Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

Tahtsin küsida kas alkohol mõjutab treeningut, nt nädala jooksul jood mingi 2-4 l õlle?

Ole hea ja kasuta vahelduseks näiteks siinset otsingut vastavate märksõnadega nagu näiteks "viin" või "kas suitsetate" (antud on parasjagu ühtlasi ka ühed konkreetsed teema pealkirjad näiteks).

Üldiselt rääkides, ei ole vaja ratast leiutada, seda on tehtud küllalt (paraku tehakse ka edaspidi tulevikus, sest on selline ütlemine, et rumal õpib enda vigadest, tark seevastu teiste omadest; samuti on ka näiteks ütlemine, et ajaloo viga on see, et ta kordab ennast). Mainides "ratta taasleiutamist", siis selle ehedaks näiteks on kasvõi veidi aega tagasi (22:50) alanud dokumentaal ETV-s:

Ülisuur mina (Super Size Me, USA 2004), kus see eksperimentalist teeb puust ja punasest ette kiirtoidupõhise dieedi tagajärjed iseenda peal....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina võtan ka õlle v paar peale sauna. elu peab mingil määral nautima ka.

kuid peale kõva joomat ei ole mitu päeva jõudu jõusaalis ja poksitrennis saab ka surra :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

imelik, mul on traditsiooniks kujunenud juba, et "pohmapäeval" teen ma kas jõutrenni või MMA-d. Taastumine on jubekiire... :D:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen mingi 180cm ja kuskil 105kg kaaluv 26a.mehehakatis,kelle vorm pole just kiita..Seega otsustasin ennast veidike korrigeerida jõusaali ja toitumisega..Kuna ndlavahetused mööduvad tavaliselt suhteliselt alkoholiga sinapeal,siis tekkiski küsimus,et kui suur mõju on alkoholil keha kujundamisel,samal ajal kui teen trenni ja pean näiteks dieeti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tnan..Kui palju probleemi ei tee,kas siis saaks äkki "eesti keeles",nii,et lihtinimene ka aru saaks:)

Lihtsalt öeldes, kasuks see kohe kindlasti ei tule.

Samas kui terve nädal korralikult trenni teha ning toitumist korras hoida, võib nädalavahetusel kuskil baaris täitsa vabalt mõned õltsid võtta ning tüki kangematki.

Eeldan, et tipptasemel vorm ei ole eesmärk.

Aga kenasti vormi, nii et pekk enam ei voltidena ei avaldu ning lihastel mingi definitsioon ja jõud tärkab on täiesti võimalik ka kerge patustamisega nädalavahetustel.

Igal juhul tee endale teene ning osta siit lehelt toitumis ja treeningkava. Usu mind, tasub igal juhul ära. Omal algatusel ei pruugi kunagi isegi põhitõdesid selgeks saada ning kokkuvõttes on areng null ning endal sitt tuju veel otsa.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda küll, et kindlasti on võimalik alguses tõsiselt palju alla võtta, isegi kui kord nädalas sellise joomise teed.

Samuti on rasvapõletusperioodil toitumiskavas mul üks päev nädalas, kui luban midagi muud. Seda siis selleks, et keha varusid kinni ei hoiaks.

Alkoholist loobusin aga mina täielikult. Mõni õlu või veiniklaas ei tee tõesti paha, neid on isegi kasulikke aineid.

Aga noh... suurest alkoholikogusest soovitaksin loobuda. Seda juba puhtalt tervislikul eesmärgil. Ühe joomaõhtuga kaasneb ka järgmine nullpäev, kui sul on pohmell, ei toitu korralikult ning ei saa mingist normaalsest trennist mõeldagi.

Seega lühidalt, minu soovitus oleks alkoholi kogust tõsiselt piirata, kui tahad alla võtta ja vormi parandada. Mis kasu sa sellest alkoholist ikka saad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõtlesin just sama teema ülesse võtta, et nu meeldib ka õlu ja viin B) õhtuti umbes 4 õlle ja nädalavahetusel 10 :D ja siis viina ka väheke kuskil väljas . kui ma tippvormi ei taha siis ju võib ;) või on see enesepetmine ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõtlesin just sama teema ülesse võtta, et nu meeldib ka õlu ja viin B) õhtuti umbes 4 õlle ja nädalavahetusel 10 ;) ja siis viina ka väheke kuskil väljas . kui ma tippvormi ei taha siis ju võib :D või on see enesepetmine ?

