Jump to content
vs

Toidulisandid naisterahvale rasvapõletuse eesmärgil

Recommended Posts

Tere, küsimus siis selline, tõenäoliselt on oluline sellele küsimusele vastamiseks ka minu päeva kava, liikumine ja toitumine.

Eesmärk: Pole kaalulangetamine, kaalu järgi oleks just kui alakaaluline isegi, kuid jalgadel/kõhul olevast tselluliidist/rasvast oleks vaja lahti saada. (seega oletan et soov on rasvapõletajate järele)

Hommikul kell 6 on äratus - hommikuti söön tavaliselt täisteraleiba singi, tomati, kurgiga. Vahest putru vahest müsli. + kohv

8.30-17.00 olen tööl, mis on üldiselt istuv, kuid võimaldab ka püsti seismist arvuti taga ja veidi liikumist.

Lõunat söön ka, vahest võtan tööle kaasa ka õuna-banaani lõuna ooteks.

Õhtul juhtub nii kuidas kunagi, vahest söön vahest mitte, olenevalt ajast ja viitsimisest süüa teha. Peale üheksat õhtul üldjuhul enam midagi ei taha. Üldiselt arvan, et söömisega mul väga suuri probleeme pole.

Liikumine: Õhtuti teen koduse stepperiga tund aega trenni (vahest rohkem-vahest vähem)+lisaks sellele veel liikumine õues - koertega jalutamas käimine (mis rohkem sisaldab endas kiirkõndi ja korrapäratut jooksmist ja tormamist kui rahulikku jalutamist).

Neid rasvapõletavaid toidulisandeid on nii palju. Vahest joon fat burnerit enne steppimist, kuid tundub nagu sellest oleks vähe.

Mis Teie arust sobiks mulle, 20 aastasele naisterahvale, kõige paremini. Oleksin väga tänulik, kui kirjutaksite, mis aineid jook/kapsel sisaldama peaks ja lisaks veel konkreetne jook/kapsel ka, mis seda kõike sisaldab.

Tervitades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, küsimus siis selline, tõenäoliselt on oluline sellele küsimusele vastamiseks ka minu päeva kava, liikumine ja toitumine.

Eesmärk: Pole kaalulangetamine, kaalu järgi oleks just kui alakaaluline isegi, kuid jalgadel/kõhul olevast tselluliidist/rasvast oleks vaja lahti saada. (seega oletan et soov on rasvapõletajate järele)

Hommikul kell 6 on äratus - hommikuti söön tavaliselt täisteraleiba singi, tomati, kurgiga. Vahest putru vahest müsli. + kohv

8.30-17.00 olen tööl, mis on üldiselt istuv, kuid võimaldab ka püsti seismist arvuti taga ja veidi liikumist.

Lõunat söön ka, vahest võtan tööle kaasa ka õuna-banaani lõuna ooteks.

Õhtul juhtub nii kuidas kunagi, vahest söön vahest mitte, olenevalt ajast ja viitsimisest süüa teha. Peale üheksat õhtul üldjuhul enam midagi ei taha. Üldiselt arvan, et söömisega mul väga suuri probleeme pole.

Liikumine: Õhtuti teen koduse stepperiga tund aega trenni (vahest rohkem-vahest vähem)+lisaks sellele veel liikumine õues - koertega jalutamas käimine (mis rohkem sisaldab endas kiirkõndi ja korrapäratut jooksmist ja tormamist kui rahulikku jalutamist).

Neid rasvapõletavaid toidulisandeid on nii palju. Vahest joon fat burnerit enne steppimist, kuid tundub nagu sellest oleks vähe.

Mis Teie arust sobiks mulle, 20 aastasele naisterahvale, kõige paremini. Oleksin väga tänulik, kui kirjutaksite, mis aineid jook/kapsel sisaldama peaks ja lisaks veel konkreetne jook/kapsel ka, mis seda kõike sisaldab.

Tervitades!

Palun ara arva et su trenni ja toitumisega k6ik korras on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline on kehakaal ja pikkus?

