Jump to content
marguzz22

Uus imeravim tõotab teha igaühest Lance Armstrongi

Recommended Posts

meerikas on saanud uueks sportlikku saavutusvõimet ergutavaks menuaineks resveratrol, mis teadusajakirjas Cell avaldatud uurimuse kohaselt muutis hiirte musklid selliseks, nagu on mitmekordsel Tour de France'i võitjal Lance Armstrongil, ning suurendas tervelt kaks korda nende vastupidavusnäitajaid.«Uskumatu, aga hiired suutsid joosta kaks korda kaugemale kui seni, ilma et nad oleks väsinud, hoolimata sellest, et nad polnud kunagi trenažööril harjutanud,» avaldasid imestust Harvardi ülikooli meditsiinikooli professorid David Sinclair ja Anthony L. Komaroff.Kui uurimusest selgus, et resveratrol muutis hiired oluliselt saledamaks ning lisaks pikendas nende eluiga 15 protsendi võrra, suurenes Ameerikas nõudlus resveratroli järele nädalaga 2400 korda.

Nii , kust ma seda ravimit nüüd saan , eluea tõus 15 protsenti?Pole paha , loodame,et kui ma ükskord 50 olen,on ravim ,mis pikendab mu eluiga veel 60 aastat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja seda avastati just nüüd (?) taas.. ning müüakse juba ammusest ajast ebays ja mujal jeebai internetipoodides. no kuulge.... pool maailma oleks siis juba maratonimehed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis targemad ja kogenumad ehk siis suuremate musklitega mehed ka sellest arvavad???? :angry: tore olex teada

et tore asi ikka kui siuke asi oleks olemas aga hästi ei usu sest siis olex ju sellest rohkem olnd kuulda et kõik sportlased (vastupidavus) on nyyd mingi ime rekordeid teinud...

aga veel etem olex kui olex päriselt olemas see myostatiini geeni blokaator et siis paisuks lihased. vastupidavus niiväga ei huvita

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatasin kah jah ebayst et seda müüakse juba ammu igasugustes variantides... rohkem rõhutaxe seal selle vastupanuvõime tõstmisele ja südame tugevadamisele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu elu on näidanud.

Toodet mida reklaamitakse hommikust õhtuni iga päev on täiega saast omas klassis(on erandeid), sest sitt ujub ikka vee peal ja on paremini kättesaadaval. Kuid mida vähem reklaami tootel, seda parem on see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jäin mõtlema et kui seda osta kas ta tervisele kuidagi kahjulik ka on ja kõige tähtsam kuidas oleks seda kõige parem ning efektiivsem manustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
meerikas on saanud uueks sportlikku saavutusvõimet ergutavaks menuaineks resveratrol, mis teadusajakirjas Cell avaldatud uurimuse kohaselt muutis hiirte musklid selliseks, nagu on mitmekordsel Tour de France'i võitjal Lance Armstrongil, ning suurendas tervelt kaks korda nende vastupidavusnäitajaid.«Uskumatu, aga hiired suutsid joosta kaks korda kaugemale kui seni, ilma et nad oleks väsinud, hoolimata sellest, et nad polnud kunagi trenažööril harjutanud,» avaldasid imestust Harvardi ülikooli meditsiinikooli professorid David Sinclair ja Anthony L. Komaroff.Kui uurimusest selgus, et resveratrol muutis hiired oluliselt saledamaks ning lisaks pikendas nende eluiga 15 protsendi võrra, suurenes Ameerikas nõudlus resveratroli järele nädalaga 2400 korda.

Nii , kust ma seda ravimit nüüd saan , eluea tõus 15 protsenti?Pole paha , loodame,et kui ma ükskord 50 olen,on ravim ,mis pikendab mu eluiga veel 60 aastat

Vot ei oska öelda, aga soovin pikka iga ..., Mr. hiir :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×