See ei ole enesepetmine, vaid enese tapmine pikaldaselt. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja jah...pealtnägijas see 102 aastane vend ütles, et põhjus miks ta nii kaua elanud on, on see, et nädalavahetusel väike 100g viuna läks ikka hinge taha ...inimesed on erinevad B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii subjektiivse tunde järgi üks selline keskmine peatäis, kus siiski viisaka inimesena ikka omal jalal ja suhteliselt aegsalt magama lähed, tähendab umbes 4-5 päeva pikkust alavormi. Nüüd ongi mul ajus plõks käinud, et alkoga tuleb pidudel olla tagasihoidlik ning seda mitte niivõrd surnud ajurakkude pärast, vaid eelkõige seetõttu, et vältida sportliku vormi drastilist langust :D

Muudetud kasutaja Rossbach poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnel on tervist antud, mõnel mitte. Tean ühte 75aastast venda(töötasime koos), kes on praegu ehitaja(pole just kõige kergem amet) tassib agaralt suuri fiboplokke ja on maru hea tervise juures. Ja vend joob iga jumala päev - Viina! Ta on ka siberis aega veetnud kui noorem oli. Mis selle peale kostate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh,ma ise olen küll aru saanud ,et 1-3 õllet vahest nüüd küll halvasti ei mõju,vahepeal võtsin iga õhtu ühe 0,33 liitrise A.Le Coq premiumi,ja teate,tuli see nüüd sellest või siis millestki muust,aga vorm paranes silmnähtavalt,tuli juurde lihast,lihas pumpas end paremini üles jne jne jne.

Mitte mingil juhul ei propageeri end järgima,minulgi oli see nn. eriolukord,kus olin võitnud kasti õlut ja kahju oli lasta sel raisku minna. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh,ma ise olen küll aru saanud ,et 1-3 õllet vahest nüüd küll halvasti ei mõju,vahepeal võtsin iga õhtu ühe 0,33 liitrise A.Le Coq premiumi,ja teate,tuli see nüüd sellest või siis millestki muust,aga vorm paranes silmnähtavalt,tuli juurde lihast,lihas pumpas end paremini üles jne jne jne.

Mitte mingil juhul ei propageeri end järgima,minulgi oli see nn. eriolukord,kus olin võitnud kasti õlut ja kahju oli lasta sel raisku minna. :angry:

Ma ei tahaks eriti uskuda , et see õllest tuli xD Kuigi mingi mõju võis ka sellel olla jah :huh: 0.33 iga õhtu ei pidanud küll halvasti mõjuma <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui varem juba palju joonud (mingi joodik vms) et siis kui joomise lõpetab taastub keha ja hakkab taas proteiine normaalselt sünteesima jne?

Joodikutel on tüüpilised siseelundite kahjustused, need ei taastu. Samas joodik on juba päris tõsiselt allakäinud inimene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega mul miskit küsimust ei olegi, aga tahtsin lihtsalt jagada huvitavat soovitust oma perearstilt: mul on elu aeg olnud madal vererõhk ja üsna aeglane ainevahetus, millega muidugi kaasnevad lisakilod ja energiapuudus ja viitsimatus trenni vms teha. paar kuud tagasi soovitas arst regulaarselt mõnd "pahelist" toodet tarbima hakata, ja kusjuures 5 kilo on alla läinud. Kohv mulle maitse poolest ei meeldi ja seetõttu proovisin parem väikestes kogustes alkoholi juua ja suitsu teha (eks ma varem tarbisin ka vahel, aga pigem õhtuti-öösiti kuskil peol, mitte päeva ajal). Kohe peale hommikusööki teen 1-2 suitsu, lõuna- ja õhtusöögi kõrvale katsun klaasi veini juua, kui see võimalik pole (nt ülikooli sööklas) siis teen peale sööki jälle 1 sigareti. Igaühele sellist "dieeti" muidugi soovitada ei saa, aga madala vererõhu puhul mõjub see küll suurepäraselt:) energiat on tunduvalt rohkem, ainevahetus toimib vähemalt wc-s käimise sagedust vaadates 3 korda kiiremini ja isegi tähelepanu- ja töövõime on justkui parem. niiet pole see asi nii üheseltvõtetav midagi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka ainevahetus suht aeglane ja lisa kilodega peab vaeva nägema, et lahti saada, aga jah leian muid viise kuidas asjaga toime tulla. Alkot tarbin harva, suitsu ei tee ja kohvi muidu ei joo, aga olen kaalu langetamise eesmärgil kasutanud dieedi ajal. Aga jah see perearsti soovitus on küll väga imelik, arvan, et ikka leiab mingi parema lahenduse, kui suits ja alko koos mõjub veel hullemini ja tekitab pikema aja jooksul pöördumatuid kahjustusi tervisele ja lahendus on IMO ainult lühiajaline :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×