati öökima, pärast pole enam hullu midagi ja harjud ära. Ainuke asi, mis ebameeldiv on, on see, et päras pool päeva on kurk tuim ja pead end ise neelatama sundima.

Sul, Biitseps, soovitan aga korralikud protseduurid kõik ära teha. Pärast tuleb välja, et mingi tõsisem soolehaigus piinamas... selliseid asju tutvusringkonnas ennegi olnud ja seetõttu on ka jupist soolest mõni ilma jäänud.... Seega parem kindel olla, kui et pärast kahetseda. Ja eks kõhu valutamisel (näiteks gaasid sooltes) ja kõhulahtisusel mängi ka söömine mingit rolli. Vaata oma toitumine üle, et ei oleks gaase tekitavaid aineid... ka uued ja (sinu organismile) tundmatud söögid tõmbavad teinekord põhja alt ära... Loodame, et midagi tõsist sul organismis ei ole!!!

Ei no ma loodan ka et midagi tõsist ei ole , aga lähen teen selle ära :lol: jama see et ainult arstide juures pikad järjekorrad,sain alles 22-jaanuraiks perearsti juurde aja ja see veel oma korda kirjutab ju saatelehe ja siis lähen seda sondi neelama :rolleyes: ei tea kaua see aega võtab veel,aga selge see ,et ära tuleb teha see

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saatekirja saad lasta ju ära kirjutada ja minna võtta õe käest endale sobival ajal, selle jaoks pole minu perearsti juurde vähemalt küll vaja aega kinni panna. Seda muidugi siis kui on tegemist mingi pakilise asjaga, mis ei kannata oodata paar nädalat järjekorras ja mis ei vaja perearsti ülevaatust. Pidevad valud kõhus võiks olla küll piisavalt pakiline IMO et sa kiiremini saaksid selle saatekirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nüüdisaja komputeriseeritud ühiskonnas saab saatekirja ka kohale minemata. helistad ja ütled, et sul on selleks ja selleks vaja ja teeb arvutis ära. lihtne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×