Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

ma lasen kyll õlli keratiiniga koos, tegelt ega see vict kasulik ei ole, sest krea toob vett kehasse aga alko viib v2lja. tavaliselt kui õllet lasen siis joon hiljem ikka vett peale , et krea raisku ei lähex

Vesi läheb sul ju niikuinii alkoga välja, ega see õllele vee juurde joomine ei aita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et sa tead isegi et see head ei tee.

aga kas sa jätaks selle pärast peole minemata või joomata.

küsimus on sinu prioriteetides - mis on sulle tähtsam?

1. kas joomine?

2. lihasmass (eeldan et sa pole niisama harrastaja kuna kasutad kreatiini juba)

Päris paljud vandid, kes alles alaga tegelama on hakanud, söövad sisse igasugust kraami (kreatiin, glutamiin jne), teadmata isegi milleks miski asi kasulik on :rolleyes: ...endalgi selliseid tuttavaid. Nii et see kas ta kreatiini kasutab või mitte, pole mingi näitaja :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänapäeval on jahh moes juba varakult toidulisandite ja muu sellisega alustada .... et stiilis lõpetasin algkooli ja käisin eile esimest korda jõusaalis .... ostsin kohe endale valku süsivesikuid kreatiini glutamiini ja veel 5 asja mille nime veel hääldadagi ei oska .... inimesed on laisad ei viici trenni teha ja siis loodavad et imepulbrid teevad nende eest töö ära :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma siis küsin vastu et kuidas üldse lihas muidu kasvab ... nagu et sa pole imikust saati söönud toidulisandeid et kasvada ... kõik on tulnud naturaalselt ... samamoodi tuleb ta naturaalselt ka edasi ... see toitulisandite jutt on üles haibitud ... et kui sa ei kavatse profiks hakata siis ära söö ..... kui aga kavatsed profiks hakata siis telli kõigepealt toitumise ja treeningkava ... kui sellest jääb väheks siis hakka pulbrit sööma .... kuid ainult tavatoidule lisaks mitte nii et asendad ... tavatoit on ikka tähtsaim ... see pulbri värk on mingil määral nagu autole bensulisandid ... tavainimene sõidab tavalise 95e ga kuid siis on pisike grupp inimesi kes kasutab bensu lisandeid ja isegi NOS-i ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul küsimus:

kas lihasmassi ja jõunäitajate suurenemine on võimalik ka ILMA ÜHTEGI toidulisa kasutamata?

lihtsalt söön hommikul-lõunal-õhtul ja sellest piisab. ma loll olen juba mitu aega valku söönud....

loomulikult on

need lisandidki on ju vaid lisaTOIT

mida rohkem sa toidule toitu juurde sööd, seda kiiremini mass tuleb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no võid küll juua alkoholi... aga et hommiku peale joomist palju vedelikku tarbiksid min 2 liitrit(soovitatavalt vett või siis õrnalt magustatud.. ja igast mineraale oleks kah vaja - et kahju mingilgi määral korvata) suurem jooma viib keha kaalu kyll alla põhiliselt vee kaole, ei soovita eriti.

edit: krt postitasin valesse teemasse.. mõtlesin seda kreatiin + alkoholi teemat :rolleyes:

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma lasen kyll õlli keratiiniga koos, tegelt ega see vict kasulik ei ole, sest krea toob vett kehasse aga alko viib v2lja. tavaliselt kui õllet lasen siis joon hiljem ikka vett peale , et krea raisku ei lähex

Mis siis viga, joome kasti õlut ja 2 kasti eviani peale, et kreatiin ikka mõjuks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul küsimus:

kas lihasmassi ja jõunäitajate suurenemine on võimalik ka ILMA ÜHTEGI toidulisa kasutamata?

lihtsalt söön hommikul-lõunal-õhtul ja sellest piisab. ma loll olen juba mitu aega valku söönud....

On ja isegi paremini mõjub...

ma ise ei kasuta praegast üldse mingeid lisandeid... otsa said lihtsalt ja pole uusi ostnud.

ma ise joon praegast peale trenni jogurtit...

lisandid on ainult lihtsustamiseks.

ainult et sööma peab kokku ikkagi 6-8x päevas... mitte 3

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KAS kreatiinist on alkohooliga koos kasu?Sest ikka iga NV saab joodud ja ikka 0,5 l viina läheb....Ja kui nädal teen korralikult trenni , siis see NV ei peaks ju eriti tulemust mõjutama?

