Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

Aine nime ei mäleta, kuid seda eritab magu. Justkui oli ensüüm oma olemuselt. Vastutab otseselt alkoholi lagundamise eest. Selle kogus on keskmiselt naistel ca 2x väiksem. Seetõttu jäävad nad kergemini joobesse ning taastuvad kauem alkoholist. Samas selle aine tootlikus on määratud suurel määral geneetikaga.

Ensüümi nimi - alkoholi dehüdrogenaas. Ja et geneetikaga määratud - õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga siis võib ju narkot ka proovida, mõjub nii hästi, et mõne aasta pärast on sul kaalumure igaveseks läinud :D .

täpselt........miks ikka suitsu ja alkot raisata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isiklikult arvan et tegu on liba teemaga .... mingi kasutaja esimene postitus ja tuleb sellist kahtlast juttu :D:)huhh ... kui aga pole liba teema siis vaheta perearsti sest ainevahetust saab kiirendada muud moodi ka ... söö tihemini ja tee trenni ...

vaevalt et liba.........kuna mul kogemused kus arst andis rämetatel selja valudel tic-tac komme paar tükki ja ütles et irm kanged :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaevalt et liba.........kuna mul kogemused kus arst andis rämetatel selja valudel tic-tac komme paar tükki ja ütles et irm kanged :D

Tic-Tac kommid on küll "väga kanged". :D

Ma ei saa aru nendest inimestest. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh, muidugi kiirendab suits ainevahetust ja kohv, aga jeerum, on ju tervislikke võimalusi, kuidas oma ainevahetust kiirendada. Joo hommikul ärgates klaas vett, sööge tihti aga pidage portsudega piire, sööge puuvilja vahepalasid, tehke trenni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar aastat tagasi oli ühes Tervis+ või Kodutohtris, täpselt enam ei mäleta, oli juttu madalast vererõhust. Seal oli kohvi asemel soovitatud hoopis lihtsaid harjutusi.

Minu emal on ka madal vererõhk, seepärast on selle artikli olemasuolu hästi meelde jäänud. Kui viitsid otsi see raamatukogust üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline_andres_*

kui palju pärsib lihaste kasvu kange alkohol.Üks õlle päevas ei tee midagi aga kui ennast korra kuus rihmaks tõmmata kas siis on massi lisa loota.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 mõtetud tühjad kalorid: 1gr alkoholi = 7kcal + magusates alkohoolsetes jookides veel suhkur lisaks

2 alkohol viib kehast vett välja - lihastes ja mujal vett vähe, siis aeglustub lihaskasv. Kreatiini toimel näiteks just lihastes rohkem vett.

3 vähendab testosterooni tootmist, suurendab östrogeeni tootmist - ei kommenteeri

4 peale umbjoovet pole mitu päeva võimalik korralikku trenni teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh,räägivad küll,et ei tee miskit,aga ise omast kogemusest hakkan vaikselt aru saama,et tegelikult pidurdab küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale jõule ja aastavahetuse pidustusi oli jõudu vähemaks jäänud ja võhmast polnud midagi alles. Läks kuskil 2 nädalat aega, et jõu näitajad ja võhm samale tasemele tagasi saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen peale oma 2-te viimast suuremat kräud üleüldse alkoholi lõpparve teinud. Varem polnud nagu eriti midagi tunda aga peale seda ,kui hakkasin kreatiini tarvitama sain alkoholi kahjulikkusest jõusaalitreeningule aru. Iga kord peale pidu , peale kaineks saamist ja pohmaka üleelamisest olid jõunäitajad ikka tõsiselt langenud, tundus isegi ,et lihased on nõksu väiksemaks jäänud ,kuna alkohol on sellesamuse vee välja viinud, mis kreatiin mulle lihastesse ajas.

Kuidagi masendav on, kui lähed peale nädalavahetust jõusaali ja tulemused on palju kehvemad mis olid enne nv ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui 2-3 päeva järjest jood siis ikka suht lage raie lihasega ;) 1 päev kuus midagi väga hullu ei tee vormile. Mulle tundub nii, aga eks ise peaksid ka aru saama sellest mingil määral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis selline küsimus, et kust need kalorid viinas nteks on, seal ju 0g valke,rasvu,süsivesikuid. 250g nteks annab 555kalorit. Küsin seepärast, et kui vahest kord kuus joon vb sellist kangemat kraami nagu viin, et kas see ladestub siis rasva kohe või kuidas? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis selline küsimus, et kust need kalorid viinas nteks on, seal ju 0g valke,rasvu,süsivesikuid. 250g nteks annab 555kalorit. Küsin seepärast, et kui vahest kord kuus joon vb sellist kangemat kraami nagu viin, et kas see ladestub siis rasva kohe või kuidas? :o

Mine nyyd :o ,see kaloritehulk,mis sa sealt saad,(500-700 kalorit) on täiesti tühine võrreldes sellega,mis sa toidust saad.VÕi oli see sul äkki oopis 555 Kilokalorit? ;) Pigem seda

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mine nyyd :o ,see kaloritehulk,mis sa sealt saad,(500-700 kalorit) on täiesti tühine võrreldes sellega,mis sa toidust saad.VÕi oli see sul äkki oopis 555 Kilokalorit? ;) Pigem seda

kcal ehk kilokalorit jh õigemini :o, tavaliselt ütlen kalorid lihtsalt ^^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Organismid võivad olla erinevad. Tema kannatab seda, sina mitte

2) Tema organism on sellega harjunud. Alguses oli sel esikulturistil ehk samad probleemid, aga nagu teada, organism harjub kõigega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×