V6ibolla v6iks m6telda hoopis lihasmassi kasvatamise peale?

Parandab verevarustust jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline on kehakaal ja pikkus?

V6ibolla v6iks m6telda hoopis lihasmassi kasvatamise peale?

Parandab verevarustust jne

167 pikk ja 52 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enne kui toidulisanditele mõelda soovitaksin kaaluda hoopis toitumiskava hankimist, mis on pikemas perspektiivis palju mõtekam

ja nende põletajate kohta, et need on ka väga palju individuaalsed, mis mõnele toimib, ei pruugi teisele sama tulemust anda.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
167 pikk ja 52 kilo.

Hmm... Sa oled sama pikk kui mina, kuid kaalu on mul 10 kg rohkem ja ma ei loe ennast paksuks.

Yks viis lisakilo lihasmassi arvelt v6iks paari aastaga juurde kasvatada. Leia hea treener.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm... Sa oled sama pikk kui mina, kuid kaalu on mul 10 kg rohkem ja ma ei loe ennast paksuks.

Yks viis lisakilo lihasmassi arvelt v6iks paari aastaga juurde kasvatada. Leia hea treener.

Sooviks ka viis lisakilo lihasmassi. mingu või 3-4 aastat. Kust sellise treeneri küll leiaks????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviks ka viis lisakilo lihasmassi. mingu või 3-4 aastat. Kust sellise treeneri küll leiaks????

Saidi all keskel on soovijatel võimalik tellida endale spetsialistide poolt koostatud treening- ja toitumiskava. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, küsimus siis selline, tõenäoliselt on oluline sellele küsimusele vastamiseks ka minu päeva kava, liikumine ja toitumine.

Eesmärk: Pole kaalulangetamine, kaalu järgi oleks just kui alakaaluline isegi, kuid jalgadel/kõhul olevast tselluliidist/rasvast oleks vaja lahti saada. (seega oletan et soov on rasvapõletajate järele)

Hommikul kell 6 on äratus - hommikuti söön tavaliselt täisteraleiba singi, tomati, kurgiga. Vahest putru vahest müsli. + kohv

8.30-17.00 olen tööl, mis on üldiselt istuv, kuid võimaldab ka püsti seismist arvuti taga ja veidi liikumist.

Lõunat söön ka, vahest võtan tööle kaasa ka õuna-banaani lõuna ooteks.

Õhtul juhtub nii kuidas kunagi, vahest söön vahest mitte, olenevalt ajast ja viitsimisest süüa teha. Peale üheksat õhtul üldjuhul enam midagi ei taha. Üldiselt arvan, et söömisega mul väga suuri probleeme pole.

Liikumine: Õhtuti teen koduse stepperiga tund aega trenni (vahest rohkem-vahest vähem)+lisaks sellele veel liikumine õues - koertega jalutamas käimine (mis rohkem sisaldab endas kiirkõndi ja korrapäratut jooksmist ja tormamist kui rahulikku jalutamist).

Neid rasvapõletavaid toidulisandeid on nii palju. Vahest joon fat burnerit enne steppimist, kuid tundub nagu sellest oleks vähe.

Mis Teie arust sobiks mulle, 20 aastasele naisterahvale, kõige paremini. Oleksin väga tänulik, kui kirjutaksite, mis aineid jook/kapsel sisaldama peaks ja lisaks veel konkreetne jook/kapsel ka, mis seda kõike sisaldab.

Tervitades!

http://www.ut.ee/tervis/aastateema/artiklid/tselluliit.htm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviks ka viis lisakilo lihasmassi. mingu või 3-4 aastat. Kust sellise treeneri küll leiaks????

Tegelikult oleks sul vaja võimsamaid jalgu küll. Treeneriga on asi lihtsam - vaata peeglisse ja kes sulle sealt vastu vaatab, selle võtadki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult oleks sul vaja võimsamaid jalgu küll. Treeneriga on asi lihtsam - vaata peeglisse ja kes sulle sealt vastu vaatab, selle võtadki.

Jalgu? Ma ytleks pigem 6lgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×