Jump to content
marguzz22

Milline kava parem?

Recommended Posts

Tere oeln treeninud jõusaalis nüüd alates septembrist ja areng on olnud meeldiv , kuid sooviks teada kumba kava kasutada , kas ott kiivika 2 jaotatud kava(ülakehsa ja alakeha treenitakse 2x nädalas läbi) või 4jaotatuna kava, ehk siis iga grupp saab 1 korra

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellele oskad vastata ainult sina, siin tuleb mängu individuaalsus, proovi mõlemat 3 nädalat ja vali enda jaoks parem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah ühe kavaga treenitakse lihas ikkagi 2x nädalas läbi,teisega ainult 1 ma arvan ,et see 2x on parem variant ,kuna ma pole veel nii edasijõudnud,et 1x nädalas suudaksin lihase nii ära väsitada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise teen ka 4 jaotatud kava, ja leian et see on parem kui kui see 2jaotatud, trenn intensiivsem ja seal 4 päeva omas on jaotatud lihasgrupid rohkem laiali et igaleüheleon rohme harjutusi:) ning 4 korraga nädalas tulevad täpselt parajad puhkepausidkalihasgruppidele :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina soovitan ka neljaks jaotatud kava ... ise tunnen et mõjub mulle paremini kuid gmaster soovitas õigesti ... proovi mõlemat ja vaata kuma paremini mõjub ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×