Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

nu ma ei tea, suvel mul on käest ära läinud ja iga nädal ikka saanud midagi võtta, tavaliselt nädalalõpul ikka parajalt, aga no joon viina, aramist vahepeal võtsin, õlut, siidrit, gini, võibolla isegi veel midagi:)

suvel peab lihtsalt jooma;)

ülejäänud aeg tee trenni, aga võta ka;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei no mul siin juba kuu aega nii et plaan trenni minna ostan endale siidri karastuseks peale trenni aga näe rsk ikka joon selle ennem ära ja siis juba välja sõpradega kokku ja pilt eest ära. igatähes minul on alkohol kõik suvise trenni pe**e keerand. kõik jõunäitajad on nullis ja ei jää muud üle kui sügisel ampull ###### ja saali. aga muidu talviti olen selle alkoholi mure lahendanud korgijoogiga(GHB) kuna too tõmbab sama segi nagu alkoholgi kuid trennile mõjub pigem positiivselt kui negatiivselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

joon vahest kord kuus vahest kord nädalas,aga korraga mitte rohkem kui 2-4 õlutit saunas näiteks väga hea ja ka kasulik organismile.Kuid ma ei saa sellest aru kui ennast nii sassi tõmmata et järgneval päeval hakka otsi andma,milleks end lõhkuda?milleks siis ültse trenni teha kui see joomisega nullida?Kahte jumalat korraga hästi teenida ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah. suvejooksul olen paar korda õlle ja siidrit võtnud.trenni teen seitse aastat. esimestel aastatel oli kohe näha kuidas kuivad kokku nagu kuivik. enam aru ei saa. igasugune alcohool on väga negatiivse mõjuga lihastele. nat vein ehk pisut vähem. kui aga üldse ei võta siis ka kuidagi kliinib ära pikapeale.

kui sa aga sellise küsimuse siis ülesse tõstsid siis aravan,et ära võta. ehk oskad niisama ka kihvt olla ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tarvita juba 6 aastat.Mitte et see mingi eesmärgik oleks,aga ühel (mitte eriti) ilusal päeval ei läinud enam lihtsalt alla.

Ju siis sai kõht seda kraami omal ajal täis joodud, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kusjuures ka minul on nii, et kui oled korralikult trenni teinud siis ei taha alkoholist kuuldagi, üks õlle saunas või klaas veini on teine asi, aga mingit pummeldamist ei taha! Eks siin ole põhjuseid mitmeid, nii füüsilisi kui psüühilisi! Lihtsalt mõnus on hommikul ärgata kui pole pohmakat ja kena neiu on su kõrval :D saad kohe trenni teha, ilma et peaks peavalu põdema! Olgem ausad, eks see alkohol rikkub treeningkvaliteeti ja toitainete imendumist ka, juba sellepärast aju ei tahagi mõelda et jooks kõvasti - muidu reziim rikutud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Halvasti mõjub, väga halvasti. Lihased hakkavad pikkamööda närbuma. Pealegi, mida varem joomisega alustad, seda suurem risk joodikuks saada.

Lahendus- tuleb loobuda joomisest ja hakkata taimetoitlaseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Kõik muudki jauravad, et halb ja halb. Kindlasti on halb kuid mis määral?

Käin välja idee, et edasi võiks siia postitada ainult teaduslikult tõestatud informatsiooni ja jätta muud jutt a`la "jõusaal+alkohol kokku ei käi" siit eemale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Halvasti mõjub, väga halvasti. Lihased hakkavad pikkamööda närbuma. Pealegi, mida varem joomisega alustad, seda suurem risk joodikuks saada.

Lahendus- tuleb loobuda joomisest ja hakkata taimetoitlaseks.

Taimetoitlasena närbuvad ta lihased veelgi kiiremini, kui selle mõne õlle tarvitamine.

To algaja17: Kui sa tõesti võtad mõne õlle vahest, mitte end laua alla ei joo, nii et hommikul pohmell, siis OK, sest ma olen aru saan et isegi Marek Kalmusele on õlle meelt mööda ja naq näed, ei ole talle see halvasti mõjund.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Halvasti mõjub, väga halvasti. Lihased hakkavad pikkamööda närbuma. Pealegi, mida varem joomisega alustad, seda suurem risk joodikuks saada.

Lahendus- tuleb loobuda joomisest ja hakkata taimetoitlaseks.

Taimetoitlasena närbuvad ta lihased veelgi kiiremini, kui selle mõne õlle tarvitamine.

To algaja17: Kui sa tõesti võtad mõne õlle vahest, mitte end laua alla ei joo, nii et hommikul pohmell, siis OK, sest ma olen aru saan et isegi Marek Kalmusele on õlle meelt mööda ja naq näed, ei ole talle see halvasti mõjund.

ABS õige elan ja kasvan siiani, vaatamata sellele, et iga õhtu ühe õlle võtan.

Endine lemmik oli" Frederik tosin", see aga võeti kahjuks tootmisest maha, siis pidin leppima "Jääkaru 10-ga", nüüd lihtsalt maitsevahelduseks lasen iga õhtu ühe "Saaremaa x-i"

Lahjad õlled on naistele ja lipsumeestele, et nad peale selle tarbimist väga rumalusi ei hakaks tegema :D

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise lasen ka mõnikord Saarema X-i, lihtsalt maitseb kõige rohkem. Ma olin ka kunagi kategooriliselt alkoholi vastu. Nüüd pigem mõjub positiivselt isegi...

Loomulikult ei propageeri ma seda, et alkoholi peaks jooma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris ilma ikka olla ei saa..ise joon suht regulaarselt ja väga ei kaeba vormi üle. vb oleks vorm natuke parem kui ei jooks aga siis oleks ise närvilisem..lõõgastuda on ka vaja :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×