eks ta ikka mõjutab. alkohol viib kehast välja vitamiine, aminohappeid jne ehk siis jätab lihas puhta nälga. ja need kalorid mis alkoholist saad tekitavad ka täiskõhu tunde ning oled pikalt söömata. iga nädalavahetus 0,5 l viina on ikka liiast mu meelest. sellist asja ei saaks ikka lubada endale kui tahad lihast kasvatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see kõik oleneb eesmärkidest kui sa niisama trenni teed siis pole hullu kui jood trenni teed ju endale ... kangel alkol on veel üks mõju ... ta nimelt pärsib keha rasvade põletamist kuni 48 tunniks ...et kui viina jood siis kehale avaldab see pikemat mõju kui su pohmakas ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiini kohta selline küsimus, et kui ma treenin 3x nädalas saalis, siis neil päevadel võtan 2x5g eksole. Samas teen ka 3x nädalas anaeroobset trenni, kas neil päevil peaks ka võtma 5 ja 5 ?

Aith

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saanudki nüüd aru, et milline alkoholne jook kõige vähem kahjulikult mõjub, üks rääkis, et õlu, teine, et punane vein, kolmas pakkus hoopis viina. :) Selles mõttes, et ma iga päev ega isegi mitte päris iga nädal ei tarbi, aga kui vahel veidi võtta, siis mida eelistada kas näiteks liiter õlut, 125g viina või hoopis 2 klaasi veini (ei tulnud võibolla päris õiged kogused, aga mõtlesin, et umbes 50 g absoluutset alkoholi)? Ei mõtle vahetult enne ega peale trenni.

Seksi kohta vist küsimusi pole, 2-3 korda nädalas peaks selline Eesti keskmine olema. :D Aga muidu Lurichi jutust võis küll mõista, et mida vähem, seda parem ja parem kui üldse mitte. :P

Lurichi 5 reeglit:

1) ära joo alkoholi

2) ära suitseta

3) ära vaata neidusid :)

4) ära söö soola

5) ära mängi kaarte

Muudetud kasutaja Veikonegger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seks on hea. Alkohol on vähestes kogustes hea. Suits on igas mõttes paha olgem ausad. Ise pidasin 1,5a pausi ja nüüd olen 1 kuu suitsetanud ja ei saa aru miks üldse alustasin. Aga noh, maha jätta on minul erinevalt paljudest enda tuttavatest üsna kerge... mul nigu ei kipu seda nikotiini sõltuvust tekkima.

Varem ammusel ajal sai 5a jutti pandud nigu korsten ja paugupealt maha jäetud.

Suits on paha, jätke maha http://healthbolt.net/2006/07/19/what-happ...king-right-now/

Üks õlu now & then pole muidugi paha. Aga, et üks õhtu ennast tulnukaks juua ja järgmne päev jubeda pohmaka all vaevelda ning tumekollast uriini (vedelikupuudus ju) välja lasta ... ning terve selle jama peale veel oma raha raisata? Et nigu maksta oma tervise rikkumise ja halva enesetunde eest... on tiba pointless.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et saada heaks kulturistiks ei piisa ainult õigest treeningust, toitumisest ja puhkamisest. Täiesti alahinnatud on neljas faktor, mis on puhtalt seks. Kui see on korrast ära või seda pole siis mõjutab ta oluliselt psüühikat ja sealt edasi kannatavad juba kõik teised tegurid ning lõpuks võib tulla üheks stressi maandamise väljundiks ka alkohol.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et saada heaks kulturistiks ei piisa ainult õigest treeningust, toitumisest ja puhkamisest. Täiesti alahinnatud on neljas faktor, mis on puhtalt seks. Kui see on korrast ära või seda pole siis mõjutab ta oluliselt psüühikat ja sealt edasi kannatavad juba kõik teised tegurid ning lõpuks võib tulla üheks stressi maandamise väljundiks ka alkohol.

Kuna Eestis häid kulturiste eriti ei kipu olema siis järelikult on enamusel ala harrastajatel seksuaalelu paigast ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Eestis häid kulturiste eriti ei kipu olema siis järelikult on enamusel ala harrastajatel seksuaalelu paigast ära.

[/quot

Jah, nii, et - connecting people ja ehk siis lisandub ka uusi väikseid mune, millest sirguvad tulevikus tippkulturistid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskilt on meelde jäänud võrdlus, et suitsetamine on sama mis võtta ära tunniajasest treeningust veerand tundi, ehk siis veerandik on kaotsi läinud puhtalt tänu tossamisele.

Kusjuures trenn ei ole see, et mida rohkem seda paremini lihas kasvab. Tunniga piirdudes on hea. 45 min on veelgi parem. Intensiivsust..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×