Jump to content
kkreatiin

rasvaprotsent?

Recommended Posts

Ega rasvaprotsenti just koduste vahenditega mõõta saagi, kui sul just väike verelabor kodus pole.

Ise saad arvutada kehamassiindeksi (BMI) - kehakaal kilodes jaga pikkuse ruuduga meetrites.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega rasvaprotsenti just koduste vahenditega mõõta saagi, kui sul just väike verelabor kodus pole.

Ise saad arvutada kehamassiindeksi (BMI) - kehakaal kilodes jaga pikkuse ruuduga meetrites.

Mida see indeks näitab? :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida see indeks näitab? :unsure:

Kas sa oled ülekaaluline, alakaaluline või normis. Aga tegelt see suht suhteline ja see näita midagi. Välimus loeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rasva% m66tja

Kehamassi indeks... on sama v2he informatiivne kulturistide puhul nagu ka bioelektrilisel l2bitavusel p6hinevad m66turid.

Ys. 2ra v6ta seda numbrit v2ga sydamesse. Informatiivsust otsi numbri muutumises.

Kehamassi indeks on kehakaal kg des jagatud pikkus meetrites ruuduga.

Vanusegrupp

Keha massi indeks

19-24 aastat

19-24

25-34 aastat

20-25

35-44 aastat

21-26

45-54 aastat

22-27

55-64

23-28

>65 aasta

24-29

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 kilogrammise täpsusega kaal sellise raha eest? ehk on seal eksitud

T6esti oli eksitud...Klikka juhendi peal. Nii lihasmass, kui ka kaal on 100 g t2psusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
T6esti oli eksitud...Klikka juhendi peal. Nii lihasmass, kui ka kaal on 100 g t2psusega.

BS on see kaal, miks ma pean ütlema kaalule ette, et kas ma olen atleet või paks pereisa? Kui ta mõõdaks rasva% siis ta arvutaks selle ise välja, mitte ma ei pea ütlema talle, millisest statistilisest tabelist ta mulle mingi numbri leiab (mis 100 hiinlase puhul võis anda enam-vähem täpse tulemuse).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
BS on see kaal, miks ma pean ütlema kaalule ette, et kas ma olen atleet või paks pereisa? Kui ta mõõdaks rasva% siis ta arvutaks selle ise välja, mitte ma ei pea ütlema talle, millisest statistilisest tabelist ta mulle mingi numbri leiab (mis 100 hiinlase puhul võis anda enam-vähem täpse tulemuse).

???

Mida te tahate? T2ppisteadust teha? ...v6i on teil vaja ylevaadet oma arengust.... Seda te saate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõesti küsimus nagu, kuidas need kaalud toimivad, kuidas nad mu rasvaprotsenti mõõdavad, nagu see uus tefali kaal mida telkus reklaamib... ta ju võtab mingi keskmise järgi... ta ei anna minu ja täpselt minu rasva ja lihasmassi protsenti või kuidas ta siis toimib???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.kalkulaator.ee/?lang=1&page=24

Viimasel ajal kauplustes moodsaks saanud BMI mõõtmine, lasin ka siis mõõta, tulemuseks öeldi, et ma rasvumise ääre peal (1.85 ja 94Kg). Esimese asjana soovitas mitte peale kuut õhtul süüa.. vähe asjatundlikumad tegutsejad võiksid olla... Vastasin, et eks ma siis ei söö jah.. jõuan töölt ca 9 koju magama kusagil 1 ja 2 vahel öösel.. siis tundus et sai ise ka aru, et totter soovitus... :D

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
BS on see kaal, miks ma pean ütlema kaalule ette, et kas ma olen atleet või paks pereisa? Kui ta mõõdaks rasva% siis ta arvutaks selle ise välja, mitte ma ei pea ütlema talle, millisest statistilisest tabelist ta mulle mingi numbri leiab (mis 100 hiinlase puhul võis anda enam-vähem täpse tulemuse).

?? kui tahad eriti tõpset varianti, siis peaksid laskma med laboris vees ligunedes oma rasvaprotsenti mõõta. see olevat täpseim variant. samas, mida see sulle annab? kas peegel ja indkaator, kas % langeb või tõuseb pole mitte peamine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×